אני מתקשה להבין למה...

מצב
הנושא נעול.
אני רוצה להיות אופטימיסט

אני דווקא כן...
כי אם יש משרד ממשלה שלא מטפל בנושא כמו שצריך, אז אני לא מבין איך אנחנו אזרחי המדינה שמרוצים/לא מרוצים מפעילותו, במדינה דמוקרטית, נותנים לו להמשיך לפעול בדרכו
אני רוצה להיות אופטימיסט
ולקוות שלציבור האפשרות להשפיע ולאלץ את הממשלה לתקן את דרכה בתחום הזה. אבל שלא יהיו אשליות - זה מחייב התארגנות אגרסיבית והשקעה רבה של מאמצים וזמן ע"י "משוגעים לדבר" - לא רק השתתפות בפורומים. אז מי שרוצה ויכול - בבקשה!

הבעיה היא שזה לא...

אני רוצה להיות אופטימיסט
ולקוות שלציבור האפשרות להשפיע ולאלץ את הממשלה לתקן את דרכה בתחום הזה. אבל שלא יהיו אשליות - זה מחייב התארגנות אגרסיבית והשקעה רבה של מאמצים וזמן ע"י "משוגעים לדבר" - לא רק השתתפות בפורומים. אז מי שרוצה ויכול - בבקשה!
הבעיה היא שזה לא...
"התחום הזה", אלא כל התחומים. המשרד לאיכות הסביבה עושה את עבודתו באופן מצויין, לשמחתינו לא תקועות לנו אנטנות, מפעלים, וכבישים מזהמים בערים השונות. משרד החינוך פשוט דואג לחינוך מהשורה הראשונה. משרד האוצר גרם לכלכלה שלנו לדהור ולהיות אחת מהטובות בעולם, יש לאנשים כבר עודף של כסף. והשרים ללא תיק, דאגו שהמשרדים שלא קיימים, יעשו את עבודם באופן הטוב ביותר שאפשר.

שמות המשרדים לא נכונים

הבעיה היא שזה לא...
"התחום הזה", אלא כל התחומים. המשרד לאיכות הסביבה עושה את עבודתו באופן מצויין, לשמחתינו לא תקועות לנו אנטנות, מפעלים, וכבישים מזהמים בערים השונות. משרד החינוך פשוט דואג לחינוך מהשורה הראשונה. משרד האוצר גרם לכלכלה שלנו לדהור ולהיות אחת מהטובות בעולם, יש לאנשים כבר עודף של כסף. והשרים ללא תיק, דאגו שהמשרדים שלא קיימים, יעשו את עבודם באופן הטוב ביותר שאפשר.
שמות המשרדים לא נכונים
יש משרד החינוך - אין חינוך יש משרד התחבורה - אין תחבורה יש משרד הבטחון - אין בטחון הצעתי (לפעם ה-X): לקרוא למשרדים בשמות חדשים - משרד הבערות - אז לא תהיה בערות משרד הפקקים - אז לא יהיו פקקים משרד המלחמה - אז לא תהיה מלחמה וכו' וכו'

alantan

New member
ג'ורג' אורוול הישראלי...

שמות המשרדים לא נכונים
יש משרד החינוך - אין חינוך יש משרד התחבורה - אין תחבורה יש משרד הבטחון - אין בטחון הצעתי (לפעם ה-X): לקרוא למשרדים בשמות חדשים - משרד הבערות - אז לא תהיה בערות משרד הפקקים - אז לא יהיו פקקים משרד המלחמה - אז לא תהיה מלחמה וכו' וכו'
ג'ורג' אורוול הישראלי...

בועז ל

New member
רוץ עם זה לכנסת ....אני אצביע לך

שמות המשרדים לא נכונים
רוץ עם זה לכנסת ....אני אצביע לך
כל רעיון שמתבסס על שלילה נראה לי מתאים

מעריך את האימון שיש לכם בי ../images/Emo8.gif

לך תדע אצל שטיפלמן...
רק שלא ישנה את המצע עליו הוא רץ לכנסת
מעריך את האימון שיש לכם בי

אבל כשאני נזכר באידיאליסטים כמו יגאל ידין ז"ל ובני בגין (ייבדל לחיים), אני מאבד את החשק להיכנס לבוץ הזה....

eggedan777

New member
אני חושב שלא צריך לשאול

שמות המשרדים לא נכונים
אני חושב שלא צריך לשאול
תרקא מה כתב יש משרד החינוך - אין חינוך = יש תוכנית התנתקות יש משרד התחבורה - אין תחבורה = יש תוכנית התנתקות יש משרד הבטחון - אין בטחון = יש תוכנית התנתקות כל מה שיש מקבלים להפך בעצם תכונית התנתקות ולא תהיה התנתקות משרד הבערות - אז לא תהיה בערות - אין משרד כזה .אז לא מתנתקים משרפות משרד הפקקים - אז לא יהיו פקקים - אין משרד כזה .אז לא מתנתקים מפקקים משרד המלחמה - אז לא תהיה מלחמה - זה מה שבטוח

וואלה סיבכת לא הבנתי../images/Emo3.gif

אני חושב שלא צריך לשאול
תרקא מה כתב יש משרד החינוך - אין חינוך = יש תוכנית התנתקות יש משרד התחבורה - אין תחבורה = יש תוכנית התנתקות יש משרד הבטחון - אין בטחון = יש תוכנית התנתקות כל מה שיש מקבלים להפך בעצם תכונית התנתקות ולא תהיה התנתקות משרד הבערות - אז לא תהיה בערות - אין משרד כזה .אז לא מתנתקים משרפות משרד הפקקים - אז לא יהיו פקקים - אין משרד כזה .אז לא מתנתקים מפקקים משרד המלחמה - אז לא תהיה מלחמה - זה מה שבטוח
וואלה סיבכת לא הבנתי

mucool2

New member
למה למה למה

אני מתקשה להבין למה...
למה התחבורה ציבורית בארץ נראת כמו תפוח רקוב שאפילו תולעת לא רוצה אותו
למה נהגי מוניות צריכים לעשות הפגנה בכדי שמשרד התחבורה יזיז ת'תחת שלו בכדי להפסיק את פעולת המוניות הלא חוקיות, וגם זה לא עוזר
למה התחנה המרכזית החדשה בתל אביב, צריכה להראות כמו שהיא נראת
למה אי אפשר לדאוג לכבישים שפויים במדינה הזאת
למה אין פיקוח על האוטובוסים לאחר ההפרטה
למה רכבת ישראל לא יכולה לספק מענה שפוי לציבור הנוסעים
למה the fuck אני צריך לחכות ל - 2010 בכדי שנתע לא יגמרו שום דבר בתכנון שלהם
למה אני צריך לסבול כל בוקר הליכה מתחנת ההגנה לתחנה מרכזית
למה אני קונה כרטיסיות וחופשי חודשי
בכדי ללכת
אני בכלל לא רוצה לדבר על באר שבע, ועל קו הרכבת לירושלים כי זה בכלל לא שווה דיון. למה הממשלה שלנו עושה טובה שהיא קיימת בכלל
בעעעעעע.....
למה למה למה
מכרת לי אשליוווות...

מצב
הנושא נעול.
למעלה