אני לא מבינה אנשים.....

• פותח הנושא ebony
  • פורסם בתאריך

ebony

New member
אני לא מבינה אנשים.....

אתמול הגיעה אלינו לחנות כלבה חדשה
לברדורית בת חודש וחצי...... מסתבר שהבעלים שלה מצא אותה ברחוב אחרי שכמה ילדים התעללו בה.....
אני לא מבינה את זה היא כזאת מתוקה איך מישהו יכול להתעלל ביצור כזה קטן....................................
לא יכולה להבין אנשים במיוחד ילדים.... אבל עכשיו היא בסדר יש לה בית חדש והמון פינוקים.....
אבל עדיין יש לה צלקות על הזנב שלעולם לא התרפאו.... סתם רציתי לשתף.....

ה דרומי

New member
../images/Emo46.gifהכול עניין של חינוך .../images/Emo35.gif

אולי וזו רק בגדר
עם אתם יכולים ל"הגיע" {דרך זה שמצא את הגורה} למנהיג או לאחד הילדים שהתעללו בגורה ולהציא לו לבוא לעבוד בהתנדבות בחנות "במידה " ויש לכם גם כמה חיות" בחנות.? או אז הוא או הם אולי יתחילו לאהוב חיות. או לדבר איתם שיחת נפש ולעזור להם למצוא מקום להתנדב לטובת חיות. הכול זה רק בגדר
בלבד.

Snooopy Girl

New member
../images/Emo45.gif...../images/Emo41.gif../images/Emo107.gif

הרבה פעמים אנשים פוגעים בכלבים...זה פשוט עצוב, מזעזע, ומכעיס. גם הכלבה שלי סבלה התעללות. הבעלים הקודמים שלה התעללו בה, כתוצאה מכך יש לה צלקת על הגב (הפרווה מכסה). אני חושבת שאם הילדים ממש קטנים, הם לא קולטים שכלב זה לא צעצוע, זה יצור חי, עם רגשות. אני מקווה שיום אחד הם יבינו את זה, ויפסיקו עם כל ההתעללויות. (one can only dream..) אני ממש שמחה שיש לה בית חדש, כלבים כאלו באמת זקוקים להמוןןןןן חום ואהבה....שיהיה לה בהצלחה

*אגוזית*

New member
אכזריות

אכזריות לשמה!! רוע!!! חוסר חינוך משווע!!! אני חושבת שצריך להעלות את המודעות בנושא חיות מחמד בגנים ובבתי הספר. זה פשוט נורא הקלות הבלתי נסבלת של התעללות בחיות. אני גם בעד החמת הענישה. כלא!! כלא!! עצוב. כל הכבוד שסידרתם לה בית חם וטוב שיש לנו חיות מקסימות כ"כ שנותנות לנו הרבה אהבה ואור.

©oliv©

New member
ניצול קטן........

אמ שמעתי לפני שנה או משהו כזה על כלבה...שקראו לה לילי ושאנשים מכת השטן לקחו אותה ופשוט שרפו אותה והתעללו בה.......אלה שמצאו אותה, מצאו אותה תלויה על חבל כביסה. כמה אנשים יכולים להיות אכזריים? אך אפשר לעשות דבר כזה לכלבים...שהם יצורים קטנים ונפלאים?

matansolomon

New member
את הכלבה שלי ילדים רצו להתביע

ואנחנו לקחנו אותה מילדים שתכננו להתביע אותה בחבית מים...

למעלה