אם כבר פורומ חדש אז היכרות[:

אנייי ../images/Emo13.gif

שם:ליאת גיל: 14.5 איזור מגורים:חור בחיפה איסקיו:266050929 שיר:פתח תקווה/נקרופיל

S h A b i T

New member
וואו כמה אנשים... ../images/Emo13.gif

אלמוג בת 16 ראש העין 166762078 שיר אהוב - מממ.. קשה מדי. שיהיה אציטון.

Blade Of Fire

New member
כמובן, אני חדש../images/Emo3.gif

שם:עידן גיל: כמעט 19 איזור מגורים: פתח תקווה!!!!!! יהההההה אייסקיו\מסנג'ר: 115663022 שיר אהוב של אינפקציה: אהה.. קשה... בזמן האחרון נדבקתי ל"שוקי". מסר לאומה: מותו בני תמותה!

פרקשון

New member
יוהו

שם-עידן גיל-17 איזור מגורים-קרית אונו יעני מרכז אייסקיו\מסנג'ר[email protected] 315708064 שיר אהוב של אינפקציה-ולמרות הכללל עכשיו אני עייףףף זה לא משהו שקורה לי ככה סתם... מסר לאומה-אל תבזבזו נודים! תפליצו על מצית או גפרור

../images/Emo3.gif

שם בן אתם יכולים לקרוא לי בנצי גיל 16 איזור מגורים נס ציונה אייסקיו\מסנג'ר [email protected] שיר אהוב של אינפקציה ממממ נראהלי פתח תקווה, או זה עושה לי שמח, לויודע יש הרבה זה קשה מידי מסר לאומה פורום 1092 שליטה
|פרופוגדנה|

אני../images/Emo13.gif

נעם 14.5 זכרון יעקב (לא, זה לא דתי) 342856113 [email protected] שיר אהוב..אממ...זה היה ביתי. בעצם עוד הרבה.. מסר לאומה: אל תתנו לאבא'לה לשפוך לכם שמן רותח לתוך האוזן? למוקד הפניות- 1313

sunshiner

New member
יאללה

שם: מתן שיינר גיל: 15 עוד ארבעה שבועות אייסיקיו: 263852704 מסנג'ר/אימייל: [email protected] שיר אהוב של אינפקציה: אוך זה קשה מדי אני לא אנסה אפילו, מה גם שאני לא מכיר את כל השירים... מסר לאומה: אם יתאחדו כל המעריצים של אינפקציה הם יוכלו להקים רשת ענקית של מסעדות דגים והמוכשרים ביותר יהיו גם טבחים. הצטרפו להקמת הרשת עוד היום!

רוקר10

New member
גמניייי!

שם: עמית גיל: 10 איזור מגורים: עזה... חח סתם רחובות אייסקיו\מסנג'ר: מסנג'ר: [email protected] אייסי: 250463632 שיר אהוב של אינפקציה: זה היה ביתי מסר לאומה: אני אוהב רוק ישראלי!!!!!!!

Slim Jim

New member
עצוב שהשיר שאתה הכי אוהב של אינפקצי

ה, הוא בכלל לא של אינפקציה...

Spirite

New member
מה דעתכם להוסיף תמונות?

אני אתחיל ואל תגידו שאתם לא פוטוגניים או משהו, כי אם אני שמה תמונה- כולם יכולים!

../images/Emo121.gifחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

זה מזכיר לי את הפרסומת של האתר גוב חחחחחחח

פרקשון

New member
חחח מה פתאום

הידיים שלי היו עסוקות בלהחזיק את השוקולד שלא יפול על הרצפה!

ziljian 1234

New member
אני :)

שם:אורטל גיל: 17 ביום חמישי איזור מגורים:ירושלים אייסקיו\מסנג'ר:214328214 שיר אהוב של אינפקציה:סרט של סקס ואלטזעכן מסר לאומה : נמנמנמנמנמנמנמ!!!

למעלה