ארנון ועידן - פיילוט (מערכון)

scudnick

New member
ארנון ועידן - פיילוט (מערכון)

פיילוט לסדרה של סרטונים שאני מכין עם עוד מישהו. אנחנו צריכים להיות בטוחים שזה מצחיק, ומה יש לשפר, אז הנה לכם: ארנון ועידן - פיילוט היום הראשון ללימודים. כיתה ז'. כל הכיתה יושבת. המורה: ואני בטוחה שביחד, ילדים חמודים, תהיה לנו שנה מופלאה לכיתה נכנס עידן, עם תיק זרוק על הכתף. ה: ככה מתחילים את השנה? באיחור? ע: תצפי לעוד הרבה כאלה ה: סליחה? מה אמרת? ע: גם מכוערת גם חירשת? קשה למצוא כאלה בימנו ה: אתה שומע מה אתה אומר? ע: חשבתי שסיכמנו שאת זאת עם הבעיות שמיעה. ה: אדוני! בוא איתי עכשיו למשרד המנהל! ארנון קם. ה: כן. מה אתה רוצה? א (לאט וברור כאילו הוא מדבר למפגר): אני רוצה ללכת לשירותים ה: אתה גם רוצה עונש?! א: את באמת חרשת. אמרתי שאני רוצה ללכת לשירותים. (מוציא תרשים של אסלה) שי-רו-תים! את מבינה את זה! ה: שניכם בואו איתי למשרד המנהל!! תלמידים חכו כאן. המורה יוצאת מהכיתה. ארנון ועידן אחריה. המורה: חכו כאן. המורה יוצאת מהכיתה. ארנון ועידן אחריה. המורה: חכו כאן. הם מתיישבים בשני כיסאות שלידם לוח שנה. המורה בשיא העצבים נכנסת למשרד המנהל. שומעים מלמולי שיחה מהמשרד שמהר מאוד הופכים לצעקות. בסוף צעקה אחת מאוד ברורה מנהל: את מפוטרת! ארנון ועידן מחייכים א: היי. אני ארנון. ע: אני עידן. הדמויות גדלות לגיל הנוכחי שלהם בזמן שהתאריך בצד רץ. מ: את מפוטרת! ע: איזה מספר זה? א: 16 מחנכות ו57 מורות מקצועיות ע: בארבע שנים? א: מקצוענים או לא?

scudnick

New member
המורה המסויימת הזאת

מתחילה לצעוק על המנהל והוא מתעצבן מזה. השאר לא יודע.

למעלה