בבקשה עזרה במציאת החלק הזה לרכב

danieli90

Member
היי חברים

טויוטה אוריס בנזין 2013

1. יש בגג 2 פסי קישוט מגומי (בתעלות ניקוז), זה מעט התייבש בכמה מקומות, זה יצר קצת קרעים פה ושם, וגם הפסים כבר לא יושבים טוב בתעלות, אלא זה קצת קופץ ולא נתפס בתוך התעלות. חשבתי להחליף, זוג פסים מקורי כזה עולה בטויוטה 700 ש"ח. רציתי לבדוק אפשרות להזמין את זה מחו"ל, (אמזון, איביי, או אתרים אחרים), אך אני לא מוצא את זה לפי המק"ט, אולי בגלל שבחלק מהארצות יש לזה מק"ט אחר דומה, אשמח לקבל עזרה בנושא.
המק"ט של זה בטויוטה הוא 75555-02080
ניתן לראות זאת בתמונה כאן, ואם נכנכסים לקישור שממנו חתכתי את התמונה אפשר ללחוץ על המספר ולקבל פרטים נוספים.
https://www.toyotacarmine.ru/part-7555502080

אפשר משלוח לארץ, ואני יכול גם משלוח לכתובת בארה"ב (ומישהו יביא לי את זה משם), כך ששתי האופציות רלוונטיות.

תודה

קבצים מצורפים

• פסים.jpg
    פסים.jpg
    KB 13.1 · צפיות: 5
נערך לאחרונה ב:
נתקלתי אצל חלק מהיבואנים שיש להם מק"ט משלהם לחלקים - אולי בגלל אילוצי תוכנה, ואולי בדיוק כדי למנוע מלקוחות שקיבלו הצעת מחיר עם מק"ט מלהזמין את החלק בחו"ל.

danieli90

Member
נתקלתי אצל חלק מהיבואנים שיש להם מק"ט משלהם לחלקים - אולי בגלל אילוצי תוכנה, ואולי בדיוק כדי למנוע מלקוחות שקיבלו הצעת מחיר עם מק"ט מלהזמין את החלק בחו"ל.

היי

מה עושים במקרה כזה?
איך מוצאים בכל זאת?
לא הצלחתי עד כה למצוא

Haim_Gds

Member
לא הבנתי, הרי כדי למצוא את החלף אתה זקוק למק"ט יצרן המקורי. בכל מקרה, מוסך מורשה יבואן יכול לשלוף את המק"ט לפי ה PIN של הרכב (ברשיון הרכב מופיע כמספר שלדה) ואיתו ניתן לחפש.

danieli90

Member
לא הבנתי, הרי כדי למצוא את החלף אתה זקוק למק"ט יצרן המקורי. בכל מקרה, מוסך מורשה יבואן יכול לשלוף את המק"ט לפי ה PIN של הרכב (ברשיון הרכב מופיע כמספר שלדה) ואיתו ניתן לחפש.

זהו שהמק"ט בארץ לא מתאים למק"טים שיש בארה"ב למשל
ואתרים בארה"ב לא יכולים לזהות לא לפי המק"ט שיש ברשותי (מהארץ) וגם לא לפי מספר שלדה, זה לא מזוהה אצלם משום מה.
ובכלל טויוטה אוריס לא מזוהה בארה"ב, כנראה לא משווקים אותו שם.

נתתי לך חברה יפנית מומלצת שמקושרת לטויוטה. למה אתה מסתבך?

למעלה