אליאב אלים..? כך כותב הרכילאי גם בפייס

oribel27

New member
עוד דעה כמו שלך... תמצא עוד דפנה בר ציון ז"ל

אליאב = קורבן נשמע כמו הפגנת ענק באיראן זכויות למען הגבר המוכה.

די לתמימות די לבורות אלימות פיזית/נפשית כלפי נשים היא בין היתר כתוצאה של לגיטמציה מעורערת ובלתי נתפסת של נשים פרימטיביות עם מוסר כפול ותפיסת עולם מעוותת ומעוותת של המציאות.

katam

New member
נכון אנחנו במאה הקודמת אין נשים מנפולטביות

אם נופר ודנית היו באמת אוהבות אותו היו מניחות לו ומחכות לראות מה יהיה אחרי שיצאו מהח הגדול
אבל שתי הפיות התמימות מנסות לרכב על גבו
אם הוא לא היה דנית כבר מזמן היתה רואה ערץ 26 מהבית שלה ונופר לא היתה בכלל נכנסת

oribel27

New member
נשים מנפולטיביות או לא מצדיק אלימות פיזית/נפשית?

לפעמים בא לי לחפור בור עמוק.... כמטאפורה לבורות חושך עיוורון והאשמת נשים באלימות כלפיהן - לראות הנפת אצבע מול פני בחורה/אישה תוך אמירת ששששששש מה יש עוד לומר....

החזקת צווארה והסטת ראשה לכיוונו בכוח אין מילים בפי, מבחינתי תמשיכו לטמון את ראשכן עמוק באדמה - כי זה "קל"

מוסר כפול!!!!!!

dity138

New member
את בטח גם מאמינה לאליאב שאמר...

לדנית שהוא אוהב אותה ומתגעגע אליה, ושיטוסו לחופשה אחרי התוכנית!
את בטוח גם מאמינה לאליאב שאמר לנופר שכל מה שאמר לדנית זה רק בגלל המצלמות! ושנופר תחכה לו כדי שיממשו את הקשר הרומנטי אחרי התוכנית ויטוסו לחופשה בחו״ל!
את בטח מאמינה בו כשדרש משתיהן באיומים לא לדבר עם אלדד וטל שלא באים לו טוב בעין, תוך כדי הפעלת מניפולציה והסתה נגד שניהם!
האחים שלו מתעלמים לגמרי מהאקטיביות שלו, מיצירת הקבוצה הסגורה סביבו מבלי שנופר ודנית רצו בכך בכלל! האחים שלו מנסים לצייר אותו כאילו הוא פסיבי והנשים מתנפלות עליו! אבל זה שקר יותר גס מכל השקרים שלו ביחד

גוני333

New member
תגידי את מחוברת??

דנית התרחקה ממנו והתקרבה לאלדד. הוא לא סבל את זה ,קיבל מסר והלך ללקק לה את התחת.
זה הוא שמציג את זה כאילו היא נדבקת אליו זה לא מה שהיה

פולי, אני למדתי שצריך לשמוע שניים וגם הוגן יותר

גילוי נאות: אני לא בעד אליאב למקום הראשון!
אבל זה מאד מרגיש עם טעם רע כשאין יכולת להשמיע פיפס אפילו כשאתה סגור בפנים. זה לא הוגן בכלל. זה למפרסם - בקשר להגינות .
ובנוגע לבחורה. למה היא מסתתרת? אם היא כזו גיבורה ללכלך היא צריכה לצוף ולא לצלול בעיסה שלה. כי הרי היא מסבירה שזה היה רק הוא. היא לא. היא באה מין הסתם לגבר הביתה לראות סרט טום וג'רי.
נו באמת!!! מדובר בגבר בן 31 ובאישה שאינני יודעת גילה.אבל בטח לא ילדונת.
בכלל הכל נראה לי מסריח. מה שקורה בחדר המיטות לא מוציאים החוצה אלא אם אתה או את רוצים להתלונן במשטרה - בבקשה. אבל לא התלוננת? אז למה כאן ובצורה כזו?
לא הגון ולא הוגן. זו דעתי האישית.

katam

New member
אני מקווה שהוא יצא הוא ישכור עורך דין טוב

שיתבע את כולם

פזית 50

New member
יש מצב שהוא יוכל לתבוע גולשים מהפורום

שהתגובות עליו גבלו בהסתה.

poseidon111

Active member
כאחת שמקורבת לעינב, את יכולה להמליץ לו על העורך