אני מתחילה שרשור חדש

חשיבה

רצון איננו מחשבה, או עצם, או משאלה. רצון הוא מה שגורם לאדם להצליח כאשר מחשבותיו אומרות לו שנחל תבוסה.זה פועל למרות סלחנותו העצמית של הלוחם.הרצון הוא ההופך אותו לבלתי פגיע. רצון הוא הגורם לשמן לעבור דרך קיר, דרך חלל,לאינסוף.

ח ס ו מ ה

New member
הי בנות.

חיפשתי נשימת נמר ולא מצאתי אתן יודעות באיזה עמוד זה? זה קשור לקונג פו? מישהו שאני מכיר האמר לי שיש בקונג פו עמידת נמר, או טיגריס.. משהו כזה. מאז שאני קטנה אני אוהבת נמרים, לא יודעת למה במיוחד את הפנתר השחור , אפילו יש לחי בובה ענקית כזותי בסלון. ממש מגניב כל מי שרואה נבהל...

נ ו ל י ה

New member
נשימת הנמר,לכל מי שלא הבין עדיין.

'נשימת הנמר' כפי שהובנה מהודעתו של עייט. לפנות את מרכז החדר מחפצים, לפרוש שטיח קטן (לא סינטטי,רצוי אחד שעשוי משיער הבטן של לביאה לא בוגרת". לעמוד עירום עם רגליים פסוקות מעל מרכז השטיח, ולהתחיל לרדת לפסיקת רגליים מלאה (שפגט) עד שפי הטבעת נוגע בשטיח. לפרוש את הידיים לצדדים, כשהבוהן והאצבע צמודות אחת לשנייה, ושאר האצבעות פרושות כמו מניפה. בשלב הזה, ההוראה לנשים וגברים היא שונה, כך שאפצל את הוראתי ל-2 ----נשים----- - - נישמי עמוק דרך הפתח הנוסף שלך אל תוך הרחם, ולשחרר את האויר בשלוש שאיפות קצרות ----גברים---- - - לקחת נשימה עמוקה דרך פי הטבעת אל תוך מערכת העיכול, ולשחרר את האויר בשלוש שאיפות קצרות (אם בשלב הזה יוצא לכם 'גרעפס' לא להתיחס, ולהמשיך בתרגיל כרגיל. את התרגיל יש לתרגל בשעות הבוקר המוקדמות, לפני ארוחת הבוקר. את החלק השני והקשה יותר של התרגיל נלמד מחר. בהצלחה. נוליה

יפה

ועל זה נאמר לוחמים לעולם אינם יכולים לבנות גשר כדי להתחבר עם אנשי העולם.אבל,אם בני אדם חפצים לעשות זאת,עליהם לבנות גשר כדי להצטרף ללוחמים

ח ס ו מ ה

New member
תודה אני אנסה

אני דווקא טובה בשפגאט. כבר אכלתי היום אז אני אנסה מחר.

למעלה