אנא התגיסו להציל את שני הגורים האלו

טל קר

New member
אנא התגיסו להציל את שני הגורים האלו

מהרדמה. מדובר בשני גורים בני חמישה חודשים שמוחזקים במכלאה, ואם לא ימצא להם בית , הם יורדמו מחרתיים :( מי שמעונין להציל, מכל מקום בארץ (המכלאה במודיעין אבל אני בטוחה שימצאו מתנדבים להביא את החתול לכל מקום בארץ) שיפנה לדניאל הוטרינר 052-211888 מביאה קישור להודעה המקורית

טל קר

New member
מקפיצה

אם אתם לא יכולים, אולי אתם מכירים מישהו שיכול? אולי זה שאתם מכירים שלא יכול מכיר מישהו שכן יכול? אנא הפיצו הלאה, השעון מתקתק.

musmus

New member
אני הצעתי שיצלמו אותם ויפיצו תמונות

שלהם בפורומים

טל קר

New member
מקפיצה. מדובר במחר בבוקר

אם אתם לא יכולים, אולי אתם מכירים מישהו שיכול? אולי המכר שלא יכול מכיר מישהו שלא יכול? תפיצו את זה הלאה.

**לילך**

New member
עכשיו שמעתי חדשות טובות

שטלה מאמצת את אחד הגורים ועוד שני גורים שהיו אצל דניאל יאומצו ע"י בחורה מפ"ת. אני מצרפת לינק להודעה

טל קר

New member
אהלן לילך, טובות חלקית, כי הלבן

יורדם... ואני חושבת שחשוב להמשיך לפרסם ולא להוריד את ה"קמפיין" בגלל שבאותה מכלאה עדין יש כעשרה חתולים שמחכים להרדמה. מצרפת קישור להודעה שמתארת את המצב במכלאה

בהמשך כתוב

שהלבן מלא פטריות וכנראה אף אחד לא יסכים לאמץ אותו. ויחד עם זאת הצילו בינתיים גם חתולים אחרים

**לילך**

New member
כמובן שזה לא יופסק

יש אצלי בלוח טאג ליין בולט לסיפור הזה , הבנתי שיש במיכלאה ההיא ואצל דניאל הרבה חתולים לאימוץ שאוטוטו יורדמו. עם כל כאב הלב על הלבן (דיי מרגיז אותי שמרדימים אותו בגלל הפטריות , כאילו אין תרופה נגד פטריות) , אני שמחה שיש שלושה אחרים שמוצאים בית.

למעלה