אם חורגת (+אסטביבי)=
-פרק 38

marichula

New member
../images/Emo8.gifאת סופרת את ההודעות???????

חחחחחח גדולה
ראיתי שלא דיברו על הסצינה בביה"ח של אנה רוסה. אני צחקתי בטירוף- הדודה האוהבת מושכת בשיער לאחיינית שכרגע הפילה. איזו אהבה!! חיכיתי לסטירות
- היא נרגעה מהר מידי לטעמי חחחחחחחח ומה דעתכם על הסצינה שפאפיצ'ולו זרק את אנה רוסה? ככה סתם זורק לה "אני לא יכול אחרת" בלי הסברים בלי נאדה- במקומה הייתי הורגת אותו על המקום
אבל מזל שלא עשתה את זה ותהיה לנו חתונהההההההההההההההה (מותר להתחתן בתשעה באב? ח)

לא, אני לא סופרת!!../images/Emo77.gif

רשום כמה תגובות יש! לא משעמם לי עד כדי כך
אוי, הסצנה בבית חולים
זאת לא פעם ראשונה שהיא מרביצה לה!! כאילו היא בת 4!! גא"ד!!
לא יפה מצד אסטביבי!! ככה לזרוק את אנה רוה, אני במקומה הייתי זורקת עליו איזה כיסא!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי עם תשעה באב!!!!!!!
אבל הם מתחתנים מחר ב20:00 ואז כבר יצא תשעה באב, אז מותר!!

marichula

New member
נכון ../images/Emo52.gif

לא שמתי לב שכתוב מס' התגובות חהחחחהחהחחה. מעניין אם מחר זה כבר הפרק של החופה. כזה מהר היא תתארגן? מה עם שמלה? כומר? קייטרינג (וחסר שלא יהיה חומוס ובורקס..), שושבינות..........האמת שלפי המסופר זו לא חתונה דתית כי הם כבר נשואים דתית-בגלל זה אסטבנסיטו לא יכל להתחתן עם אנה רוסה בכנסיה.....לפחות שידאגו לזמרים שווים שלא יהיה משעמם חחחחחחחחחח

חופה????../images/Emo6.gif../images/Emo77.gif

נראה ך תהיה שמלה?? הם יילכו לשופט, עם בגדים רגילים, יחתמו על מסמכים, יחתמו את זה בלחיצת יד (נקווה שהם יעשו אח"כ משו אחר עם הידיים
) לא, אבל מריה ואסטבן גרושים, הוא יכול להתחתן בכנסייה, הוא לא רוצה כי............ לאדעת, הוא לא אמר....

marichula

New member
גרוש לא יכול להתחתן בכנסיה...

בשונה מאיתנו אצל הנוצרים יש חתונה אזרחית ובנפרד חתונה דתית בכנסיה. הכנסיה לא מכירה בגירושים בגלל זה יש המושג "נישואים קתולים"(חתונה לכל החיים...). גרוש לא יכול להתחתן בכנסיה שוב כי הכנסיה לא מכירה בגירושים (מה שהאל איחד האדם לא יכול לפריד..). רק מי שהתאלמן יכול. בגלל זה אנה רוסה חשבה שהוא יוכל להתחתן איתה כי הוא אלמן והוא אמר לדניאלה שתשכנע אותה שיתחתנו רק באזרחי כי היא יודעת את הסיבה... (מריה חיה חהחחהחה).....

אהההההההההההההההההההההה../images/Emo77.gif

הבנתי!! טנקס על ההסבר!! וגם ביהדות יש חתונה אזרחית וחתונה דתית
אבל גם גרשוים יכולים להתחתן בחתונה דתית!! הקתולים האלה
אבל לדעתי מאאאאאאאאאאאאריה ואסטביבי יתחתנו שוב בחתונה דתית מתישהוא......

בכל אופן חתונה דתית יש מקרים חריגים

ביותר שניתן להשיג ביטול מהכניסה אבל זה לא מותר באופן רגיל.. הגלל זה בנובלות אם מישהו מתחתן עם הרעה בכנסיה.. בסוף הנובלה היא מחוייבת למות
על מנת שהראשי יוכל להתחתן בכנסיה.. רק לאלמנים/נות מותר להתחתן בשנית בכנסיה.

זה בלי קשר...

דיברתי בכללי
חוץ מזה אם הם כבר נשואים בנסייה הם יכולים שוב להתחתן.. הם רק מחדשים את הנדרים

כדי לחדש תנדרים, צריך קודם כל../images/Emo77.gif

להיות נשואים, והם לא, הם התגרשו..... אבל אני בטוחה שהתסריטאי הזה, עם המוח המעוות שלו, ימצא משו!!

התגרשו מבחינה אזרחית..

אבל מבחינה דתית הם עדיין נשואים... אבל יכול להיות שבכלל הם לא התחתנו מבחינה דתית..

איזה סיבוך יא וולי../images/Emo77.gif

אנחנו לא יודעים אם הם התחתנו בחתונה אזרחית או דתית.... כשנדע- יהיה לנו דסקוס יותר הגיוני!

חחחח אני מאמינה שרק אזרחי...

כי רק באזרחי הם יכולים להתרגש.. אם מישהו מתחתן בכנסיה ורוצה להתגרש הוא יכול רק מבחינה אזרחית.. מבחינה דתית הוא נשוי לאותו אדם איתו התחתן עד מותו.. אלא אם באופן חריג הוא מבקש מהכנסיה להביא לביטול נישואיו..

כתבה על ויקטוריה רופו../images/Emo27.gif

תירגמתי אותה עבורכה, תהנו
ויקטוריה רופו:"חיי האהבה שלי התחילו כקומדיה והסתיימו כמו טלנובלה
". "תמיד רציתי להיות שחקנית בינלאומית"
ספרי לי על משפחתך, על האישה שיש מאחרי השחקנית..
"ילדותי הייתה מאוד יפה.אני הבכורה משתי אחיות, מרסלה וגבי.בו בזמן שהן היו צייתניות אני הייתי המרדנית וחוצפנית עם אימי.אני זוכרת שהייתי רואה הרבה טלויזיה, הדבר הכי טוב בשבילי היו הטלנובלות, הייתי ממציאה הרבה שטויות, כמו כן גם סבלתי הרבה שהוריי התגרשו שהייתי בת 11. בגיל 13 המנהלת של בית הספר קראה לי לשיחה ושאלה אותי על ציוניי הגרועים אז עניתי לה שאני רוצה להיות שחקנית בינלאומית (ילדה יצירתית
)".
המשכת לראות את אביך לאחר הגירושים
"כן, היינו מגיעות בסופי השבוע והיינו וישנות אצלנו בבית של איזו דודה.מאוחר יותר נודע לי שהוא התחתן ונולדו לו בנות נוספות.האמת שזה הכאיב לי מאוד בגלל שהוא לא הודיע לנו.אני ואחיותייגדלנו כל חיינו כשאמי עובדת בתור מוכרת אדמות וקוראת בקלפים בבית של חברה".
ואת מאמינה בדברים האלה
"כן, מאוד.אני קונה מגזין והדבר הראשון שאני קוראת זה את ההורוסקופ שלי".
ואיך נכנסת למקצוע הזה (המשחק וכו')
"הדבר הראשון שעשיתי היה פרסומות, דרך חברה של אימא שלי.מי שרצתה להיות דוגמנית הייתה מרסלה, אבל יום אחד נדבקתי אליה והלכתי איתה.מה שהיה מוזר היה שקראו לי ולא למרסלה.תודות לה מצאתי את המקצוע שלי.מאז התחלתי לעשות "דברים קטנים", למרות שהדלתות נפתחו אליי לבד".
אימך הסכימה שתיהיה שחקנית
"תמיד.אני חושבת שהיא תמיד רצתה להיות שחקנית.היא לקחה שיעורי משחק, גיטרה ופסנתר אבל יכול להיות שלא תמכו בה.אני חשה שהיא מגשימה זאת דרך בנותיה.היא הייתה הנהגת שלי,המזכירה שלי החברה שלי, הכל
. היא הייתה איתי עד שעשיתי את "החיה", מתי שהגעתי לגיל 21, מאז היא הקדישה את עצמה יותר לאחיותי".
מה היה הרגע הכי עצוב עבורך
"עד היום הרגע הכי עצוב היה מותה של סבתא שלי, פאני,אימה של אימי.היא הייתה כמו אימה שניה עבורי והיא מתה מתי שעשיתי את "ויקטוריה".עכשיו שיש לי את ילדיי, יש לי פחד אימה מלמות. פעם, בתקוםת המרד שלי, הייתי צונחת ממטוס או הליקופטר, כי חשבתי שאני הבעלים של החיים שלי, אבל עכשיו שאני אם ואישה אני לא חושבת כך".
היו לך הרבה חברים
"כן, הרבה,החבר הראשון שלי, מיגל, היה מהגן ילדים והיה גם מאחרי הבית שלי.אבל אהבה הכי חשובה עבורי היא בעלי עומר".
ואיך היה הקשר שלך ם אאוחניו דרבז
"התחלתי לדבר עימו שעשיתי את "פשוט מריה" חוץ מזה שעבדתי יחד עם אימו באותה טלנובלה והיינו נתקלים בחדר איפור כשהוא היה בא עבור התוכנית "אנבל".אאוחניו מאוד סימפטי אך בו בזמן גם מאוד ביישן ובזה אנחנו דומים מאוד.עבר קצת זמן והתחלנו לצאת יחד.פתאום התעוררנו יום אחד יחד ומאז נהיינו זוג.לאחר מכן נכנסתי להריון והמשכנו את הקשר לזמן מסוים".
מעולם לא חשבת להתחתן
"כן, אני הצעתי שנתחתן, אבל הוא לא רצה.כמובן שפעם אחת כן הוא רצה להראות לי שנתחתן ומתי שהייתי בחודש השלישי להריון הוא לקח אותי למלון וגרם לי לעלות במדרגות אבל הכעס נעלם שהוא הביא לפני את שמלת הכלה ולמעלה ראיתי את אימי, אחותי ועוד כמה חברים יחד עם שולחן ושתי כסאות וכומר שרק חיכה לנו על מנת להתחיל את הטקס.לא היה לי זמן לכלום ובטח לא לחשוב שזו בדיחה.אכלנו פיצה והמבוגרים כשאנחנו לבושים כחתן וכלה".
מתי החלטת להיפרד ממנו
"הפרדה שלי ממנו הייתה מאוד קשה והוא גרם לי סבל רב.שאלו אותי אם אני מתחרטת על משהו בחיי ואני אומרת שלו כי כל מה שעשיתי בחיי היה בגלל שרציתי ועם המון אהבה".
איך הגיע עומר לחייך
"ערב אחד הזמינה אותי חברה למסעדה ושולחן ליד היו מכרים שלה ובניהם היה עומר.מאותו יום הוא התחיל לחפש אותי.במשך חודשיים יצאנו כמו חברים, להכיר אחד את השני ובחודש השלישי הוא אמר לי שהוא מעוניין בקשר פורמלי עימי.תתארי לעצמל, מעולם לא היה לי קשר כזה, כמובן שהסכמתי ובחודש השמיני הוא הציע לי נישואים.איש לא עושה זאת, לפחות לי לא יצא להכיר אדם כזה, וגם לזה הסכמתי. כמו שאת רואה, חיי האהבה שלי החלו כקומדיה והסתיים עם סוף טוב, כמו בטלנובלות".
ואיך הולכים הנישואים שלך
"טוב מאוד, אני מאוד מאושרת.עומר הוא אדם עם בטחון ומכבד את עבודתי, את דרך המחשבה שלי ואני עצמי.לקח לי קרוב ל3 שנים בגלל מחלה, אבל רציתי עוד ילדים בגללו.אני יודעת שאם היה נולד לנו אחד, הוא היה מבקש ממני עוד שניים נוספים.אז אלוהים שלח לנו שניים (הכוונה לתאומים.. שדרך אגב מלאו להם ב11 לחודש שנה
), ילד וילדה על מנת שלא נשאר עם החשק ולרצות את עומר שהוא אב נהדר". אפשר לומר שאת אישה שהגשימה את עצמה..| סדגש|
"אני פוחדת מהשלמות ומהאושר שלי.חשבתי שהאדם נוצר על מנת לסבול אבל אני כל כך שמחה שאני מפחדת שיותר מאוחר יבוא לי משהו רע.בגלל זה אני מנצלת עד המקסימום כל מה שנותנים לי החיים, כולל את השתתפותי ב"אם חורגת" שאני לא רוצה שיגמר אפילו.הדבר היחיד שמטריד אותי הוא שבני חוסה אדוארדו נכנס לגיל מאוד קשה, בגלל זה אני מבקשת מאלוהים שיתן לי את היכולת להבין אותו". היית אוהבת את הרעיון שחוסה אדוארדו יהיה שחקן
"זה לא יכעיס אותי אם הוא ירצה.לי הלך טוב מאוד ויש לו את זה בדם, אבל אני עדיין רואה אותו עם הבעיות של ילד.במקרה שלי, אני מתכוונת לתת לו את כל תמיכתי בכל מה שיבחר, למרות שאני רוצה שתיהיה לו מקצוע, משהו שישמור עליו בגלל שהמשחק לא קל.יום יש לך עבודה וכסף ומאוחר יותר לא זה ולא זה". איך את רואה את עצמך בעוד כמה שנים
| סדגש|
"אם אני מגיעה לגיל 80 שנה, אני רוצה שיהיו לי את הדברים שלי, לא להיות קשובה לאיש.אני רוצה להיות עם בן זוגי וילדיי חשה מאושרת, כמו עכשיו". קישורים לכתבה
<a href=h

LIAH1

New member
וואוו וואוו וואוו../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

בת אל שיחקת אותה חבל"ז
כמובן שזה מוכנס למאמרים של הפורום
המון המון
על התרומה המופלאה

מוֹרני

New member
*מאצל חברה* ../images/Emo92.gif

חחח מצאתי קראתי והכתבה מאוד מעניינת אז הייתי חייבת לתרגם אותה