אני הצלחתי

מאמיB

New member
אני הצלחתי

את אזתן מכירים את זה שתמיד אומרים לנו שאחנו נשים חסרות ישע ולא יכולות לבד. אז זהו שלא. קיבלנו בשעה טובה את התלת אופן של סמארט בייבי, ואני כולי גאווה שהצחלתי להרכיב הכל לבד וזה אפילו לקח זמן קצר (נראה לי משהו כמו עשרים דקות). הילדה שמחה מאוד לקחת את "הפרה" לטיול ואני מאוחר יותר יעלה תמונות שלה. אז איזה הצלחות קטנות יש לכן שגורמות לאנשים אחרים להרים גבה ולא להאמין.... מאמי B - הכי גאה בעולם (נראה לי שהשלב הבא זה ארונות של איקאה)

רוד9

New member
הכל לבד

| |אצלי זה מובן מאילו שאפשר לעשות כמעט הכל לבד ואולי אפילו יותר טוב,ראשית משום שאנחנו יכולות באותו הזמן לעשות כמה דברים ביחד ובדרך כלל ביעילות רבה. אני חקלאית לא גדולה,אך עושה זאת על הצד הטוב ביותר,אמנם למדתי מאבי שטען שאשה חושבת ועושה דברים יותר טוב מעשרה גברים. חושבני שגלגללהחליף למכונית צריך ללמד יחד עם שעורי הנהיגה ,כי יש המון גברים שעדין לא מצליחים להחליף אותו לכן לא לפקפק ביכולות שלנו

מעולם לא האמנתי בלסמוך על אחרים

אצלי יש 2 עקרונות 1. אם אפשר וניתן - לעשות לבד (רוב הזמן מצליחה הכל) 2. להזמין אישמקצוע. לא אוהבת לבקש טובות, להמתין ולקבל הערות או פרצופי חמלה שאני לבד...

רוד9

New member
שבת שלום

היי לשמחתי חונכתי להיות כזאת, עצמאית לחלוטין, אני זוכרת שהיתי נשואה צעירה ובעלי הקיבוצניק שכולם חושבים שהם סופר עצמאים רבנו את הריב הראשון, הכיור במטבח היה סתום ,בדיוק 5 דקות עבודה לסדר זאת והוא פוקד עלי לחכות כל סוף השבוע וביום ראשון יבוא כבר מישהו לסדר, ניצלתי את הרגע שהוא יצא מהבית ופתחתי את הצינור מלמטה פתחתי סגרתי וזהו זה אין סתימה,האדון הניכבד חזר וכעס עכשיו יגידו שאישתי הגבר בבית התשובה היתה אני לא הולכת לספר לח'ברה אחרי אז גם אתה על תספר. עוד יותר מעצבן אלה שמכוונים אותך שאת עושה רברס ואין שום בעיה ואת יכולה לצאת בקלי קלות אם לא אוכל לא התביש לבקש עזרה מה שלא עולה בדעתו של גבר.שלא ישמע שאני שונאת גברים אבל היכולות שלנו הרבה יותר טובות משלהם נקודה ועכשיו בדיחה קיבוצניק מגיע לבקו"ם ולכל השאלות שנישאל עונה נכון שם ההורים כתובת וכולי אך שמבקשים ממנו את תעודת הזהות הוא מתחיל לחפש ולבסוף אומר מצתער המטפלת לא שמה לי אותה בכיס. ביי ושוב שבת שלום

BBgaga

New member
אני אלופת העולם בהחלפת גלגל של האוטו....

זה לא רק להרים גבה, זה ממש פרס נובל לנשים!

למעלה