אמת או חובה! השירשור המרכזי!

Hollywood 210

New member
כן,

אבל איזה אשכנזי יש הונגרי, פולני וכו' וכו' כן לכן אני אוהבת אנגלית.. ועלינו לארץ כשהיתי קטנה..

Hollywood 210

New member
לפורום?

אין לי ממש מושג.. בשיטוט.. האמת הייתי קוראת פה עוד ממזמן אבל מאוד.. היו פה: משתדלת, אבי פארל הרבור, דרדאוס, ילדון בקורקס, ליטל סנופ.. ועוד אני לא זוכרת..

Hollywood 210

New member
שאלה לכולם:

האם יש שלב מסויים בחיים שהגיעו לכם מחשבות אובדניות? האם יש שלב בחיים שהייתם רוצים למחוק/לשנות?

לא למחוק ולא לשנות.

מחשבות אובדניות?.. לפחות פעם אחת ביום. אם היית יודעת שאתה יכולה להרוג מישו, בלי שיתפסו אותך, היית הורגת?

Hollywood 210

New member
פה בתפוז-

כשמנסים להתחיל איתי במסרים.. ואני נהיית מגעילה.. בכללי-כשיש בלאגן בחדר שלי.. מה אותך?

קור.

אם היה לך אפשרות לדעת מה יהיה איתך בשנה אחת בהמשך החיים שלך, באיזה גיל היית בוחרת?

Hollywood 210

New member
אמממ

הייתי בוחרת את השנה הבאה שלפי העברי תש"ע 2010... אתה מה היית בוחר? איזה גיל היית רוצה להתחתן? כמה ילדים? מה אתה לומד עכשיו?

הייתי בוחר

בגיל 50 מסקרן אותי, אם בסוף אני אהיה ראש ממשלה. לא רוצה להתחתן. רוצה 2 בנים 3 בנות. בית עם בריכה או בית עם נוף לים?

Hollywood 210

New member
חחח...

אתה תיהיה אני אבחר... אתה לא רוצה להתחתן ורוצה ילדים? מממ טוב.. אני ירצה בית עם נוף לים.. כי תמיד אפשר לבנות בריכה ים אי אפשר..
מה אתה היית מעדיף? האם פעם זכית בלוטו?

מה בעיה?

אפשר לקנות ילדים במכולת. אני ירושלמי, אז מעדיף בית עם נוף לים. פעם דימינתי שאלוהים אמר לי לקנות כרטיס לוטו, בסוף זכיתי ב50 שקל. שעון דיגטלי או מחוגים?

Hollywood 210

New member
LOL

אממ טוב.. שעון לארוע מחוגים.. יום חול-לא משנה.. אפילו שעון צלילה.. ויש לי כזה ע נ ק... מה אתה מעדיף? יש לך שיער חלק או גלי?

למעלה