אני משלם עמלה של

מצב
הנושא נעול.
מחקר...

אפשר להשיא לך עצה?
מאחר ואתה מעיד על עצמך כחדש בתחום אז אולי כדאי שתתאמן קצת על יבש לפני שאתה מסכן כסף אמיתי? פתח חשבון וירטואלי באחד האתרים המאפשרים זאת ורוץ עם זה כמה חודשים, אף פעם לא מאוחר להפסיד את הכסף שלך...
מחקר...
בדקתי את הנושא לעומק במשך כל הבוקר, דיברתי עם בתי השקעות שונים (יותר נכון לרובם השארתי הודעות ורק את גאון תפסתי) - (התקשרתי למספר שאחד מחברי הפורום השאיר), בדקתי את עניין הריבית זכות והעמלות - ההפרש הוא באמת משמעותי , לעת עתה קיבלתי מענה טלפוני מאוד אדיב ושירותי ובמקביל מאוד מקצועי נשמעו לי ממש מביני עניין , אז קבעתי פגישה... , אני אמשיך לעדכן.. תודה לכל המגיבים

croop

New member
לקוח מרוצה של גאון

בתי השקעות
שלום לכולם... אני חדש בתחום ההשקעות , והבנתי שעדיף להתרחק מהבנקים בכל הנושא של מסחר אינטרנטי. התייעצתי קצת עם אנשים והמליצו לי על גאון טרייד (של בני גאון), אמרו לי שיש שם גם אינטרנט וגם שיורת טלפוני ושהם גם מעבירים שיעורים בנושאי מסחר ללא תשלום . אשמח אם מישהו ייתן לי מידע,. תודה . יואב.
לקוח מרוצה של גאון
אני יכול להעיד שאני לקוח מרוצה אולם אני צריך לסייג ולהדגיש: אני סוחר ברמת פעילות נמוכה (אני מחזיק ני"ע לפחות מספר חודשים), אינני משתמש בייעוץ או בשירות לקוחות (למעט הפקדה ומשיכה של כספים שחייבים לעשות דרך הטלפון) לכן איני יכול להעיד על כך. לי חשוב מערכת זמינה באינטרנט ועמלות זולות יותר מהבנקים וזה מה שאני מקבל. לגבי שיעורים, אני השתתפתי בכנס ניע"ז שבו חידדו את הדקויות לגבי שימוש בפקודות סטופלוס, סטופלימיט ועוד. זה הבהיר לי דברים ובסך הכל היה מועיל, אבל זה וודאי לא שיעורי מסחר. יש להם גם איזה שיתוף פעולה חשוד עם משב, הם מקדמים את משב ומעניקים לך 1000 שח הנחה לקורס שם, ומשב דואגת שהסטודנטים שלה יפתחו חשבון בגאון. לגבי המערכת בחו"ל, אם אתה מתכווון למערכת זמן אמת ו-level-II לסוחרים כבדים, אז אני לא יודע. המערכת הרגילה של חו"ל היא פשוטה ודי נוחה, אם כי לא טובה באופן יוצא דופן (אך היא הרבה יותר טובה מהמערכת הדפוקה למסחר בת"א). למעשה כל בית השקעות כיום יספק לך גם שירות טלפוני, גם שירות אינטרנט וגם חדר מסחר. המלצתי היא שתדבר עם כמה, תשווה עלויות ותתרשם מהאנשים איתם אתה מדבר. עוד נקודה לחשוב עליה היא שבגאון למשל אני משלם תשלום חודשי קבוע בסך 14.6 שח על המערכת אינטרנט (בבתי השקעות אחרים אני חושב שאין תשלום כזה אולם יש מינימום שצריך להגיע אליו בעמלות על מסחר). חישוב גס מראה כי זה פחות או יותר שקול לדמי פרוטקשן של הבנקים על תיק בגובה של 50000 שח. מצד שני עמלות המינימום קטנות יותר וגם כסף שלא ששוכב שם צובר ריבית של פ-2.2 (ריבית לא רעה במונחי פריים של היום). בקיצור צריך להתחשב בגודל התיק ברמת הפעילות שלך ולחשוב טוב האם זה כדאי. בהצלחה!

juv17

New member
לקוח מאד מאד מרוצה

בתי השקעות
שלום לכולם... אני חדש בתחום ההשקעות , והבנתי שעדיף להתרחק מהבנקים בכל הנושא של מסחר אינטרנטי. התייעצתי קצת עם אנשים והמליצו לי על גאון טרייד (של בני גאון), אמרו לי שיש שם גם אינטרנט וגם שיורת טלפוני ושהם גם מעבירים שיעורים בנושאי מסחר ללא תשלום . אשמח אם מישהו ייתן לי מידע,. תודה . יואב.
לקוח מאד מאד מרוצה
שלום יואב, אני כבר משקיע הרבה זמן ואני חייב לציין שמאז שאני עובד מול " ישיר בית השקעות" מקבוצת ביטוח ישיר שאגב הם גם חברי בורסה ואני מאד מרוצה מהשירות שאני מקבל שם. אחרי סקר שעשיתי הגעתי למסקנה שיש להם את העמלות הכי נמוכות בשוק בוודאות!! יש להם שרות טלפוני ומערכות סחר אינטרנטי מהמשוכללות ביותר. הם נותנים שרות מעולה תפנה שם לאריה 03-9785606 הוא יעזור לך בשמחה. מקוה שעזרתי

shlma3

New member
בישיר יש עמלה של 0.15 קנייה ומכירה

לקוח מאד מאד מרוצה
שלום יואב, אני כבר משקיע הרבה זמן ואני חייב לציין שמאז שאני עובד מול " ישיר בית השקעות" מקבוצת ביטוח ישיר שאגב הם גם חברי בורסה ואני מאד מרוצה מהשירות שאני מקבל שם. אחרי סקר שעשיתי הגעתי למסקנה שיש להם את העמלות הכי נמוכות בשוק בוודאות!! יש להם שרות טלפוני ומערכות סחר אינטרנטי מהמשוכללות ביותר. הם נותנים שרות מעולה תפנה שם לאריה 03-9785606 הוא יעזור לך בשמחה. מקוה שעזרתי
בישיר יש עמלה של 0.15 קנייה ומכירה
זה נמוך זה

מצב
הנושא נעול.
למעלה