אני לא מבינה...

אני לא מבינה...

למה הורידו את הסדרה שבתות וחגים מהויאודי???.. מה הפריע להשאיר אותה?.. ממש לא בסדר. המילים "הזדמנות אחרונה" ליד שם הסדרה לא הבהירו שממש עומדים להוריד אותה תוך יום.

porky169

New member
כי נגמר החוזה כאילו???

תחשבי על זה קצת לפני שאת מתנפלת על אנשים

porky169

New member
וחוץ מזה

היה כתוב הזדמנות אחרונה כבר איזה שבועיים אם לא יותר

תגובה

זה לר רק בגלל שניגמר החוזה,זה בגלל שהסידרה 5 עונות וזה תופס הרבה מקום מבחינת נפח אז עדיף להוריד תכנים ישנים ולגוון בתכנים יותר חדשים ועדכניים.

porky169

New member
זה שהישראלים מתעצלים לקרוא

זה לא אשמתי ואני מדבר מנסיון בתור אחד המנהלים של האתר עולם המצויירים כל הזמן איפה אפשר להוריד את זה ואת זה בלי לקרוא קודם

שיקקה9

New member
מה הקשר ישראלים ומתעצלים לקרוא?

מחט ותחת כבר יותר קשורים! וחוץ מזה אף פעם אל תכליל! =)

porky169

New member
אתם תראו שאם אביב במקרה יכנס לפה

זה מה שהוא יגיד!

אני גם לא מבינה ממש ביזיון,

אין לי סיבה עכשיו לשלם עבור הערוץ הזה,הסידרה הזאת היא הייתה הסיבה לעשות מנוי לערוץ. ואני רצינית למי שלרגע חושב שאני צוחקת...

שיקקה9

New member
תכלסססס!!

אני איתך!!! ובנושא של הם כתבו "הזמנה אחרונה"- קודם כל אני תעשו טובה, הם דואגים לפרסם כל דבר קטן שקורה בוי או די בפרסומות של כל ערוץ בערך אבל את זה ששבתות וחגים עומד לרדת הם לא יכלו לפרסם קצת יותר. חוץ מזה, במקרה שלי למשל, לא יצא לי בכלל לראות טלויזה ולהיכנס לוי או די בשבוע האחרון, מה אם אנשים כאלו?? אתם יודעים איזה מאכז זה לשבת על הספה בציפייהלראות את הסדרה האהובה עלייך, כאשר יש ל רק עוד 8 פרקים לסופה, ולגלות שהורידו אותה? מאכז ביותר!! אני דורש פיצוי!!!!!!!

IAM5

New member
../images/Emo45.gifכמה נכון וכמה צודק

אני גם בשוק שהורידו את הסידרה המצויינת הזאת ככה, בדיוק התחלתי לראות אותה לפני שלושה שבועות ואז באצע שאני בעונה הראשונה החליטו להוריד אותה,עם הודעה קצרה של "הזדמנות אחרונה",חבל שאת שאר הפרומויים שלהם לתוכניות הם לא מפרסמים ככה...

why oh why

New member
../images/Emo12.gifמה?????????????????????

הורידו את שבתות וחגים????? אני בשוק,ככה בלי להודיע??? אני בדיוק בעונה השנייה באמצע,איזה קריזה,הייתי שבוע בחופש באילת אני חוזרת וזה מה שאני צריכה לגלות??? הוט אכזבתם אותי...עכשיו אני מבינה למה כולם אומרים לי לעבור לYES ממש מעצבן,העיקר את התוכניות שלהם הם יודעים לפרסם בר' גליי שאין אחד שיפספס

למעלה