אם כבר קיטורים...

candybox

New member
אם כבר קיטורים...

נראה למישהו הגיוני שאני ערה כבר 3 שעות בגלל הבייבי והחצי שלי עדיין ישן? הא? הא? הא? נראה לי שגם אתן ישנות, הכצעקתה

little s

New member
את לא לבד../images/Emo67.gif

וזה אחרי שהלכתי לישון בשתיים וחצי!!!! בגלל סיבה נחמדה-הזמנתי את הביביסיטר והכרחתי את האיש לצאת...אני רציתי פאב, הוא רצה גלידה, התפשרנו על בית קפה, אני שתיתי מרטיני, והוא שתה אייסקפה...
אבל בעוגת גבינה עם שוקולד התחלקנו... אין כמו צוציק בן שנתיים (בעוד יומיים!!!) שקופץ לך עם ארגז כלים על הראש כדי להתחיל את השבת בסבבה... אנחנו נוסעים להורים שלי, הם רוצים לתת לו מתנת יומולדת, קנו לו אוטו כחול עם פדלים שאפשר לשבת בו, אני מתה לראות את הפרצוף שלו... גמני אתמול קניתי לו מתנות יומולדת, זה כל כך כיף!אבל אנחנו נעשה לו "שולחן יומולדת" ביום שני בבוקר, עם מתנה ועוגה והכל...כדי להתחיל את הבוקר בתחושת יומולדת... שתהיה שבת נפלאה

candybox

New member
יאאאאא!

איזה כייף אוטו
הבן שלי כ"כ אוהב מכוניות שחבל"ז... ובכלל, כייף לצאת. אין סיכוי שהייתי יוצאת עד שתיים וחצי אם לא היה מישהו אחר שיקום בבוקר לנתנאל, לא הייתי מתפקדת.

little s

New member
אחרי שנים...

של לצאת רק לימי הולדת ונישואין ושאר מרעין בישין, החלטתי סוףסוף להציב עובדה ולצאת בלי סיבה מיוחדת, יש לי בייביסיטר מקסימה שלצערי אני לא מנצלת מספיק, ובעל שמוכן לראות סרט אחר סרט אחר סרט יום אחרי יום. סוף סוף אחרי כמעט חודש שלא דיברנו מעבר ל-מתי אתה חוזר? קנית נייר טואלט?, הצלחנו לנהל שיחה שלמה בלי הפרעות... וכן, הבוקר אחרי הוא בהחלט חיסרון... אבל למדתי לתפקד עם מינימום שעות שינה, עד כדי כך שאני לפעמים מפתיעה אפילו את עצמי... ולגבי האוטו...קיקי (זה הג'וק הקטן שלי) היה כלכך בהלם, שכמעט לא הסכים להכנס, לקח לו כמה שעות להפשיר, אבל הוא כבר מכה את כל מי שמנסה להכנס אליו (=אחותו) מחר שולחן יומולדת! מבטיחה לצרף תמונה

candybox

New member
סתם מתזכרת:

טרם ראיתי שולחן יומהולדת, רק עוגה - ואם אני לא יכולה לאכול אותה - זה לא מספק
ד"א, הפתעה, הבייבי שלי קבל היום מתנת יומהולדת מאוחרת (יומהולדת שנה שלו היה באוקטובר) מסבתא שלו (אוחח.. חמות) - נחשי מה?!?!

Sphinga

New member
קיטור אחר ../images/Emo22.gif

לא מצליחה להתחיל ללמוד, הת*ת שלי מסרב להתיישב על הכיסא וללמוד. הבעיה שאצלי בכיתה כולם חננים שהתחילו לחרוש בפסח - מה לעשות כיתה ביולוגית וכולם זורקים מושגים שאין לי מושג על מה הם מדברים, שונאת תק' מבחנים

candybox

New member
חחחח - כמה מוכר לי...

לא הקטע הביולוגי - אבל העובדה שכולם כבר משננים את החומר בע"פ ורק אני... טרם התחלתי ללמוד. לא נורא - היום אני הולכת לקבל את התואר שלי שהצלחתי להוציא בדרך נס

candybox

New member
חחחחחחחחח

תודות לכן=] סוף סוף מישהו שמתלהב מהעובדה שקבלתי הערב תואר. עכשיו חזרתי, חוויות, טענות, מענות מחר - כדי שלא תהיה לחצי הזדמנות לקרוא אותי.

למעלה