אסיפה פנימית

moran.l

New member
הוא די גבוה...

השכר גבוה הזה... והדיירים, העצב, השנאה, די מעיקים הם מכריחים אותך לפעמים לראות דברים מטושטש ומעוותים את המציאות, והכי גרוע - הם ממכרים. אבל עם חברים כמו פה אני מואת בי את הדרך הנכונה....

אני.....

New member
גאוני.....

גם אני על סף שיגעון, וצריכה להגיד לעצמי את כל אלה..... נכון כל זה צודק!!!!!!!!!! שום דבר לא ישתלט עליי!!!!!!!!!!!!! תודה שהבהרת לי את זה... בהצלחה ביי

tay@el

New member
ממממ... את את בואי..

פשוט גדולה מהחיים... קראתי התענגתי חייכתי פשוט מדהים.. א י ן גט!!! טאי

moran.l

New member
יא טאיוש

מממממממממממממממוווווווווווווווווווווואאאאאאאאאאאאאהההההההההההההההההההההההההה אין גט אין גט אין גט אין גט איו גט אין גט בסדר..... אוהבת אותך... מורן

מייק 48

New member
מורני ! זה כל כך יפה !!!

הרעיון הזה באמת מקסים !!! הכתיבה שלך את זה מושלמת !!! הנשמה שלך ממש ענקית ומופלאה !!! אהבתי כל מילה... התענגתי על כל שורה !!! אי אפשר שלא לאהוב אותך, מורן אהובה... אגב אפשר לגור קצת בתוך נפשך ? נראה לי מקום קסום ומלא אהבה (מוכן להשתתף בשכר הדירה) שלך באהבה ובהערצה מייק B-)

moran.l

New member
למייקי שמורה

פינה חמה בנפשי כל יום כל שעה תמיד - אהובי. אך אני לא ממליצה די סוער שם, בלאגן כמעט אף פעם אין דגל לבן... רק ברגעים מאוד מיוחדים בדרך כלל, בשל המון חברים מוצאת אני לנכון לבחור לראות אחרת לבחור לראות אהבה, רצון לתת, שמי תכלת בכל מקרה כבר התברברתי פה עם החרוזים כנראה שזה עוד אחד מהימים, אותי החרוזים לא עוזבים אז ססתם בשביל לשבור את הריתמוס והמשקל דדדדדדדדדדדדדדדדדדייייייייייייייייי @$@#$%$^$%R&#%$!#!@ אוהבת אותך תודה רבה!!!! חיבקוקים ונשקיקות... מורן

moran.l

New member
לא הבנתי... זה פרצוף עצוב או שמח?

לא משנה יום מצוין מיידלע אוהבת מורן

אומנם

אהבתי את השיר ,מעניין מאוד אך בקשר לתגובות קצת מוגזמות הייתי אומרת כלומר , התגובות של הכותבת לכולם רשמת- שאת אוהבת קצת מוגזם - את לא חושבת ? אני לא מתמסרת בקלות כדי לאהוב צריך יותר מסתם מילים לאהבה יש עוצמה מיוחדת במינה חבל שאת מזלזלת בה . ;-( הקצינה הכחולה .

moran.l

New member
תראי,קצינה H-)

עם כל הכבוד שאני רוחשת, למישהי שאינני מכירה - את, הכיצד יכולה את לשפוט אותי? אינך מכירה אותי כלל וכלל... החברים פה בפורום, במיוחד אלו שענו לי, אינם חברים וירטואלים גרידא. אלו הם אנשים שאני מכירה כבר ש-נ-ה שלמה, משוחחת איתם במייל ועם חלקם בטלפון יום יום, אלו הם אנשים שאת רובם (מבין אלו שענו) פגשתי, וכן, קצינה, אני אוהבת אותם. והם אותי. אין זוהי השתפכות לשמה... ישמור השם אנשים מסוג זה, שבמקום לחלק את אהבתם לעצמם, בראש ובראשונה, ולסובבים אותם בחייהם הפרטי, הם עצורים ושופכים את ``האהבה``, אם ניתן לקרוא לזה כך, ברשת, על אנשים שאינם מכירים. אני מניחה שלכך הכוונת. אני מניחה, שזה מה שחשבת שאני. אך שוב, האנשים לעיל הם חבריי האמיתיים, וכן - אני אוהבת אותם. ואת, תסלחי לי, עם כל הכבוד, שאני לא מיכרה אותך ואת לא אותי - לא יכולה לשפוט אותי, ואת אלו שאני איתם בקשר אינטנסבי כבר שנה. אז אנא ממך, פעם הבאה, לפני שאת מוציאה מילים כגון ``מזלזלת באהבה``, בידקי אם יש דברים בגו. בהערכה מורן

וואוו

אני לא רוצה לריב מה קרה ??? רק הבעתי דעה חשבתי שאת אוהבת את כולם ? מסתבר שאת אוהבת רק מי שמחמיא לך והנה הגעתי למסקנה שחשבתי עליה אין לך מושג מהי אהבה ... צר לי שאולי אני פוגעת , ואולי אני גם לא צודקת אך את לא מעריכה את האהבה כמו שהיא זה כבר לא משהו מיוחד בעינייך זה סתם עוד מילה על הדרך ושוב מצטערת אם זה לא מוצא חן בעיניי אגב , זה שאני לא כותבת זה לא אומר שאני לא נמצאת פה . ללא כוונת זדון הקצינה הכחולה .

iris-t

New member
מורני..... יישר כח......

תיאור מדהים למה שכל אחד ואחת עוברים לא פעם ולא פעמיים בחיים... רק ביום שישי זה עבר עליי... נתתי בעיטה להכל בשבת אחה``צ... וקמתי לעשות סדר בדברים... את מקסימה ומדהימה בתיאורים שלך... תצליחי תמיד לשלוט בעצמך... אוהבת, iris

moran.l

New member
איריסוש

קודןם כל, אני מבקשת ממך בכל לשון של בקשה (ב-א-מ-ת), שאם פעם הבאה את עוברת דבר כזה, כמו מה שעברת ביום שישי, בבקשה ממך - אינ פה. לא בצחוק, אני לא צוחקת. אני פה במייל, תמיד. כל הכבוד לך אבל שהצלחת לבעוט בו ביום שבת!!! פעם הבאה לבעוט עם כל הכוח, תכניסי לו בעיטה לבי--- (בבבבבביייייייייפפפפפ)... אסור לתת להם להשתלט עלינו. אני יודעת שיותר קל ככה, לוותר, לכאוב.. לרחם על עצמינו, להתמכר לתחושה הזו של האכזבה והאפסיות... אבל אסור. אוהבת אותך ותמיד פה... מורן

iris-t

New member
אויייייייייי........ נהדרתתת אחת...

כמה שטוב לי כאן עם כולכם... כמה שאת מקסימה, מתוקה וחמודה... שיהיה לך רק טוב... ושתדעי לך גם את... שיש לי כושר הקשבה אדיר... לכל מקרה שלא יהיה... ובכל דרך אפשרית... תמיד תמיד... תודה על התמיכה... אוהבת, iris

leonori

New member
אסיפת רגשות מתפזרת

פפפפפפפפפפפפפפפפששששששששששש מה זה היה מורני?????????? מתה על הלוקסוס הזה..... רוצה ביס כל יום. טעמתי ואהבתי לאללה!!!! אוהבת ומחבקת L

למעלה