באגים ותקלות טכניות בלבד- שרשרו לכאן

• פותח הנושא NLO
  • פורסם בתאריך

tweeg

New member
*

*השורה של הטאגליינס עולה על האופן תצוגה (בפורומים) *השורה של קישור להודעה וrss עולה על הפירסומת (בהודעות פתוחות) *הקישורים הספציפים של כל פורום לא קיימים,וההודעות מנהלתיות (מאוד עוזר לניווט,במיוחד בין פורומים שכנים) *הא"ב של הפורומים לא עובד (באתר הראשי של הפורומים) (מדובר על הff 2.0.13 על xp) בזמן שכתבתי תיקנתם 2 תקלות,סחטיין לכם (התקלות נמחקו מההודעה כמובן)

megahertz

New member
עוד בעיה על ספארי:

על מק 10.5.2 תצוגה מקדימה של תמונות מצורפות נחתכת ללא קשר לגודל החלון.

megahertz

New member
והנה התמונה../images/Emo26.gif

שאגב, משום מה לא עלתה בממשק החדש.

OrlyNL

New member
בספארי על מק זה עוד יותר גרוע ../images/Emo4.gif

גם בספארי וגם בפיירפוקס (על מקינטוש), הפורום נראה כך
רק כשגוללים למטה רואים את תוכן הפורום. הכפתור של האיקס בצד שמאל למעלה לא מגיב (לא סוגר כלום). חבל, כל מערכת הפורומים שלכם נהייתה בלתי שמישה למשתמשי מקינטוש. מקווה שתשכילו לעשות משהו בנידון (במיוחד שיש לכם גם פורום מקינטוש).

goldy

New member
או גאד אצלך הפורום ביכלל לא מופיע!../images/Emo67.gif

אצלי זה אחד על השני.

stp51

New member
מרב עצים לא רואים כבר את היער, יש בעיה../images/Emo70.gif

אני מפורום סבים וסבתות, העלתי תמונה לפורום בפורמט החדש וההודעה עברה מבלי לקבל את התמונה, כאילו לא צרפתי קובץ, לעומת זאת בפורמט הישן אותה תמונה עלתה בלי בעיה.
לטיפולכם
מעבר לזה מגיע לכם

stp51

New member
../images/Emo52.gifעוד משהו../images/Emo70.gifהאם אפשר להסיר לתמיד

את ה-V בחלון של שליחת תגובה/הודעה של המסר
אני לא מעוניינת לקבל מסר על כל הודעה/ תגובה שלי וכל פעם לפני שאני עושה שלח אני חייבת למחוק את הסימן מהתיבה, בכל פעם הסימן מופיע מחדש. (הכוונה להסיר אותו ומי שרוצה לקבל במסר תגובה יסמן את ה-V )

צימעס

New member
../images/Emo41.gif מקבלת מסרים גם כש"שלח מסר" אינו מסומן.

וגם - לא יכולה להגיב ממסך "השעה האחרונה"/ההודעות שלי (כלומר - אני מגיבה, והתגובה אובדת בתאום הנשייה הכתום). וגם - איך זה שבדיוק עם השקת המערכת החדש, "השעה האחרונה" הישן הפסיק לעבוד?

פשוש

New member
הדף כמעט עובר ולידציה - רק 3136 שגיאות

אקספלורר החדש מתיימר לעבוד לפי התקנים. היום אתם שומעים את משתמשי FF מתלוננים אבל קחו בחשבון שבעוד חצי שנה יהיו אלו *כל* המשתמשים. אני לא יודע מי מוביל את הצוות הטכני בתפוז אבל כמו שזה נראה - הכיוון לא טוב. (שלא לדבר על טכנולוגיית דוט.נט הזוועתית אבל זה כבר עיניין של טעם)

דווקא עושה רושם שכן מתחשק להם...

אחרת אני לא מבין מה הרעיון בלפתוח פורום שנראה ככה (ומן הסתם גם הבאגים שלו נראים ככה)...

KingTino

New member
שוב יש תקלה בלכנס במערכת החדשה

שמראה את חלון השגיאה של תפוז , מה יהיה ?

Tali1912

New member
ג'מלי יש

הודעת שגיאה שמודיעה על תקלה בהתחברות למערכת החדשה

יש למק פירה, (macpire, המנהל של קהילת...

המקינטוש בישראל - mac it), פורום שעובד על אקספלורר, מוזילה, אופרה, ספארי וקונקוורור, אני מציע לכם לשקול לפנות אליו בנוגע ל - Client של הפורום, אולי הוא מוכר אותו מי יודע. אם תרצו עוד פרטים - שלחו מסר.

למעלה