אני תחתולוג מומחה:-
:-:

שרונהה

New member
אתם הגברים, שלא תעיזו לכווץ

שון דפר....... הבנתם? השריר שעליו מדובר נמצא רק אצלEנו הנשים ואנחנו נכווץ ונשחרר להנאתנו ולהנאתכם

מדובר על שרירי

הרקטום והווגינה. והשלפוחית ולא אמורים להפריח שום כלום לחלל החיצון.

איב,לנשום עמוק ולהוציא לאט...?

כנראה שגם השכנה שלי וורדה קראה את הכתבה הזו,ועכשיו כל דיירי הבניין סובלים. היא עושה את התרגילים שאת מציעה בבית,ואחר כך משחררת את הרעלים במעלית.....!

חונל'ה...חחחחחחחחחחחחחחחחח

שלשום כשעברתי באחד הרחובות בתל אביב, לפתע ראיתי שפורצת להבה מאחת המרפסות. כנראה שאלה היו אימונים בהצתות מהתחת. עכשיו אני יודע איפה את גרה.....

קונן ,, מה זה../images/Emo6.gif

גם אני סובלת בטיסות, אבל מה? בולעת בונדורמין וואבו ואקמולי וכל מה שבא ליד לא זוכרת כלום מהטיסות שלי רק שזחלתי לשרותים וחזרתי לא ברור לי איך אפילו.

גיברת אינטרפרייז מתוקה...........

הצחקת אותי....חחחחח אני מצטער אדוני,כך אמר לי הבחור שהפליץ לי על הפנים. בטעות לקחתי בונדרומין,אקמול,ואקמולי,וכל מה שבא לי ליד......

שרונהה

New member
קונן יפיוף מתוק ומקסים שלי

איך זה נהיית תחתולוג לגברים? דפקא ממך הייתי מצפה שתהיה תחתולוג של נשים.... שהרי ראית כבר את כולEנו עם החוטיני ואני יודעת שיש לך יומן עם רשימות וכתוב בו למי יש נקודת חן, או גומת חן, וגם כן כתוב בו יכולת העינטוז של כל אחת ואחת

נכון שרונה כפרה שלי מתוקה..........

ובגלל זה כתבתי בסוף הסיפור שאני מעדיף תחת של נשים. ובקשר לנקודות חן שיש כאן לגברות הפורום על התחת,אני מנוע מלדבר.....!

ברבארה

New member
היי קןנן-מאוד מטריד אותי שאתה לא

משפיל את מבטך מטה , ואינך מתבונן , בטיבם של המלבושים התחתונים, כוונתי ל-סנדלים ,נעלים,וכו..

כפרה ברבארה כפרונית שלי|נשיקה...

באמת התורה שאני משתדל להשפיל כל הזמן את המבטים שלי למטה,אבל מה לעשות וכולם דוחסים את התחת השמנה שלהם דווקה למול פני, וכך אני מפספס המון רגליים סקסיות כמו שלך.......

למעלה