אלה החשש הגדול שלנו התממש

• פותח הנושא רjת
  • פורסם בתאריך

elall

Member
מנהל
נראה שזה שבינתיים הולך לה טוב. גם בקבוצות של הסדרות הטורקיות מתעניינים בה. אולי בגלל סוריה וזה בסגנון טורקי. סבא שלי ז"ל נולד בסוריה אגב. כמו שכולם התלהבו מטורקיות כנראה כי הם ממוצא טורקי אז יש גם ממוצא סורי. עכשיו אני מבינה למה טלנובלות מארגנטינה זכו אז לרעש וצלצולים ומקסיקו לא. פשוט היו עולים מארגנטינה לארץ. וגם התרבות מזכירה את התרבות הישראלית.
אין קשר מי הגיע מאיפה ומה מוצא של הצופים. אנחנו לא שונים מהעולם. הטורכיות מאוד פופולאריות בכל העולם עכשיו, לא רק בישראל. ואגב, יתומי האדמה כמובן גם זוכה להצלחה עולמית ויש סיכוי שהיא גם תזכה בטלנובלת השנה בטקס "אמי בינלאמי". בכלל, גם ברזילאיות אהובות בכל העולם. גם ארגנטינה פעם כיכבה בעולם הטלנובלות. אני זוכרת שראיתי טלנובלות ארגנטינאיות בערוצים רוסיים עוד לפני שויוה היה קיים בכלל. וגם לא נשכח של מי היה הערוץ, יאיר דורי דחף חזק את ארגנטינה לכאן.

evglev1

Well-known member
מנהל
אין קשר מי הגיע מאיפה ומה מוצא של הצופים. אנחנו לא שונים מהעולם. הטורכיות מאוד פופולאריות בכל העולם עכשיו, לא רק בישראל. ואגב, יתומי האדמה כמובן גם זוכה להצלחה עולמית ויש סיכוי שהיא גם תזכה בטלנובלת השנה בטקס "אמי בינלאמי". בכלל, גם ברזילאיות אהובות בכל העולם. גם ארגנטינה פעם כיכבה בעולם הטלנובלות. אני זוכרת שראיתי טלנובלות ארגנטינאיות בערוצים רוסיים עוד לפני שויוה היה קיים בכלל. וגם לא נשכח של מי היה הערוץ, יאיר דורי דחף חזק את ארגנטינה לכאן.
בהחלט אין קשר, וגם את ליילה וג'מיל ויוה הביאו לא בגלל אג'נדה שמלאנית אלא בגלל הצלחתה בעולם והטורקיות פופולאריות גם במדינות שמפיקות את הטלנובלות בעיקר בארגנטינה וצ'ילה ולכן טלמונדו וטלוויסה טורחים להפיק להן ריימקים.

אני ממוצא רוסי ואת מונטה כריסטו הארגנטינאית אהבתי, אבל הריימק הרוסי שלה שגם צפיתי בו לדעתי היה תת רמה. וגם בפורומים בינלאומיים של דוברי רוסית הייתה מחאה עצומה כשערוץ RTVI פינה את משבצות הטלנובלות לטובת שידור יותר סדרות רוסיות.

למעלה