אעעעעעעעעעעאעאע

PakoLina

New member
אעעעעעעעעעעאעאע../images/Emo118.gif

בדיוק חזרתי מאבניו קיו. פשוט מעולה!! הייתי מאחורי הקלעים והצטלמתי עם מיכל ינאי [כי דודה שלי משום מה החליטה שאני רוצה להצטלם איתה
] ועם עידן אלתרמן [הוא יותר גבוה משחשבתי!] וקיבלתי חתימות X3 ובאמת, המחזה הזה הוא אחד הדברים היותר מצחיקים. הרבה זמן לא צחקתי ככה! סליחה על החפירה
~~~~~~~~~~~~~~~~~ דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: התחדשות השבוע: ספר/סרט/סדרה השבוע: תמונת השבוע: ציטוט השבוע: בילוי השבוע: אדם שאתם מצפים לראות השבוע: לסיכום, איך היה השבוע שלכם:

PakoLina

New member
ואני עונה כי יש לי מצברוח.../images/Emo118.gif

דבר טוב שקרה השבוע: אבניו קיו, ללא ספק~ דבר רע שקרה השבוע: אההה.. שניקיתי את החדר כל היום?
התחדשות השבוע: כלום X: ספר\סרט\סדרת השבוע? ספר - נער החידות ממומביי, סרט- הדיוידי של מיוז, נחשב? סדרה - בראייניאק
תמונת השבוע: עם צנזורה, כי יצא לי פרצוף תחת XD ציטוט השבוע: הייתי חושבת על משהו, אבל המוח שלי כבר טחון מכל הכיוונים
בילוי השבוע: היום!
אדם שאתם בלהבלה:אההה אף אחד.
לסיכום, איך היה השבוע שלכם: חביב

AsagiSama

New member
../images/Emo187.gif

דבר טוב שקרה השבוע: אממ חופשת פסח ^__^ דבר רע שקרה השבוע: מצברוח חרא של חברה >: התחדשות השבוע: כלום.. ספר/סרט/סדרה השבוע: אני כבר מזמן לא קוראת, לצערי/גם לא רואה סרטים/אמריקן איידולXD תמונת השבוע: אני בתגובה מהירה. ציטוט השבוע: "בתאבון! (תחנקי)" בילוי השבוע: יום מדע? אם זה נחשב בילוי אדם שאתם מצפים לראות השבוע: רון במעלה אפרים. ;; לסיכום, איך היה השבוע שלכם: סבבה <:

mikokikyo

New member
אטאשי ^-^

דבר טוב שקרה השבוע: התקדמתי מלא בסידור החדר וסידרתי קצת את המחשבות בראש ^-^ דבר רע שקרה השבוע: לא סיימתי לסדר את החדר ואל תוך הסדר במחשבות שלי פרצו פולשים זדוניים בצורת ספקות ותהיות ובילגנו את זה מחדשXD; התחדשות השבוע: אמ... חזרתי לאופטימיות D: מבחינתי, אפילו שזה בחינם, זה היה שווה כל אגורה ^-^ ספר/סרט/סדרה השבוע: שומרת אחותי/ג'ודי פיקו. וואו, פשוט וואו 3> תמונת השבוע: שוב- לא במחשב עם התמונות. ציטוט השבוע: זה מהיום (בראשון נזכרנו כמה חברים היום), אבל בכל זאת- המורה למת': "תנו לי סוגים של מרובעים" תלמיד: "מתומן!" XDDDDDDDDDDDD והשני, גם מהיום (לא מדוייק)- "אני לא הולך מצד לצד בחוסר תכלית, אני מפטרל." 3333333333>!1111 בילוי השבוע: החיים עצמם3> אדם שאתם מצפים לראות השבוע: דולב, טלוש, רוני, נעמה... כזה, אנשים3> אה, וגם משפחה והכל D: לילהסדר3> (לפחות נדמה לי שזה השבועXD; ) לסיכום, איך היה השבוע שלכם: מצויין333333333333333333333333333>

NoAmItA ChAn

New member
אנוכי! D:

דבר טוב שקרה השבוע: נפגשתי עם חברות שלי D: דבר רע שקרה השבוע: X התחדשות השבוע: X ספר/סרט/סדרה השבוע: חולית 3>~ הספר - לא הסרט! תמונת השבוע: X ציטוט השבוע: המורה לספרות, עדנה: "אני דומה לציפי שביט בתקופה השמנה שלה". ילד אחד: "מה פתאום, עדנה, את דומה לבר רפאלי" XDDDDDD עדנה: "ככל שהזמן עובר הזיכרון לזמן קצר נחלש. תשאלו אותי משהו שקרה לפני כמה ימים ואני לא אזכור. אותו ילד: "עדנה, זוכרת לפני כמה ימים שהבטחת לי 100?" XDDDDDDDDD עדנה: "אני זוכרת שלימדתי ילדים בפנימייה צבאית, אני זוכרת שהבאתי להם משפט, אני לא אשכח אותו בחיים, רגע, איך זה הלך?" XDDDDDDDD *צפצוף פלאפון בשיעור* עדנה: "המיקרוגל של מישהו מצפצף" XDDDD אחי: "יש לי טורכי - ואני לא אהסס להשתמש בו!" *בוםבוםבום מהמטבח* אמא: "מה אתה עושה?" אחי: "חותך תפוח". אני: "יופי! שומעים בומים, 'מה אתה עושה?' 'חותך תפוח'! העולם מתפוצץ בחוץ, 'מה אתה עושה?!' 'חותך תפוח!'". אחי: "נראה לי שהסכין מקולקל - הוא לא חותך". אני: "הנה עוד גראולינג". אחי: "אולי תפסיקי לתת לי שמות של חומר בניין?" XDDDDDDDDDDD חברה שלי, נטע: "ממני, מדני וממך אני הכי גבוהה". אני: "ואני הכי בינונית" XPP בילוי השבוע: חברות :) אדם שאתם מצפים לראות השבוע: X ;; לסיכום, איך היה השבוע שלכם: משעמן.

The Snow fox

New member
SIR!

דבר טוב שקרה השבוע: גיחה קצרה לחופשה למול השלולית הלאומית, פתיחה מצויינת לחופש. דבר רע שקרה השבוע: נא ~ התחדשות השבוע: לא קניתי כלום. אה, ארוחה קטנה במקדונלדס.. ספר/סרט/סדרה השבוע: ספר- שוגון. תמונת השבוע: חזיר בר על רקע שקנאים שתפסנו באגמון החולה. ציטוט השבוע: "שישו את ירושליים גילו בה! גילו בה כל אוהביה כל אוהבים!" בילוי השבוע: החופשה. אדם שאתם מצפים לראות השבוע: אין, יהיה מפגש ביום שישי. לסיכום, איך היה השבוע שלכם: היה שלב שרע מאוד, אבל לא נורא- נגמר טוב, וחופש (=עבודה מהבית)!

Just Hippo

New member
יש ארוחות חינם

דבר טוב שקרה השבוע: נדחה מבחן בהיסטוריה שהיה אמור להיות לנו אתמול, בזמן החופש. דבר רע שקרה השבוע: הוא נדחה איפשהו בין המתכונת בתקשורת ובין המתכונת בלשון. X_X התחדשות השבוע: צמחו לי שיערות בביצים. מה זה התחדשות השבוע? XP סידרתי את השולחן ומצאתי מלא דברים. ספר/סרט/סדרה השבוע: ארבינקא D: תמונת השבוע: אין O: ציטוט השבוע: אני - " הייתי בבית אבות... ואיך אני אגדיר את זה - יש מבוגרים צלולים, מבוגרים סניליים, מבוגרים סיעודיים... מה שבא אחרי זה - זה מה שהיה שם. " סבתא שלי - " פוחלצים? " בילוי השבוע: צילום פרוייקטים בתקשורת D: ( חפשו אותי ביוטיוב B| ) אדם שאתם מצפים לראות השבוע: סבאסבתאסבאסבתאדודדודהדודדודהבןדודבתדוד. סדר פסח. לסיכום, איך היה השבוע שלכם: מגניבושקעס.

למעלה