אני חושב שזה הזמן לשרשור היכרות

• פותח הנושא nawa
  • פורסם בתאריך

nawa

New member
אני חושב שזה הזמן לשרשור היכרות

היכרות שם ו\או כינוי חיבה : גיל: גובה: נטייה: אובססיה ל...: מה עושה בחיים [חייל,סטודנט,תלמיד,מעלה גירה]: האם נשבר לכם הלב פעם: האם כיום כשאתה בקשר אתה נאמן: האם בגדת פעם: באחוזים איך החלוקה אצלך לפי מה שחשוב לך לגבי מראה ואופי [לדוגמא: מראה 50 אחוז ואופי 50 אחוז וכו']: 3 תכונות שאתה אוהב בעצמך: 3 תכונות שאתה שונא אצלך: מה אתה מחפש בבת זוג שלך מבחינת מראה: איזה תכונות אתה מעדיף שיהיו אצל בת זוגך: צבע אהוב: צבע עיניים: אזור מגורים: 4 תחביבים עיקריים אצלך: מה תרצה להיות כשתהיה גדול: איפה ואיך יהיה אפשר לראות אותך עוד 10 שנים: ועוד 20: האם אתה רואה את עצמך מגדל ילדים: האם יש לך רשיון: ואוטו: סוג בילוי מועדף: לפני כמה זמן הסתיים הקשר האחרון שלך: מה הקשר הכי ארוך שהיה לך: מה הקשר הכי קצר שהיה לך: שוקולד השחר או שוקולד נוטלה: מסנג'ר: אייסיקיו: אמצעי התקשרות אחר: הערות: המלצות 1.סרט טוב שאתה ממליץ עליו 2.מסעדה טובה שאתה ממליץ עליה 3.שיר טוב שאתה ממליץ עליו 4.מקום בילוי מועדף שאתה ממליץ עליו 5.ספר טוב שקראת לאחרונה ואתה ממליץ עליו 6.טיול (בארץ/חו"ל) שאתה ממליץ עליו 7.משהו נוסף שלא מופיע פה ובא לך להמליץ עליו יומיום 1.מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר? 2.מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני השינה? 3.מה הדבר הראשון שחשבת עליו הבוקר? 4.מה הדבר אחרון שחשבת עליו לפני השינה 5.מי הבן אדם הראשון שראית הבוקר? 6.מי הבן אדם אחרון שראית לפני השינה? 7.מה אוהב ללבוש שאתה קם משינה? 8 מה אוהב לילבלוש שאתה ישן?? 9. מה אתה לובש עכשיו?תפרט 10.איך אתה אוהב להעביר את סופי השבוע שלך? 11 איך אתה מפעיל את תחילת השבוע? 12..יוצא למסיבות ?פאבים? 13..כמה פעמים בשבוע יוצא לבלות?? 14.מה מפחיד אותך? 15.מה מרתק אותך? 16.מה מעציב אותך? 17.מה משמח אותך? 18 מה מרגש אותך? 19 מה בא לך לעשות עכשיו ואתה לא יכול?? 20 מה תוכניות לעשות היום? 21 מה תוכניות לעשות השבוע?? 22 עם מי היית רוצה להיות עכשיו? 23.איפה היית רוצה להיות? 24. להמשיך תשאלון?? 25 חפרתי מספיק??להמשיך? השאלון מתייחס לשני המינים אך כתוב בלשון זכר מטעמי נוחיות בלבד !

nawa

New member
אני ראשון ומקווה שלא אחרון

היכרות שם ו\או כינוי חיבה : נאור גיל: 30 גובה : 1.65 נטייה: לא ברורה עדיין אובססיה ל...: תחתונים מה עושה בחיים [חייל,סטודנט,תלמיד,מעלה גירה]: עובד האם נשבר לכם הלב פעם: כן האם כיום כשאתה בקשר אתה נאמן: לא בקשר האם בגדת פעם: לא באחוזים איך החלוקה אצלך לפי מה שחשוב לך לגבי מראה ואופי [לדוגמא: מראה 50 אחוז ואופי 50 אחוז וכו']: לצערי נהיה מציאותיים ונגיד 50/50 3 תכונות שאתה אוהב בעצמך: כנות, אמינות וחברות 3 תכונות שאתה שונא אצלך: לא שונא, אבל הייתי משנה....ביישנות בעיקר מה אתה מחפש בבת זוג שלך מבחינת מראה: שתראה טוב, לא חייב מלכת יופי אבל בכל זאת... איזה תכונות אתה מעדיף שיהיו אצל בת זוגך: כנות ואמינות צבע אהוב: כתום צבע עיניים: חום דבש אזור מגורים: קריות 4 תחביבים עיקריים אצלך: פאזלים, האזנה למוסיקה וטיולים מה תרצה להיות כשתהיה גדול: גנן בגן ילדים איפה ואיך יהיה אפשר לראות אותך עוד 10 שנים: מנהל גן ילדים ועוד 20: עדיין מנהל גן ילדים האם אתה רואה את עצמך מגדל ילדים: כן האם יש לך רשיון: כן ואוטו: עדיין לא, בדרך לקנות סוג בילוי מועדף: טיולים לפני כמה זמן הסתיים הקשר האחרון שלך: שנה וקצת מה הקשר הכי ארוך שהיה לך: שנה וקצת מה הקשר הכי קצר שהיה לך: 3 חודשים שוקולד השחר או שוקולד נוטלה: לא זה ולא זה מסנג'ר: מוותר על זה כרגע אייסיקיו: כנ"ל אמצעי התקשרות אחר: יונת דואר הערות: אין המלצות 1.סרט טוב שאתה ממליץ עליו - משחק השמועות 2.מסעדה טובה שאתה ממליץ עליה - מקדונלד'ס 3.שיר טוב שאתה ממליץ עליו - oliver shanti - well balanced 4.מקום בילוי מועדף שאתה ממליץ עליו - לצאת לטבע 5.ספר טוב שקראת לאחרונה ואתה ממליץ עליו - שיחות עם אלוהים 6.טיול (בארץ/חו"ל) שאתה ממליץ עליו - כל טיול בטבע בארץ או בחו"ל 7.משהו נוסף שלא מופיע פה ובא לך להמליץ עליו - ממליץ לאנשים לקחת את החיים בקלות ולקחת הכל בפרופורציות הנכונות יומיום 1.מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר? בודק מה ירד באימיול 2.מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני השינה? בודק מה ירד באימיול 3.מה הדבר הראשון שחשבת עליו הבוקר? מה ירד באימיול בלילה 4.מה הדבר אחרון שחשבת עליו לפני השינה? לא זוכר 5.מי הבן אדם הראשון שראית הבוקר? את אמא שלי 6.מי הבן אדם אחרון שראית לפני השינה? את אחי 7.מה אוהב ללבוש שאתה קם משינה? ג'ינס וטריקו 8 מה אוהב לילבלוש שאתה ישן?? תחתונים או כלום 9. מה אתה לובש עכשיו?תפרט - בוקסר צמוד 10.איך אתה אוהב להעביר את סופי השבוע שלך? לעשות פאזלים, לשמוע מוסיקה, לטייל בטבע, לפגוש חברים 11 איך אתה מפעיל את תחילת השבוע? בעבודה 12..יוצא למסיבות ?פאבים? לעיתים רחוקות 13..כמה פעמים בשבוע יוצא לבלות?? פעם אחת אולי... 14.מה מפחיד אותך? שמישהו מהמשפחה, חברים, קרובים יפגע מהמלחמה 15.מה מרתק אותך? הלילה 16.מה מעציב אותך? המלחמה והאטימות של המדינה 17.מה משמח אותך? מוסיקה 18 מה מרגש אותך? טיול בטבע 19 מה בא לך לעשות עכשיו ואתה לא יכול?? לצאת לחופשה בחו"ל 20 מה תוכניות לעשות היום? שום דבר מיוחד 21 מה תוכניות לעשות השבוע?? ביום ראשון ללכת להופעה של גלעד 22 עם מי היית רוצה להיות עכשיו? עם טיה (ידידה טובה שלי) 23.איפה היית רוצה להיות? לא משנה כל עוד אני עם טיה השאלון מתייחס לשני המינים אך כתוב בלשון זכר מטעמי נוחיות בלבד !

מילאתי את השאלון ואז נמחק לי..=\

היכרות שם ו\או כינוי חיבה : יעל\מיצי גיל: 14.5 גובה : 1.60 [אני חושבת] נטייה: גם וגם [אבל מותר לי אני בגיל ההתבגרות P: אובססיה ל...: קרסוליים מה עושה בחיים [חייל,סטודנט,תלמיד,מעלה גירה]: תלמידה אבל אני גם עובדת האם נשבר לכם הלב פעם: כן האם כיום כשאתה בקשר אתה נאמן: לא האם בגדת פעם: כן [אבל הייתי קטנה..] באחוזים איך החלוקה אצלך לפי מה שחשוב לך לגבי מראה ואופי [לדוגמא: מראה 50 אחוז ואופי 50 אחוז וכו']: 40% יופי ו 60% אופי... 3 תכונות שאתה אוהב בעצמך: חברות, נאמנות וספונטניות. 3 תכונות שאתה שונא אצלך: שטלתנות, ו..לא עולה לי משהו אחר בראש עכשיו אבל אנשים אוהבים אותי איך שאני אז למה שאני לא? מה אתה מחפש בבת זוג שלך מבחינת מראה: גם שיראה טוב, אבל הוא לא צריך להיות מושלם... איזה תכונות אתה מעדיף שיהיו אצל בת זוגך:כנות, נאמנות, ספונטניות ורומנטיקן...
צבע אהוב: תלוי במצבי הרוח שלי...זה משתנה צבע עיניים:ירוק אזור מגורים: שרון 4 תחביבים עיקריים אצלך: אומנויות לחימה, תאטרון, מוסיקה ואומנות. מה תרצה להיות כשתהיה גדול: ביולוגית ימית או שחקנית...[מה? מותר לי יש לי עוד זמן P:] איפה ואיך יהיה אפשר לראות אותך עוד 10 שנים: לומדת אומנות באיטליה ועוד 20: מנהלת דולפינריום בפלורידה האם אתה רואה את עצמך מגדל ילדים: בהחלט האם יש לך רשיון: עדיין לא... ואוטו: לא, אבל לפני אוטו אופנוע... סוג בילוי מועדף: צניחה חופשית או כל ספורט אתגרי אחר לפני כמה זמן הסתיים הקשר האחרון שלך: שנה וחודשיים. מה הקשר הכי ארוך שהיה לך: לא היה לי זמן לקשר ארוך. מה הקשר הכי קצר שהיה לך:חודש תמים.. שוקולד השחר או שוקולד נוטלה: ללא ספק נוטלה. מסנג'ר: למוטב בלבד! אייסיקיו: כנ"ל אמצעי התקשרות אחר: כוסות שמחוברות בחוט... [זה ממש כיף..אהה, נוסטלגיה] הערות: אין תגובה המלצות 1.סרט טוב שאתה ממליץ עליו - "הבועה" ו"מה עובר על גילברט" 2.מסעדה טובה שאתה ממליץ עליה - [אוכל תאילנדי]WAK AND WALK 3.שיר טוב שאתה ממליץ עליו - its my life- bon jovi 4.מקום בילוי מועדף שאתה ממליץ עליו - לטייל בשביליה היפים של מולדתינו, והצגה טובה זה תמיד טוב... 5.ספר טוב שקראת לאחרונה ואתה ממליץ עליו - "המעשה המוזר של הכלב בשעת לילה" ו"שחר" [הוא מתאים למצב] 6.טיול (בארץ/חו"ל) שאתה ממליץ עליו - ברזיל ותאילנד לדעתי מקום מעניין [אף פעם לא הייתי בחו"ל ] ובארץ בלילה על הקצה של קיבוץ מנרה. 7.משהו נוסף שלא מופיע פה ובא לך להמליץ עליו - שבסוף הכל טוב, ואם לא טוב, סימן שהסוף עוד לא הגיע =] 1.מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר?מתמזמת עם הכלבה שלי [היא כמו כרית והיא מסריחה כזאת] 2.מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני השינה? בודקת אם לא שכחתי את הראש איפשהו.:S 3.מה הדבר הראשון שחשבת עליו הבוקר? עוד כמה שעות אני חוזרת למקום הרך והנעים שנקרא מיטה. 4.מה הדבר אחרון שחשבת עליו לפני השינה? איזה דבר מוזר ונפלא הוא הגוף האנושי. 5.מי הבן אדם הראשון שראית הבוקר? זה לא היה כל כך בוקר, אבל את החברה הכי טוב שלי...=] 6.מי הבן אדם אחרון שראית לפני השינה? את אבא שלי נוחר על הספה.S: 7.מה אוהב ללבוש שאתה קם משינה? חולצה גדולה ותחתונים. 8 מה אוהב לילבלוש שאתה ישן??כנ"ל 9. מה אתה לובש עכשיו?תפרט - שרוואל וגופייה 10.איך אתה אוהב להעביר את סופי השבוע שלך? לצאת עם חברים, מסיבות, הופעות וכל מיני... 11 איך אתה מפעיל את תחילת השבוע? בחופש- בשינה... בזמן הלימודים- אימונים 12..יוצא למסיבות ?פאבים? לעיתים קרובות מאוד. 13..כמה פעמים בשבוע יוצא לבלות??בחופש פעמיים ביום. בזמן הלימודים- 3 פעמים בשבוע..[ צריך לנצל את הזמן שאתה צעיר, לא?!] 14.מה מפחיד אותך? ערסים, מחטים וכשמישהו קרוב אליי נפגע.. 15.מה מרתק אותך? הים, אנשים והחלל. 16.מה מעציב אותך?כשאנשים לא מוכנים להפתח ולראות את העולם מזוית ראייה שונה...אני לא אוהבת צרות עין. 17.מה משמח אותך? ציוץ הציפורים ב5 בבוקר בדיוק בזריחה. 18 מה מרגש אותך? תלוי, יש הרבה דברים שיכולים לרגש אותי. רוב הפעמים זה ספר טוב. 19 מה בא לך לעשות עכשיו ואתה לא יכול?? לברוח לאמריקה. 20 מה תוכניות לעשות היום? היום כבר עבר אבל היית עם חברים בכל מיני מקומות בארץ... 21 מה תוכניות לעשות השבוע?? לבלות, לישון, לעבוד, ללמוד, לקרוא ספרים ולנקות את הבית..=[ 22 עם מי היית רוצה להיות עכשיו? עם האיש שאני אוהבת. 23.איפה היית רוצה להיות? איפשהו שאני אוכל לראות את הים.

נג היפה

New member
עונה ../images/Emo3.gif

היכרות שם ו\או כינוי חיבה : נגה גיל: 16 וחצי גובה: 1.67 נטייה: ימינה? מה? אובססיה ל...: שוקולד מה עושה בחיים [חייל,סטודנט,תלמיד,מעלה גירה]: תלמידה האם נשבר לכם הלב פעם: קצת.. האם כיום כשאתה בקשר אתה נאמן: ברור האם בגדת פעם: כן.. בקטנה באחוזים איך החלוקה אצלך לפי מה שחשוב לך לגבי מראה ואופי [לדוגמא: מראה 50 אחוז ואופי 50 אחוז וכו']: 78% למאופי.. השאר למראה 3 תכונות שאתה אוהב בעצמך: אמיתית,חברה טובה וספונטנית 3 תכונות שאתה שונא אצלך: עצלנית, רגזנית ולאדעת מה אתה מחפש בבת זוג שלך מבחינת מראה: שימשוך אותי איזה תכונות אתה מעדיף שיהיו אצל בת זוגך: רגיש, אמיתי ואכפתי צבע אהוב: טורקיז צבע עיניים: חום ג'ינג'י XD אזור מגורים: מרכז 4 תחביבים עיקריים אצלך: מוזיקה,צלילה,חברים ומחשב? מה תרצה להיות כשתהיה גדול: משהו שקשור לים, ביולוגית ימית maybe איפה ואיך יהיה אפשר לראות אותך עוד 10 שנים: מטיילת בכול העולם ועוד 20: באוסטרליה מתחת למים אני מקווה האם אתה רואה את עצמך מגדל ילדים: ברור האם יש לך רשיון: בקרוב.. ואוטו: להרוים יש סוג בילוי מועדף: להסתלבט לפני כמה זמן הסתיים הקשר האחרון שלך: למה להרוג אותנו? מה הקשר הכי ארוך שהיה לך: מסובך.. מה הקשר הכי קצר שהיה לך: שבוע? שוקולד השחר או שוקולד נוטלה: נוטלה ובגדול!!! מסנג'ר: X אייסיקיו: 169711499 אמצעי התקשרות אחר: יש הערות:חזרתי היום מאילת וסיני!! =) המלצות 1.סרט טוב שאתה ממליץ עליו התפוז המכני 2.מסעדה טובה שאתה ממליץ עליה: מקס ברנר אם זה נחשב 3.שיר טוב שאתה ממליץ עליו:lion-funset 4.מקום בילוי מועדף שאתה ממליץ עליו : ים 5.ספר טוב שקראת לאחרונה ואתה ממליץ עליו: ורוניקה מחליטה למות\פאולו קואלו 6.טיול (בארץ/חו"ל) שאתה ממליץ עליו: אירלנד 7.משהו נוסף שלא מופיע פה ובא לך להמליץ עליו : עגיל בלשון? יומיום 1.מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר? שמה מים לקפה 2.מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני השינה? מנשקת את הדובי? 3.מה הדבר הראשון שחשבת עליו הבוקר? יאללה, חוזרים הבייתה ((מאילת) 4.מה הדבר אחרון שחשבת עליו לפני השינה? על חבר שלי 5.מי הבן אדם הראשון שראית הבוקר? אבא העיר אותי לנסוע הבייתה 6.מי הבן אדם אחרון שראית לפני השינה? אבא.. חח ישנו באותו החדר 7.מה אוהב ללבוש שאתה קם משינה? לא אוהבת ללבוש 8 מה אוהב לילבלוש שאתה ישן?? לא אוהבת! 9. מה אתה לובש עכשיו?תפרט חוטיני וחזיית תחרה 10.איך אתה אוהב להעביר את סופי השבוע שלך? לצאת עם חברים, לשתות וברגוע.. 11 איך אתה מפעיל את תחילת השבוע? לא הבנתי את השאלה.. 12..יוצא למסיבות ?פאבים? פה ושם.. 13..כמה פעמים בשבוע יוצא לבלות?? בחופש? כל יום כמעט 14.מה מפחיד אותך? מוות 15.מה מרתק אותך? בני אדם 16.מה מעציב אותך? סיפורי הבנים שנפלו במלחמה הארורה הזאת 17.מה משמח אותך? לראות אנשים אהובים! וגם מוזיקה... 18 מה מרגש אותך? המון דברים.. אני בנאדם רגשני 19 מה בא לך לעשות עכשיו ואתה לא יכול?? לראות את חבר שלי 20 מה תוכניות לעשות היום? להתנדב בעזרה לאנשים שברחו מעכו.. ואחרי זה חברים.. 21 מה תוכניות לעשות השבוע?? עבודה במתמטיקה ={ 22 עם מי היית רוצה להיות עכשיו? תנחשו.. 23.איפה היית רוצה להיות? בסיני!! 24. להמשיך תשאלון?? אממ.. 25 חפרתי מספיק??להמשיך? טוב נו... לא!!!!! חחח פעם ראשונה שאני מספיק משועממת למלא שאלון בתפוז!

גם אני? ../images/Emo13.gif

שם ו\או כינוי חיבה : ספגטי גיל: 13 גובה: 1.67, אולי שמונה. נטייה:
אובססיה ל...: אין. מה עושה בחיים [חייל,סטודנט,תלמיד,מעלה גירה]: תלמידה. האם נשבר לכם הלב פעם: לא. האם כיום כשאתה בקשר אתה נאמן: לא הייתי בקשר. האם בגדת פעם: לא. באחוזים איך החלוקה אצלך לפי מה שחשוב לך לגבי מראה ואופי [לדוגמא: מראה 50 אחוז ואופי 50 אחוז וכו']: מעולם לא התקרבתי/לאהתקרבתי למישהו בגלל מראה חיצוני. מעולם לא הזיז לי. 3 תכונות שאתה אוהב בעצמך: די מטופש לדעתי לכתוב דברים כאלה בפורום, ושיקראו את זה אנשים שבכלל לא מכירים אותי. 3 תכונות שאתה שונא אצלך: צבע אהוב: אדום. צבע עיניים: חום. אזור מגורים: מרכז. 4 תחביבים עיקריים אצלך: נגינה, קריאה, התנועה (אם אפשר לקרוא לזה תחביב..), משחק. מה תרצה להיות כשתהיה גדול: נחיה ונראה. איפה ואיך יהיה אפשר לראות אותך עוד 10 שנים: נחיה ונראה. ועוד 20: שום דבר לא השתנה מהשאלה הקודמת
. האם אתה רואה את עצמך מגדל ילדים: כן. האם יש לך רשיון: הלוואי.. עוד ארבע שנים
ואוטו: הלוואי עוד ארבע שנים
סוג בילוי מועדף: הדברים הכי קטנים ושגרתיים לכאורה, הם אלו שהכי מהנים. לפני כמה זמן הסתיים הקשר האחרון שלך: לא היה
. מה הקשר הכי ארוך שהיה לך: ^ מה הקשר הכי קצר שהיה לך: ^ שוקולד השחר או שוקולד נוטלה: שחר
מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו: אין. אמצעי התקשרות אחר: הערות: המלצות 1.סרט טוב שאתה ממליץ עליו- אמריקה X, האחים גרים היה די נחמד, האהובים עליי הם הדיסני למיניהם (לא החדשים, כמובן. אלו סתם חרא. הקלאסיקות- מלך האריות, שלגיה, היפה והחיה, חתולים בצמרת, ספר הג'ונגל..) 2.מסעדה טובה שאתה ממליץ עליה- הטחנה
. איזה בשר
3.שיר טוב שאתה ממליץ עליו- חוץ משל השוטים?
. של כוורת. 4.מקום בילוי מועדף שאתה ממליץ עליו- הממ. 5.ספר טוב שקראת לאחרונה ואתה ממליץ עליו- המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה, כל הסדרה של "שבט דוב-המערות". 6.טיול (בארץ/חו"ל) שאתה ממליץ עליו- בארץ- נפלים/נחלים למיניהם בצפון (
בתקווה שיהיה אפשרי לטייל שם שוב בקרוב) 7.משהו נוסף שלא מופיע פה ובא לך להמליץ עליו יומיום 1.מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר? ישנה עוד קצת
. 2.מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני השינה? מכבה את האור. 3.מה הדבר הראשון שחשבת עליו הבוקר? יאללה, קומי כבר, אחים שלך צריכים לאכול ארוחת בוקר
. 4.מה הדבר אחרון שחשבת עליו לפני השינה- נממ. אני מניחה שעל ההופעה
. 5.מי הבן אדם הראשון שראית הבוקר? אחים שלי. 6.מי הבן אדם אחרון שראית לפני השינה? ההורים שלי. 7.מה אוהב ללבוש שאתה קם משינה? תלוי מתי. 8 מה אוהב לילבלוש שאתה ישן?? בגדים של בית. 9. מה אתה לובש עכשיו?תפרט שרוול וחולצה מהמחנה האחרון. 10.איך אתה אוהב להעביר את סופי השבוע שלך? לא משהו קבוע. 11 איך אתה מפעיל את תחילת השבוע? נממ? 12..יוצא למסיבות ?פאבים? לא
13..כמה פעמים בשבוע יוצא לבלות?? הגדרה של "לבלות"? 14.מה מפחיד אותך? שיהיה רע. 15.מה מרתק אותך? יש המון. 16.מה מעציב אותך? נממ. כשאנשים שחשובים לי מרגישים רע, כשהמצב (לאו דווקא שלי) רע, בקיצור- כשלא הכל טוב. 17.מה משמח אותך? לראות אנשים שמחים, לבלות עם חברים, להיות בקן ובפעילויות תנועתיות, להיות עם המשפחה, לאכול, לאכול בשר, לעשות דברים שאני נהנית, לצחוק, להצחיק.. נראה לי שאפסיק כאן, יש רשימה ארוכה
. 18 מה מרגש אותך? קצת קשה להכליל. 19 מה בא לך לעשות עכשיו ואתה לא יכול?? לא קורה כרגע. 20 מה תוכניות לעשות היום? להתחיל לעבוד על הפרימייר או להמשיך עם הפוטושופ. 21 מה תוכניות לעשות השבוע?? להמשיך ללמוד פוטושופ ושרימייר, לנגן, לקרוא, להמשיך את הפאשל 1000 חלקים ועוד כל מיני. 22 עם מי היית רוצה להיות עכשיו? אהה.. לא משנה. 23.איפה היית רוצה להיות? נחמד לי כרגע כאן
. 24. להמשיך תשאלון?? אפשר
. 25 חפרתי מספיק??להמשיך? אפשר
.

למעלה