אמממ...^.^" שירשור פרק 10...

Hikaru

New member
מיטאני..

... בהתחלה דיי כלב ...וגם בהמשך, אבל נו, הוא משתדל.

shui chan

New member
המפ D:

נאמם.. פרק נחמד ביותר ^^~ מיטאני.. אם אני זוכרת נכון בשלבים יותר מאוחרים דיי אהבתי אותו.. אני חושבת בעצם שאף פעם לא אהבתי אותו *ממש* בכל מקרה.. פרק נחמד.. יש טובים יותר P< ואני חושבת שאני הולכת לקרוא שוב מהתחלה עכשיו את המנגה.. לראות את הסדרה שוב עשה לי חשק עז ^___^

star_female

New member
איפה חופית, היא חיכתה לזה ../images/Emo3.gif

אינסיי... שנים ניסיתי לזכור את המילה הזאת, סוף סוף הם אמרו אותה XD (טוב, רק כמה שבועות, אבל לא הצלחתי ^^; ) היקארו שוב חושב על טויה בלי סיבה נראית לעין ^_^ היקארו אוהב ראמן. גוגל בוי או לא? XD סאי צועק על היקארו שהוא רוצה גם לשחק XD חמוד~ מיטאני~ סוף סוף
חשבתי שהוא מגיע קצת יותר מוקדם. זה לא יפה לרמות בגו. זה גורם לסאי להיזכר במוות הטראגי שלו. :<

star_female

New member
אה,

והיקארו גורר את מיטאני בכוח למועדון... "הוא תמיד כל כך אגרסיבי?" XDD

וואה... מיטאני ../images/Emo9.gif

כמה שהקול שלו מתאים לו, אמ"ג!! *מצחקקת* חייבת לומר שפתאום נזכרתי למה אני כ"כ אוהבת אותו *_* הוא פשוט..פשוט... כזה מתוקי!~! *מחבקתמיטאני* :> הוא נסגד ^^

Meiko

New member
פרק נחמד.

מיטאני...נראה לי בסוף אני אחבב אותו. סאי כזה חמוד! היקארו אוהב ראמן...למה זה מזכיר לי את נארוטו?XD

Katsuki

New member
וואו. פרק מוזר. XP

כל פעם מחדש איך שהוא היקארו רוצה ודורש שאני אתן לו ביטה לפנים.>,<; מה הפיפי הזה?! >__< שיע, אני דורשת סאי.*;* והשני שכחתי את שמו.-,-" זה עם המשקפיים. D= ואקירה.*;*

Lust chan

New member
ניא, פרק חמוד ^O^~../images/Emo135.gif

מיטאני נראה ממש יפה כזה O: אבל זה מעצבן שהוא מרמה. טוב נו, יש לו סיבה לעשות את זה לפחות עכשיו כשגם המכוער הזקן הזה מרמה. שיכור עלק OO; וחוץ מזה, משום מה לא נראה לי שהסיבה האמיתית שמיטאני לוקח את הכסף היא בשביל לקנות לעצמו דיסקים ושטויות, יש לי הרגשה שהוא פשוט מסתיר משהו מהיקארו ^^~ זו תוכל להיות תפנית מעניינת אם יתברר שהוא באמת צריך את הכסף למשהו נורמלי 3:

GuliChan

New member
כן..

בטח בסוף הוא צריך את הכסף כדי לעזור למשפחה שלו שבמצוקה כלכלית. חחח כן, סביר להניח שזה יהיה משהו כזה, וזה לא ספויילר זה רק השערה.

Lust chan

New member
יאפ יאפ 3:../images/Emo135.gif

זו גם התאוריה שלי, אבל יכול להיות שהוא סתם אנוכי XDD למרות שלא נראה לי ^^

למעלה