אנימורפס- הסוף?

MadSheep16

New member
אנימורפס- הסוף?

זה סיפור בהמשכים שמסופר מהעיניים של צופה מהצד... בואו נכתוב פה מה שהיינו רוצים שיקרה בסוף... (שלמרקו תהיה חברה, שטוביאס יחזור להיות בן-אדם, שקאסי וג'ייק יהיו חברים, שרייצ'ל וטומביאס יהיו חברים, שאמא של מרקו תשתחרר מהיירק בראשה, שטום ישתחרר מהיירק בראשו, שלאקס יהיו המון לחמניות קינמון וכו'...)

Silver Fox

New member
המ!../images/Emo82.gif

שמרקו ורייצ'ל יהיו ביחד (אולי תסקלו אותי, אבל אני לא אוהבת רייצ'ל/טוביאס! רייצ'ל/מרקו שולט!)
שטוביאס יהיה נץ לתמיד (שוב תסקלו אותי, אבל כמה שהוא אומלל - בנאדם זה לא הסטייל שלו.
)
שאלפנגור יחזור איכשהו מהמתים והוא ואקס יתאחדו... משפחה מנצחת
שאקס ילמד איך מתנהגים כמו בני אדם.
שמרקו יראה את אמא...
שטום ישתחרר ויהיה אלוף בכדורסל
שג'ייק ישבור את הרגל
שקאסי לא תגדל שיער! הממ.. זהו!

איזה עצבים!

הרגע אני באמצע לקרא את 21 (באנגלית... כן... מה לעשות?) ורצחו שם את טובאס ואת ג'ייק!!!!! ומילא אם זה היה ויסר 3 רוצח אותם... אבל- לא! איזה דיוויד מפגר רצח אותם! ועכשיו אני ממש מעוצבן!! אוף, מג'ייק לא אכפת לי (סתם טמבל חנון) אבל טוביאס?? טוביאס הוא הכי חמוד!! (טוב נו, חוץ מאקס ומרקו..)

saar100

New member
תגובה על הודעתך

תראה,אני גם כן מאד אוהב את אנימורפס,ואני לא מאמין לכך שג'ייק וטוביאס נרצחו,ואני כמוך-מ=מ=ש מ=ע=ו=צ=ב=ן אבל אל תדאג,כי בטוח יקרה משהו טוב..........

Nagini Potter

New member
הא, אתה בטרילוגיית דייויד...

אחד הקטעים הכי טובים בסדרה, לפי דעתי..... גם אני ממש הייתי בפאניקה בקטע הזה!! אבל אל תדאג, ג'ייק וטוביאס צריכים לחיות בשביל להופיע בעוד שלושים ספרים בערך, וכמה נספחים... ג'ייק בסוף לא מת, הוא הספיק להשתנות בזמן (זה לא פייר, הוא היה מנצח את דיוויד אם השיער שלו לא היה מפריע
ואז היו נחסכות הרבה הרבה צרות), והקטע עם טוביאס היה ממש מטומטם (מצדו של דייויד, מצדה של אפלגייט זה גאוני!
), אני לא אגלה לך מה בדיוק קרה כדי לא להרוס לך אם עדיין לא הגעת לשם.... היי, אבל אל תדבר ככה על ג'ייק, הוא הכי חמוד שמה
לי זה לא יקרה Nagini Potter .Your future depends on your dreams .Go to sleep

למעלה