אמרקאיות.......

• פותח הנושא rigi
  • פורסם בתאריך

rigi

New member
אמרקאיות.......

אני אישית מחבב את ה-GMCספארי אבל אתם צריכים להבין... עם כל הנפחים המדהימים האלה.....4.3 וכו`..מנועים יפנים עם נפחים הרבה יותר קטנים מוציאים הספקים יותר חזקים ומהיריות יותר גבוהות.. שלא לדבר על הדור החדש של הגרמניות.... לי אישית יצא לנסוע..(לא לנהוג) בגולף 1.6 עם 100 כ``ס(בסך הכל) חמישה אנשים ומזגן...שייטנו ב-190 קמ``ש (כן יש כבישים שאפר לנסוע מהר) באמריקאית אי אפשר לנסוע מהר הן לא יציבות בכלל !!!! אז אני מבקש לא לרדת על היפניות ... והליגה של הגרמניות הרבה יותר גבוהה... ואני עדיין לא אתנגד ל GMC ספארי....

© DrorZi

New member
לא הבנתי, עשית סלט גדול ....

אפשר לחבב את האספארי (אסטרו/ספארי :) ) יש משהו נחמד במנוע גדול, מומנט בסל``ד נמוך, אוטומט וישיבה גבוהה, אבל זה חמוד בפקקים, לא יותר מזה, נהיגה ב 120 בסאפארי זה דבר מפחיד....(שלא לדבר על סיבובים) הגרמניות יציבות במהירויות גבוהות, עם זה אני מסכים, הנפח לא משנה כי השלדה היא אותה שלדה של ה V5 שעושה מעל 200. ועכשיו הסלט, איפה נכנסת כאן היפאנית ??? לא הבנתי איפה הקשר ליפאנית..... דרור זי

rigi

New member
הקשר ליפניות הוא....

שיש לי לאנטיס F שאני דיי מחבב סוחבת לא רע...(ידנית כמובן ) אך אני מת לגולף 99 ומעלה...(מסתפק ב-1.8)

© DrorZi

New member
1.8 ?

אני תמיד אמרתי שהשילוב של הגיר היפאני הנמרץ והמנועים שאוהבים סל``ד גבוהה הם משהו שהיפאנים תמיד הצטינו בו, ואם ידני אז בכלל האוטו צריך לסחוב מצויין. דרור זי

sigal333

New member
אין כמו יפניות

אתה צודק מאה אחוז. אבל, כולם חושבים שהגרמניות זה הכי הכי, אז טעות! חוץ מפולקסווגן, אין גרמניות טובות משפחתיות, ראה דוגמת האסטרה, גועל נפש של אוטו, הגרמניות בטובות זה הגולף או אם הולכים על היוקרתיות איי 4 של אודי, או מרצדסים וכו`... אין כמו יפניות, מבחינת אמינות מבחינת ביצועים שלא נופלות מהארופאיות, וגם יש מכוניות יפניות שמבחינת התנהגות כביש הן טובות מאד (כמו ה626 והאוונסיס וכו`). היום התפרסם בעיתון, האוטו הפופולרי ביותר הוא המאזדה. 5 מיליון איש לא טועים בישראל. ארז

© DrorZi

New member
5 מליון ???

איזה 5 מליון ? מאיפה 5 מליון ? וגם אם זה 5 מליון, מילארד זבובים אוכלים חרא, אז מה זה טעים ??? לטעון של 626 או אונסיס יש התנהגות כביש טובה זו לא המילה הנכונה, המילים היותר נכונות זה, משעממות, צפויות, בטוחות בידי נהגים לא מיומנים, לא מרגשות, חסרות חיים....טוב אני חושב שהבהרתי את עצמי, כמובן שיש יפאניות חמות אבל הן ברשימה אחרת, MR2, sx2000,WRX,EVO וזו רק תחילת הרשימה, אבל שום משפחתית יפאנית לא מעניקה חווית נהיגה כמו ארופאית טובה באותו סדר גודל, וכן יש אנשים שזה יותר חשוב להם מאמינות, אז הם יכנסו למוסך עוד פעמיים בשנה אבל יהנו ב 360 הימים האחרים של השנה, מה שאי אפשר להגיד על נהגי ה 323, או שאולי אנחנו מגדירים הנאה מנהיגה בצורה שונה... דרור זי

למעלה