אממ משחק?

omerikooo

New member
../images/Emo9.gif

נופלים לתוך בורות שהם עצמם חופרים... אבא תרנגול

v bust

New member
../images/Emo3.gif

"למה כל מה שיש לי לומר מתפוצץ לי בתוך הפה "

Natalie a

New member
אני שונא

אם לא היה מוות הייתי מזמן מתאבד בקפיצה\ירייה..

גן החטאים!!

"נתנו לך זהות שבורה מיום ליום היא מתפוררת המציאות שלך בממתינה אז שב בשקט פתאם אתה קולט הכל רקוב כאן מבפנים ואין לך סיכוי כאן ילד בגן החטאים" "איש זקן בגוף של ילד שעשה רק נזקים" עכשיו: שלכת

אני...

"חולמת עליו וטוב לך עכשיו וגם לו טוב איתה" ועכשיו- קבעתי עם האושר

"לא ידענו שכל כך כואב לך,

מצטערים.. בוא אנו נמחה את הדמעות שלך.. מי חשב שיום אחד נקבור אותך?!?!..."
קרן אור

מסטולית

New member
"ועכשיו אני יודע שיש מלאך אחד

ששם רק במיוחד לשמור עליי...." וגם "ואני תמיד אשיר לך הלא שירים לך קרן אור..."
-שיר תקווה-

"למה, תגיד לי למה

אתה עוש שמה - הוא לא יודע- ילדים לרוב לא שואלים" "פרח עכשיו פורח והוא צוחר ילדים נובלים שם בשטחים" "צבא הגנה למות" אל תחליפו את נרות השלום בנרות מלחמה

../images/Emo12.gif

חובה בכל בית: אל תחליפו את נרות השלום בנרות מלחמה למרות שעו מפלס ירד בנחל החלום וקוצי שינאה וזעם כסים את גדותיו למרות שהילדים עולים בתחנה ויורדים בגן העדן למרות שהליצנים בוכים, למרות שהמסכות עפות למרות שהשעה קשה לכול נו והימים ארוכים וכבדים הסבלנות ניראת בלתי אפשרית והעיניים שורפות משתתף בצערן של המשפחות שהתרוקנו ביום אחד יודע אני ששום מילה לא תביא לנחמה מתפלל למותו של הטרור האכזר והנפשע הזה גם אני כמו כולם רעב לנקמה אך אל נא נלך אחרי הרגש כי אל תהיה שום דרך חזרה זה אל הזמן לריב ביננו זה רק מחליש אותנו בואו ניתן כתף אחד שני ונאחז ידיים במעלה הר העצבות אלי אלי שזה כבר ייגמר עלולם ובוקר שקט יבוא על העולם תשננו את זה היטב... וזה אל שיר הז טקסט ו.. עכשיו תבחרו משפט (טל זה נהיה משחק בין שתינו)

למעלה