אנחנו יוצאים לדרך...

שלום!

ב"ה אני ספיר, בת 17 בקרוב. על כיסא גלגלים. המון בהצלחה בפורום החדש!!!
נ.ב. ישנה קומונה לנוער נכה שאני אחת מהמנהלות שלה,נשמח לראותכם שם! ו..כרגע יש לי בעיה עם מציפים אז..לא להבהל.

nady4u

New member
ברכות לטל על פתיחת הפורום../images/Emo140.gif

נשמח אם תציגי את עצמך בפרטים נוספים כגון: האם את בעלת מגבלה ? מה עיסוקך במילבת ? האם יש לך נסיון אקדמי הקשור לנושא הפורום ?

אנחנו יוצאים לדרך...

שלום לכל באי הפורום אני שמחה להזדמנות אשר ניתן לי לפתוח פורום אשר יעסוק כל כולו בנגישות ואביזרי עזר כאן בתפוז! אני מזמינה אותכם להעלות שאלות, דילמות, רעיונות, תיסכולים, תמונות וכל דבר אחר העולה בנושא... אנא אל תפרסמו בדף הפורום אלא בלוחות אשמח לפתוח לוחות חדשים במידה והנם רלוונטים. טל זמנבודה

בשמחה

קצת עלי אין לי מגבלה נראית... כן יש לי ליקויי למידה אני יועצת במילבת בנושא אביזרי עזר, והתאמת דיור מזה כחמש שנים לפני כן עבדתי עם אוכלוסיה קשישה בדיור מוגן, בשיקום וכו יש לי תואר שני בריפוי בעיסוק סימתי תואר ראשון לפני מעל 15 שנה... כבר לא צעירה...
ואני סיימת כהנדסאית אדריכלות לאחרונה אשמח להרחיב בכל ענין שבת שלום טל

עדי 5

New member
הספק מכובד,כל הכבוד

לא יאומן שסיימנו את הלימודים לפני 15 שנה. הזמן טס. שוב הרבה בהצלחה. עדי

נפרונית

New member
מטרת הפורום

לטל מנהלת הפורום, כנכה (בכסא מתגלגל), אני תקוה כי הפורום לא נועד לקידום מכירות עבור גורם מסויים. איחולי להצלחת הפורום בעזרה בכל הקשור במלחמה לנגישות החסרה, כמו בעיצות לגבי ציוד לנכים מכל סוג. תודה מראש, נפי.

שלום נפי וברוכים הבאים לפורום

אני מודה לך על הכנות בשאלתך הפורום לא נועד לפרסום ולא לקידום של שום גורם!!! ההפך אני אמחוק כל הודעת פרסומת אגב קצת על עצמי אני עובדת במילבת (עמותה ללא מטרות רווח...) להשתמע כאן ובפורומים אחרים טל

D o r o t h y

New member
בהצלחה ../images/Emo70.gif

נושא חשוב מאד, מה שאני יודעת זה שאתי אברהמי מפורום זכויות ומוגבלות נכים, עושה עבודת קודש בנושא..

תודה תודה

וברוכה הבאה לפורום תודה על המידע החשוב!! ואגב אני מכירה את אתי ואת הפורום אותו היא מנהלת עוד מהתקופה שניהלתי את הפורום ריפוי בעיסוק בתפוז... וואני מעריכה את אתי מאד!! עדין לא הספקתי להכנס לפורום שלה מקווה להספיק הערב
טל

ברוכה השבה,שמחה מאוד לראותךב../images/Emo43.gif

מאחלת לך הצלחה מכל הלב. ותמיד אשמח לסייע בהצלחה אתי

shovaly23

New member
בהצלחה לפורום.

שלום. אני שובל בן 24 מתנדב באגודת העיוורים. מקווה לעזור בפורום ככל יכולתי. שיהיה המון בהצלחה.

למעלה