אלימות מבוקרת

חולה חולה חולה חולה חולה

עליך!!!

שלום לך תשמע מעולה הרעיון!!!

בדיוק יש לי שנ חברים שבדיוק עושים עבודות מחקר בנושאים אינטרנטיים,
אחת בכירה במשרד הרווחה מאווווד בכירה המחקר שלךסייע לה מאוד.
השני קצן מודיעין במשטרה בכיר מאוד (רוצה להיות קצין מודיעין ראשי!! וחסרה לו בדיוק עבודת מחקר כזאת זה יציל אותו)
אז אעביר את זה לשנהם אולי תעזור להם בקידום וכך תעשה שנ מצוות ככה במכה אחת! (צדיק אתה )

תודה

וואו. אני בשוק.

ומי מבטיח שמה שכתבת כעת הוא נכון
?
באמת תודה על פקיחת העיניים
שכתיבה בעילום שם בפורום אינטרנטי מאפשרת לכתוב שטויות. יש לנו כמה שעושים את זה אפילו לא בעילום שם.

אם אתה עושה עבודת מחקר על שיח באינטרנט, אתה צריך כבר לדעת מזמן הרבה דברים שכותבים הם בדויים.
מי שכותב באינטרנט שנים, לוקח בחשבון את זה.
הרבה מהדברים שנכתבים כאן בדויים, ללא ספק. הרבה מהדמויות כאן בדויות...יש כאן אנשים שכותבים קבוע על 3-5 ניקים..אז ? (זה שאנחנו לא רושמים את זה כאן לא אומר שאנחנו לא יודעים).

אממה, 2 דברים:

1. למרות זאת, האכפתיות קיימת, וזה חשוב.
2. הסיפור שלך מפוברק, אבל מעבר לכותבים, יש לפורום הזה הרבה יותר קוראים. חלקם צעירים וחלקם בוגרים. והשרשור הזה היה מלמד.

אגב, על סיפור כמו שלך היו כאן לא מעט סיפורים על איומים, על הטרדות מיניות וכו..וכן, רובם אולי לא נכונים, אבל מספיק שאחד מהם היה נכון, ועזרנו ? אז עשינו את שלנו.

ש מים

New member
אוויל.

אין שום בעיה לשקר. בעיקר באינטרנט.
ערך "המחקר" שעשית שווה ערך לל-"מחקר" שנועד לבדוק האם השמש מאירה בשעה 12 בצהרים.

נו, על דבר אחד אני שמחה:

שהחלטתי בסוף התואר הראשון בפסיכולוגיה לא להמשיך בתחום. כבר אז היה לי ברור שמדובר שתחום שטוחן קשקשת, מגלה את המובן מאליו, ומסרב לקיים כל קשר עם מציאות אובייקטיבית.
אחחח, כמה חכמה הייתי לפני 20 שנה...

במחשבה שנייה, אני שמחה על עוד דבר: שהפורום הזה, והקהילה הזאת שאני חברה בה, התגלו כקהילה אכפתית ואסרטיבית. חברי פורום יקרים שלי: בתוך ים של ניכור, אטימות ופארנויה, אתם מוכיחים שוב ושוב שאפשר אחרת, ושיש אנשים טובים בעולם. אני מאד-מאד גאה בכם

d y s

New member
אתה נפלת בפח של עצמך כי

יצאת דביל.עבודת מחקר? לאיזה מסכנות חכמות הגעת?

אתה בסך הכל שקרן קטן שקורא לזיוף אמנות.

המסקנה שלך שכולם האמינו לתוכן ההודעה שגויה לוגית כי ייתכן ויש שענו לך והיה להם הספק כי מדובר בשקרן אך הם גילו אחריות מבחינתם.

אני מקווה שאין אתה מבסס תזה על סמך השטות הזו כי היא עלולה להיות לך לרועץ.

מה שבטוח שאסטרטגית וטאקטית אתה חלש מאוד.

accurate

New member
עבודת המחקר עדיין בשלבי הכנה

לא כל זיוף הוא אמנות, אבל בהחלט יש אמנות זיוף.

אין שום סיבה לגלות אחריות למשהו שאתה מפקפק בו ומטיל בו ספקות.

את האסטרטגיות והטאקטיקות השאר לי, אני מכיר את מטרותיי ויודע בדיוק כיצד לממשן.

אני הייתי בטוחה שאתה מזוייף

פקפקתי, הטלתי הרבה ספק, ועדיין עזרתי.
אסור לי לעשות את זה, אבל תכלס אני לא מאמינה להרבה דברים שאנשים כותבים כאן, תכלס עד שאני לא פוגשת כותבים בפורום פנים מול פנים, אני לא סגורה על זה שהם בכלל אמיתיים.
הכתיבה שלך הייתה רהוטה מדי בשביל ילד בן 17 שמכפכף..
אתה ענית לי מאד ברור על כל סעיף וסעיף שכתבתי..
לרוב בחורים צעירים שתוקפים אותם, הם הרבה יותר אימפולסיביים ואתה נשארת רגוע, גם שבקשו את מספר הטלפון שלך...
היו לא מעט חורים שלא הסתדרו בכתיבה.
ועדיין גיליתי אכפתיות ואחריות. כמו שכתבתי קודם, אני פחות מתעסקת אם זה נכון או לא...אין לי יכולת לדעת את האמת...אבל מספיק שיהיו כמה צעירים שיקראו את הדברים הנפלאים שאחרים קראו כאן, מספיק לי.

לפי דעתי חבל על הזמן שלך באקדמיה.

לך לפוליטיקה. מניפולטור ציני וחסר מצפון כמוך יכול להגיע רחוק בפוליטיקה.

Palm tree

New member
אתה עושה עבודת מחקר? או שסתם נבהלת?

אם אתה עושה עבודת מחקר אז:

- איפה אתה לומד
- באיזה תואר
- באיזו שנה
- מי המרצה שנתן לך לעשות עבודת מחקר כזו / מי מנחה התזה שלך
- אם אינך עושה עבודת מחקר זאת במסגרת לימודים אלא במסגרת מקצוע, מהו המקצוע שלך ומהי הסמכתך והיכן רכשת אותה

או

מסכן אחיך הקטן. אתה בתור אחיו הגדול אמור לשמור עליו. נכשלת לחלוטין במילוי תפקידך ואתה צריך להתבייש.

למעלה