אתר היום של דגני

nirodag

New member
אתר היום של דגני

פורום ngn בתפוז. בלעדיו היה משעמם מאוד תודה מירית תודה יוסי הצדיק תודה לזיו השחצן תודה לפו צהוב אחלה גבר תודה טתי בטי תודה

zivelca

Member
nirodag אולי תעזור ליוסי לפרש את הפסוק

nirodag אולי תעזור ליוסי לפרש את הפסוק וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ אין כאן שחצנות יש כאן ניסיון לעזור בהבנה של פירוש הפסוק

שלום zivelca

אני מבקשת לא לנצל את הפורום למטרת תקיפות אישיות. הפורום נוצר כשירות לגולשים בנושא האינטרנט. אם אתה מעוניין להיכנס לדיון אישי עם יוסי, אנא עשה זאת במסרים אישיים ולא על גבי הפורום. בעתיד הודעות מסוג זה, ימחקו. תודה על ההבנה, מירית

zivelca

Member
מירית אין פה התקפה בכלל יש רצון להסביר

מירית אין פה התקפה בכלל יש רצון להסביר ולא בושה להגיד אני לא יודע ולקבל הסבר. המטרה היא לא לנגח ולא להשפיל בפורומים אפשר לשמוע הסברים ובכך ללמוד משהו שלא חשבתה עליו. הפניה נעשתה ליוסי כי הוא כותב את זה בחתימה ואני חושב שטוב לדעת מה פירוש משהו שאתה כותב בחתימה. את חושבת שאת יכולה להסביר את הפסוק וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ השמח לשמוע את הפרוש. שוב המטרה היא לא להעליב איש

הדיון אינו קשור לפורום.

כיוון שהפורום עוסק בתוכן הקשור לעולם האינטרנט, אין שום בושה לבקש ולקבל מידע, תוכל לעשות זאת בפורומים המתאימים בתפוז העוסקים ביהדות, או להתכתב עם יוסי בהודעות הפרטיות של תפוז. מירית :)

nirodag

New member
סליחה כפרה, לא בכוונה

יש לך כינוי מדליק פו צהוב איפה את גרה ילדה? אולי ניפגש

תראו אותו ככה מתחיל איתה חחח

איזה שרוט אתה, היא פה לעזור למי שיש את בזק בין לאומי סוף סוף לוקחים אישה שיודעת לתת תשובות טכניות, בזק הביאו אותה בשיחוק!

למעלה