אתאיסט ונשוי לדוסית אמיתית

תרגע ילד. אני עברתי כבר את השלב של כעס אליו

פשוט פעם מישו כתב לי את זה בתור הוכחה אז לקחתי את הרעיון.

ברוך הבא לביתנו הקט

כמעט כל חברי הפורום נמצאים פחות או יותר במצבך. אני ספציפית קצת פחות, כי לשמחתי בן זוגי לא שונה ממני בהשקפותיו.

אז מדוע כנפייך קשורות?

למה שלא תוכלי לשים בבית פלאזמה 40 אינץ' ולצפות באלוהים [מסי] משחק כדורגל? למה שלא תוכלו לעשות כל מה שחילונים עושים ורק חיצונית להישאר עם הכיפה והפאה?

אתה רציני?

אתה רוצה לחליף חוויות וקשיים ואז מסביר לכולם כמה קלים חייהם ואיך יפתרו את כל התסבוכות בשניה? לאט לך. לכל אחד מציאות חיים מורכבת מחלקים כאלו ואחרים, כל אחד ומערכת השיקולים המסובכת שלו. אם זה הורים/ ילדים/ אחים ואחיות/ בני זוג/ בני זוג לשעבר וכו' + שיקולים כלכליים+ אלף ואחת שיקולים נוספים שגורמים לנו להשאר חרדים בעל כורחם לגמרי או חלקית. אני ממליצה לך לעבור על דפי הפורום, להבין קצת יותר את הנושאים הנידונים והרקע של החברים- זה יעזור לך להשתלב בנינו בצורה חלקה. אה, וכמעט שכחתי, ברוך הבא לפורומנו

קשה לי לעקוב אחרי כל השרשורים בפורום

אין לי כוח לקרוא שטויות כמו של ההוא מבעל הסולם.... בקיצור, אשמח אם תתני לי סיבה להישאר חרדי חוץ מאשה וילד. ואני לא מתכוון להיות חילוני חיצונית, אלא לנהל בית חופשי עם סממני דת רק בשביל המשפחה החיצונית....

אם לא הובנתי, אסביר

אני צריך לנהל חיים חרדים גם בתוך הבית בגלל אשתי. זה אומר ללכת לתפילות ולהקפיד על כל ההלכות [כשהיא רואה כמובן]. אבל אם בתוך הבית הייתי עושה מה בא לי ביחד עם אשתי, אז מה איכפת לי לצאת החוצה עם ציצית....

יש לי בעיה איתך

הבסיס של הבעיה היא שאתה בעצם לא הצגת את עצמך, לא סיפרת כלום על ההתמודדות שלך אבל אתה שופט התמודדויות של אחרים, אז על קצה המזלג: לגרושות יש את הבעיה עם הילדים מול הגרוש ולהיפך. לזוגות אנוסים יש בעיה מול המשפחה המורחבת וכתוצאה מכך מול ילדיהם. לרווקים יש בעיה מול המשפחה. כי באותה מידה אני יכולה לשאול אותך מה הבעיה שלך? תתגרש ותצא בשאלה.

ההוא עם הסולמית על הז......

חבל שבגללו הכל נראה דבילי חפש בדפים קודמים יש כאן חומר מעולה נסה לא תתאכזב

הייתי אברך עד לא מזמן. ואני נראה עדיין כאברך

ע''ע [עוד עיין] בתגובתי לשאלתה של חרדית תוהה. חג שמח.

עץ שתול

New member
ואני בַּעלְבַּעת חילוני

אברך אני לא כי אני לא לומד... ברוך הבא למועדון, רובנו אנוסים גם בדת וגם בנשואים... יהי בואך לברכה!

למעלה