אשמח לעזור בנוסף להצאות המומחית בפורום. בהצלח

yaadgishur

New member
איריס יקרה. יש לך פורום מדהים, הצעותייך מקצוע

הצעותייך מקצועיות ושקולות , המון הצלחה לכולם. אשמח להיות לעזר. בברכה, ירון מאיר www.yaadgishur.co.il

לחזי.

חזי. תודה על המחמאה שאני מדהימה. בקשר לפורום - הפורום כאן מיועד למספר קהלי יעד: (אין חשיבות לסדר). 1. מגשרים - מכירים מגשרים נוספים, יוצרים שיתופי פעולה, לומדים אחד מתובנות השני. כל פעם צץ נושא חדש, כולנו שותפים בדיונים, ואני, באופן אישי, מרגישה, שאני לומדת המון משאר החברים. ואם יורשה לי, נראה לי שגם אחרים סבורים כמוני. זהו מקום מפגש ולמידה. 2. הפורום מיועד למתענינים בגישור הן כמקצוע והן כדרך חיים - יכולים לקרוא, לשאול שאלות ולבחון את הנושא. 3.מיועד לאנשים שאינם מגשרים - הם מתבלטים אודות בחירת הליך גישור, נמצאים בעיצומו של הליך כזה, או שעברו הליך גישור בעבר וכיום, יש להם שאלות. הקהלים האלו לעולם אינם נגמרים. המטרה שלי הינה להגיע, באופן טבעי, לכמה שיותר אנשים. מכל דבר לומדים, מכל אחד אפשר ללמוד, גם מאדם שיושב לידך בתור, אין לכך גבול. אני מקווה שעם הזמן תרגיש זאת גם אתה. בכל מקרה, נחמד שאתה "קופץ" מידי פעם... לילה טוב.

שילה1

New member
חזי-לנושא הפורום בלבד-מכבדת את דעתך,

ומאוד לא מסכימה איתך. ואם אכן חושב כך-אינך חייב להפגין נוכחות בקום שהוא לדעתך,"פאסה".ומצד שני-אל לך לנסות לפגוע בבעלי מקצוע מעולים,הלוקחים חלק פעיל בשאלות מהותיות ,בפורום זה. לאיריס-את עושה עבודתך נאמנה,כל הכבוד!

למעלה