אני יודעת שאני קצת חצופה.... אבל....

אני יודעת שאני קצת חצופה.... אבל....

אני מאד מאד סמויה - אבל בהחלט קוראת
יש משהו שהפריע לי בקומונה אבל לא היה לי האומץ - אבל בגלל שנפתח כאן פורום חדש... המממ..... אפשר בבקשה לשנות את הכיתוב בכניסה
: אם אתם דוחפים את התמונות באלבום כיסים ומשרבטים כמה מילות ברכה על פתקית תזכורת, זה לא המקום בשבילכם! לכאן נכנסים אנשים שאוהבים לתת כרטיסי ברכה יותר יפים מהמתנות, ושדפי האלבום שלהם משמרים את הזכרונות ולא רק את האירועים איכשהו - זה אומר לי "קישטא" ולא נראה לי שזו הכוונה... קדימה נסחו משהו יותר מזמין ואוהב ופחות מגרש
וסליחה על ההערה

ניצנץ1

New member
דווקא לא בעלת " " זכויות יוצרים" על כיתוב

אלא עלמה, לדעתי זה בדיוק מראה את הכיון: אם אתה בן אדם (את או אתה- לא משנה) שתמונה בשבילו זה לשים בקופסה או באלבום של 300 תמונות עם כיסים ואם אתה/ את הולכים לאירוע מכובד עם צ'יק כבד, אבל כותבים " מזל טוב" חפוז על מעטפה של אולם שמחות וגם מרוצים מזה- אז פורום זה או קומונה קודם אינם מקום בשביל אנשים כאלה.. אני מכירה המון אנשים נהדרים, אבל זה בדיוק הסגנון שלהם- צי'ק שמן ומעטפה של האולם וגם אם יקבלו כרטיס ברכה מושקע- בקושי יקראו אותו ובסופו של דבר יזרקו לפח. לא נראה לי שאפשר לשנות אותם..או אולי אני טועה? אבל אם יש אנשים שזה מפריע להם- כלומר אלבום כיסים ופתק ממחברת עם ברכה חפוזה- אז גם אם הם לא יודעים עדיין איך לעשות משהו אחר- זה כן מקום בשבילם.. אני לא הייתי מרגישה שום איום- אלה הזמנה לכל אלה שפתקים/ אלבומי כיסים פשוט מפריעים להם.. אבל בואי ניתן לבעלת זכויות יוצרים לענות..

עלמה7

New member
../images/Emo45.gif גם אני ../images/Emo6.gif

קושקוש, את האחרונה שאני רוצה לגרש, ואם את קוראת סמויה כאן, אז סימן שהיית רוצה יותר מאשר מזל טוב על פתקית תזכורת (או מאחורי הצ'ק! - סיפור אמיתי!) ואינסוף אלבומי כיסים. כמו שניצנץ אמרה, אנשים שלא מבינים מה ערכו של כרטיס ברכה, ממילא לא ישתנו, אז יש תיאום ציפיות כבר בכניסה....

כנראה לא הסברתי את עצמי היטב

אני חושבת שלפתוח שער עם משפט שלילי זה לא נעים ולא נכון.... במיוחד לפורום שעוסק בברכות כל היום
טוב נו, יש דברים שכנראה אני מסורבלת בשביל להביע

נילקי1

New member
הכוונה היא, אם הבנתי נכון -

לא לשינוי בתוכן, אלא בניסוח - שיהיה על דרך החיוב ולא על דרך השלילה.

אפרז

New member
את בהחלט לא מתאימה להגדרה הזאת!!

ראיתי אותך מעצבת דפים, קלסרים (אצלי בבית) וכריכות אלבומים- את בהחלט עושה עבודה נהדרת ומקומך כאן איתנו
!!!

dannagal

New member
אני חושבת שהכיתוב בהתחלה נהדר ומביע בדיוק

למה הפורום הזה משמש. ובאמת, אם את/ה משרבט/ת כמה מילים על פתק, אין לך מה לעשות כאן. מה זה משנה שלילה או חיוב? העיקר הכוונה.

למעלה