אתרי היכרויות וחיות אחרות

תקיעות

נתקעת על מראה מסוים וזה מונע ממך לשקול אופציות נוספות שיכולות להיות מתאימות לך מאד אם רק תתני הזדמנות.

מפתחSoul

New member
התחלתי לרווח, אבל להשאיר איזשהו סממנים...

בגדול את מאד צודקת. את זה זיהיתי בהתחלה, ובעטתי בתדמית הקבועה,
קרי, הייתי גרועה יותר.

מהניסיון שלי,

אם נתמקד רגע במראה בלבד, במשך שנים אם היו שואלים אותי הייתי אומרת שאני מחפשת "ככה וככה".
בשורה התחתונה, קרה לי את הדבר ההפוך. רק כשהכרתי את הבן זוג שלי- הבנתי מה באמת חיפשתי

מפתחSoul

New member
אז לי היה דפקט בדרך.

בגלל שתמיד פינטזתי על חבילה מסויימת ויום אחד קיבלתי כזאת,
כבר התחלתי להאמין שזה קיים ולשאוף לשם.
מאז שזה נגמר, אני תוהה אם היה זה חלום.

אם לא הייתי מכירה אותו, הייתי מניחה שהפנטזיות נועדו להשאר כאלה.
מה שדפק אותי, זה שפתאום הגיח מישהו שבסכ"ה הכיל כל מה שחלמתי עליו.

{זה אולי למה גם קשה לי להתקדם, משהו לא סגור}

שלא תביני לא נכון,

זה בסדר לחפש מראה שעושה לך את זה (מה זה "בסדר", זה הכרחי!).
ניסיתי להעביר כאן שפתאום את יכולה להיתקל במשהו אחר, שממבט ראשון לא תואם את "החבילה" שדבקת בה עד היום אבל גם החבילה שלו מושכת אותך מאד ואולי בשילוב האופי שלו, המשיכה אליו תהיה אפילו גדולה יותר.

מפתחSoul

New member
יאללה, הלוואי!

אבל הסיכוי שזה יקרה באתר היכרויות, כושל.
אז אני מניחה שאלוהים הבין את זה ויאלץ לשלוח לי אותו בלייב....

ladykat

New member
אז למה עזבת את הזוגיות ?

אני דרך אגב ממש הזדהיתי עם כל מה שכתבת על אתרי היכרות

ככה זה באתרי הכרויות

כל מה שיש לך זה מסך ומילים ואולי איזו תמונה שלא תמיד משקפת את המציאות.

אח"כ למצוא מישהושבאמת מוצא חן בעיניך עושה לך את זה ולא מעורר רתיעה זה אתגר, זה לא פשוט. צריך סבלנות והבנה שזה לוקח זמן ולא מוצאים מיד.

תסתכלי על זה ככה, מה שבא בקלות הולך בקלות. אם היה לך קל למצוא גם היה לך קל להחליף ואת אותו היחס היית מקבלת גם מהצד השני. מאוד קשה לבסס ככה זוגיות כשקל להרים ידיים כי משהו אחר מחכה מעבר לפניה.

lee145

New member
אתרי הכרויות מתנהלים בצורה כזאת.

זה לא קל למצוא זוגיות באתרי הכרויות. למרות שיש מבחר, ואת רואה, כביכול, "הכל" מול העיניים - לעיתים זה אף קשה יותר מלמצוא מישהו במסגרות חברתיות. אם זה היה כל כך קל, אנשים לא היו מגיעים למצב שבו הם רשומים שנים על גבי שנים באתרי הכרויות, והיו מוצאים זוגיות תוך כמה ימים - אך זה לא עובד בצורה כזאת, לכן מי שנרשם לאתרי הכרויות - צריך להתאזר בסבלנות, ולהבין שלא הכל הולך בקלות כמו שאנחנו רוצים ומקווים.

את לא צריכה להתפשר על הסטנדרטים, בעיקר לא משום שזה מה שאומרים לך לעשות. את רק צריכה לפתוח מעט את הראש
ולא להתקבע מראש על מראה מסויים, כי גם אם הבחור לא יהיה ה"סטייל" שלך באופן מוחלט, וגם אם הוא לא יהיה ה"מראה החיצוני האידאלי" מבחינתך - אם הוא מוצא חן בעינייך מבחינה אישיותית, מנטלית, בעל תכונות אופי טובות וחיוניות עבורך - תתני לו הזדמנות להוכיח את עצמו, ואל תפסלי אותו על הסף רק משום שהוא לא הסגנון המדוייק אותו את מחפשת. לא פירטת ולא הסברת מהו אותו "מראה חיצוני נדיר" אותו את מחפשת, אך אם הוא "נדיר" כל כך - לטובתך, כדאי שתנמיכי ציפיות, כי יהיה לך מאד קשה למצוא אותו - וגם אם תמצאי בעתיד, אין אחד שיכול להבטיח לך שתוכל להתפתח מערכת יחסים רצינית ביניכם, או שהקשר עימו ימשיך לאורך זמן.

ladykat

New member
אלה שרשומים שנים על גבי שנים

באתרי היכרויות - לא מחפשים זוגיות. צריך להיזהר מכאלה.

lee145

New member
לא בהכרח.

את יכולה להיות רשומה במשך כמה שנים באתר הכרויות - ולא למצוא את מה שאת מחפשת. זה אומר שאת לא מחפשת זוגיות? או מחפשת סטוצים? או להעביר את הזמן? לא בהכרח. אם זה כך, איך את מסבירה את העובדה שיש נשים בנות 30 + שרשומות לאתרי הכרויות, והן פשוט מאד לא מוצאות את הגבר ה"מתאים" להן? מהסיבה הפשוטה שלא תמיד אנחנו מוצאים את מה שאנחנו מחפשים.

ladykat

New member
לא ניסיתי להכיר נשים

ניסיתי להכיר גברים.

ואלה שהיו שם שנים על גבי שנים - היו נשואים או מוזרים שלא מחפשים זוגיות בכלל.
והתווכחו איתי על כל שטות.
לא האמינו לי לאף מילה. מוזרים במלוא המילה.

או כאלה שמחפשים סטוצים.

lee145

New member
איפה בדיוק אמרתי שאת "מחפשת נשים"?

לא זכור לי שאמרתי דבר כזה.

בכל אתר הכרויות יש את ה"מוזר" או את הבחור שנמצא שם שנים על גבי שנים - ולא מחפש מערכת יחסים רצינית, אלא רק סטוצים או רק להעביר את הזמן, אבל אני לא מכלילה את כל הגברים, ולא כולם כאלה, וכן - לעיתים מגיעים למצב שבו רשומים לאתרי הכרויות במשך שנים - ולא מוצאים את מה שמחפשים. כל מי שלא מוצא זוגיות תוך X זמן, הוא אוטומטית "מוזר" או מחפש סטוצים? לא בהכרח.

למעלה