אלרוב נדל"ן

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo53.gif מה הולך כאן?

romeo26 תפסיק לקרוא תהודעות
שלי נמאסת כבר אתה לא עושה כלום חי חינם תקרוס לבד אתה רואה שזה אדום מה אתה משגע את כולם !
מה הולך כאן?

romeo26

New member
פוקר...

romeo26 תפסיק לקרוא תהודעות
שלי נמאסת כבר אתה לא עושה כלום חי חינם תקרוס לבד אתה רואה שזה אדום מה אתה משגע את כולם !
פוקר...
תרשה לי להזכיר לך מי חגג על איגוד אופ' בזמן שאתה קרסת עם אורמת אופ'9 , אלרוב אופ'5 , אלרוב נדלן ... שאני ימשיך??? שים לב איגוד אופ' עלתה היום... יחיו הקנאים ויסבלו בשקט...

new user1

New member
רומאו ,,,שכחת להזכיר ארו סט ורודמקו

פוקר...
תרשה לי להזכיר לך מי חגג על איגוד אופ' בזמן שאתה קרסת עם אורמת אופ'9 , אלרוב אופ'5 , אלרוב נדלן ... שאני ימשיך??? שים לב איגוד אופ' עלתה היום... יחיו הקנאים ויסבלו בשקט...
רומאו ,,,שכחת להזכיר ארו סט ורודמקו
ורודמקו אופציה 2 ,מה זה,היה שווה פיצוץ,,,

ניצן25

New member
לא נראה לי שאני מבינה את ההומור שלך

ניצן באמת זה לא ככה
זה אם בארזים נפלה שלהבת וההמשך הוא כמובן מה יגידו זבובי הקיר חחחחחחחחה
לא נראה לי שאני מבינה את ההומור שלך
למרות שהצלחת לקרוע אותי איזה פעם פעמיים בייחוד על הזה על הארבטרייז בתמונות...הייתי צריכה לעשות את זה וולפייפר במחשב

דיל1

New member
אלרוב נדלן אחרי עליה של מאות אחוזים

אלרוב נדל"ן
מישהו יכול לחוות דעה מקצועית אודות אלרוב נדל"ן מאז שקניתי אני רק מפסיד. כבר קרוב לעשרים אחוז.... אני לא יודע מה לעשות, אני מופסד הרבה כסף אשמח לתגובות
חייבים לבוא מימושים, ואי אפשר לדעת מתי הם ייפסקו . אני גם יושב על אלרוב נדלן ולא חושב למכור כי לקחתי את ההשקעה לטווח הרחוק, בטווח הקצר ייתכנו המשך המימושים, יש הרבה מוכרים ואין הרבה קונים (לא תראה בביקוש בלוקים אלא כסף קטן), אם אלרוב תצא בהודעה מרעננת יכול להיות שיהיה שינוי רציני או שלחכות לדוחות לפי מה שגידעון מספר כנראה יהיו דוחות טובים מאוד ואולי זה יעיר את המניה שוב .

מתי אמורים הדוחות לצאת לדעתך?

חייבים לבוא מימושים, ואי אפשר לדעת מתי הם ייפסקו . אני גם יושב על אלרוב נדלן ולא חושב למכור כי לקחתי את ההשקעה לטווח הרחוק, בטווח הקצר ייתכנו המשך המימושים, יש הרבה מוכרים ואין הרבה קונים (לא תראה בביקוש בלוקים אלא כסף קטן), אם אלרוב תצא בהודעה מרעננת יכול להיות שיהיה שינוי רציני או שלחכות לדוחות לפי מה שגידעון מספר כנראה יהיו דוחות טובים מאוד ואולי זה יעיר את המניה שוב .
מתי אמורים הדוחות לצאת לדעתך?

רונן t27

New member
אלרוב

אלרוב
אם יהיו מימושים בטווח של מאה אחוז זה לא עוזר... :)

glg20

New member
אלרוב נדלן

אלרוב נדל"ן
מישהו יכול לחוות דעה מקצועית אודות אלרוב נדל"ן מאז שקניתי אני רק מפסיד. כבר קרוב לעשרים אחוז.... אני לא יודע מה לעשות, אני מופסד הרבה כסף אשמח לתגובות
אלרוב נדלן
גם אני בהפסד 12 אחוזים
כואב אבל לא בלתי נסבל יש מימושים כרגע אבל חכו לדוחות הטובים של החברה. אז יש צפי לזינוק מחדש. אני בכל אופן נשאר בפנים.

pokerz

New member
אני מכרתי תרכב בשביל...

אלרוב נדלן
גם אני בהפסד 12 אחוזים
כואב אבל לא בלתי נסבל יש מימושים כרגע אבל חכו לדוחות הטובים של החברה. אז יש צפי לזינוק מחדש. אני בכל אופן נשאר בפנים.
אני מכרתי תרכב בשביל...
לקנות אוכל אין לי כסף אני מחכה בחוץ מהבורסה לפחות שבוע

romeo26

New member
תמכור גם את המחשב...

אני מכרתי תרכב בשביל...
תמכור גם את המחשב...
ככה יהיה לך כסף לאכול ואנחנו נהיה יותר בשקט בפורום.

pokerz

New member
אתה עושה את כל בלגאן

תמכור גם את המחשב...
ככה יהיה לך כסף לאכול ואנחנו נהיה יותר בשקט בפורום.
אתה עושה את כל בלגאן
תפסיק לזיין תשכל לאנשים שהיו עליות מחר היו ירידות כבדות אפשר כבר לראות את זה רוב כתבי האופציות סגרו באדום

romeo26

New member
טוב...אני פורש ..

אתה עושה את כל בלגאן
תפסיק לזיין תשכל לאנשים שהיו עליות מחר היו ירידות כבדות אפשר כבר לראות את זה רוב כתבי האופציות סגרו באדום
טוב...אני פורש ..
לשכנע קיר כבר יותר קל... חבל לי על הזמן הזה. תהייה לי בריא! דבר אחרון ... אין קשר בין מה שהיה היום למה שיהיה מחר... אני לא אמרתי שיהיו מחר עליות ... הנבואה ניתנה לשוטים. אתה זה שטוען שיהיו מחר ירידות כבדות... ייתכן שיהיו מחר ירידות כבדות אבל לא בוודאות! שיהיה ערב טוב לכולם.

glg20

New member
../images/Emo163.gif מכרת את הרכב ??!!!

אני מכרתי תרכב בשביל...
מכרת את הרכב ??!!!
תגיד לי, אז מה אתה מהמר ככה בבורסה ?!
צריכים להיות מוכנים לקבל הפסדים על הכסף שאתה שם. בשבועיים האחרונים אתה מדבר על זה שאתה שם עשרות אלפים על מניות ואופציות ועכשיו אין לך כסף אפילו לאכול ? כנראה שיש לך בעיית הימורים "קלה". עדיף שתטפל בה לפני שאתה עוד תצטרך למכור את עצמך בשביל לשרוד.

romeo26

New member
חחח...

מכרת את הרכב ??!!!
תגיד לי, אז מה אתה מהמר ככה בבורסה ?!
צריכים להיות מוכנים לקבל הפסדים על הכסף שאתה שם. בשבועיים האחרונים אתה מדבר על זה שאתה שם עשרות אלפים על מניות ואופציות ועכשיו אין לך כסף אפילו לאכול ? כנראה שיש לך בעיית הימורים "קלה". עדיף שתטפל בה לפני שאתה עוד תצטרך למכור את עצמך בשביל לשרוד.
חחח...

מצב
הנושא נעול.
למעלה