אני לא רואה

Sפיידי

New member
אני לא רואה

שום הבדל בין הרולר קוסטר 1 לרולר קוסטר ה2... מה ההבדל בינהם?

Skiter

New member
את יכולה לשים פרינט סקרינים?

אין יל מושג לא ראיתי את השני...

Sפיידי

New member
אהם אהם!! אתה!!

ותיכנס ל"לוח מודעות" שם יהיה לך כתוב רולר קוסטר 2 תיכנ לאתר שכתוב שם ויהיו לך תמונות שם.

Sפיידי

New member
בדיוק!

דם אני חשבתי ככה! אבל אולי הם לא רצו להוציא עוד חבילת תוספות רק בגלל שבשביל חבילת תוספות צריך לקנות את רולר קוסטר אחד וכבר לא כ"כ מוכרים אותו אז הם מוציאים עלאק עוד משחק ואומרים שהז משחק חדש ועליו הם בטח יוציאו עוד תוספות...

מור ד

New member
אני רץ לקנות אותו! זה משחק ענק!

אני תמיד מצליח בו, יש לי כבר שיטה בדוקה להצלחה, למי שרוצה- אני אפרט, אבל אם כבר- צריך- משחקי מזל (ברווזים, משקולות ודברים כאלה) צריך עוד פול ואני מתכוון לפול מתקנים חדשים, כי אלךה מגוחכים כבר-

מור ד

New member
אז ככה

רצוי תמיד להתחיל מאפס, למחוק את כל הפארק כשאתה מקבל אותו (לסגור אותו קודם ולוודא שכל האנשים יצאו), אחר כך- -אתה בונה מתקנים קרובים אחד לשני (רצוי מהפשוטים, וכמה שיותר), -רצוי לבנות שנים שלושה רכבות הרים, (רצוי מוכנים) -כדאי לשים מתקנים כמו קמיקזה טוויסטר, המגדל הנופל, והמתקנים האתגריים יותר, ומהם כמה שיותר, כי מהם מרווחים הכי הרבה (אחרי רכבות הרים אבל רצוי שיהיה גוון, אנשים אוהבים מתקנים אתגריים. -כמובן שאסור לפתוח פארק בלי - "תחנת מידע", "אוכל, מים, ושירותים. - לקחת כסף (לא הרבה!!!!) על מתקנים, וגם כסף בכניסה, רצוי להתחיל מ15, ומשם לעלות יותר ויותר. - לעשות קמפיינים וכמה שיותר. אחרי פתיחת הפארק לבחור כמה שיותר מכל העובדים, -לתחזק את ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר. - לבדוק שהמנקים לא גוזזים דשא, כי זה לוקח להם את רוב העבודה. - עם הזמן רצוי כמה שיותר להחזיר חובות ומהר. - לבדוק כמה זמן נשאר עד סוף המשימה, רצוי שנה לפני להפציץ בקמפיינים.

reshef

New member
שיטה בטוחה? לאיבוד ההנאה, לדעתי

שתיים שלוש רכבות הרים בכל פארק? ועוד רצוי מוכנות? הכיף העיקרי במשחק הוא תכנון רכבות ההרים!

Dying degrEe

New member
האמת שכן

זה ממש משעמם לשים רכבות מוכנות. אבל המשחק עצמו משעמם בכל מקרה ונגמרת בו ההנאה ממש אחרי קצת זמן.

Sפיידי

New member
כל משחקי SIM

יוצאים בסוף משעמם.. (
מצטער זה ככה
) ניקח למשל את הסימס! כמה שזה מהנה אחרי הרבה הרבה זמן יוצא שכבר הכול אותו הדבר אותו הדבר ואז נמאס ועוזבים את המשחק! ומחכים לשדרוג/ סתם פתאום יש התעניינות וזה ניהיה מכייף שוב! או סיט סיטי... אותו הסיפור... גם רולר קוסטר...
אבל מצד שני שמשחקים (בתקופה שזה מעניין) זה כ"כ כ"כ כ"כ כיף!!

למעלה