אנשים אני שמחה!

Natali s

New member
אנשים אני שמחה!

נבחרתי אתמול ליו"ר מועצת התלמידים בבית ספר שלי של החטיבות העליונות (אני עדין בשוק 1500 תלמידים...!). דרך אגב אני חדשה פה, קוראים לי נטלי ואני בת 16 (כיתה י'א) מנהריה. ואני "משוגעת מועצה" או איך שתקראו לזה... :)

pluto2202

New member
../images/Emo50.gifמזל טוב ../images/Emo49.gif

אני מקווה שתצלחי בהמשך הדרך אם בחטיבת ביניים זה קשה אז אני בטוח שבחטיבה עליונה עוד יותר

rmpardes

New member
יעבור לך...

עוד כמה שנים שתביני שמועצות בעצם לא עושות כלום והן רק כלי בידי משרד החינוך.

eviv

New member
מניסיון כן אבל זה משנה?

תנסי לעשות משהו בניגוד לרצון בית הספר שלך או המלווה שלך ותגידי לנו ונוכל להכתיר את זה כמשהו יוצא דופן...

angel88

New member
אביב יקירי...

אנחנו לא כלי של משרד החינוך, ואתה בתור פעיל/נציג במועצה הארצית ממש לא אמור להגיד את זה. כי אם זה מה שאנחנו, למה אתה פעיל/נציג שם?? (סורי על ה*פעיל/נציג*, אין לי מושג מה אתה... אני פעילה חדשה) אל תגיד את זה, כי זה ממש לא נכון תודה רבה

rmpardes

New member
נו טוב תשובה בחודש איחור אבל תשובה

הוא פעיל שם בגלל שמשרד החינוך עושה מאמצים רבים בשביל לתת לכם להרגיש שאתם עושים משהו... הגופים האלה ממכרים... תאמיני לי שאני מכיר את ההרגשה. been there, done that אבל בסופו של דבר... אין משמעות אמיתי למה שאתם עושים, אתה סה"כ פועלים שחורים של משרד החינוך.

pachanga

New member
מזל טוב ../images/Emo50.gif

רק שתדעי זה עוול רציני אבל זה סיפוק טוב ואם ברחת בדרך הזו אז את יודעת מה את עושה

skopy

New member
טוב,לא אמרתי לך מזל טוב...

אז קודם כל מזל טוב... בקשר לזה שנבחרת ואומרים לך שאת תראי שאת לא עושה כלום אז רציתי להגיד לך ולכולם שאם בן אדם רואה שהוא תורם,משנה ועושה לא משנה לו מה יגידו,ולהפך הוא יתנגד(במקרה שלנו היא). אני מאחל לך בהצלחה בתפקיד הקשה מכיוון שהבית ספר שלך ע-נ-ק ולהגנתי אמרתי לך מזל טוב באייסיקיו. בברכה, סהר

../images/Emo140.gifמזל טוב ו...

איפה הביצפר שלך? אני גם הולך להיות בקרוב יו"ר מועצת תלמידים. אשמח להעביר רעיונות. לשתת עצות לשמוע ולהשמיע.... תהיי בקשר

למעלה