אלבומים

אלבומים

אני רוצה עוד מעט לעשות לאחיינים שלי אלבום, עשיתי רק פעמיים אלבום וזה היה לפני משהו כמו 5 שנים ראיתי שאתם אומרות הרבה פעמים אלבום אמריקאי, זה האלבום עם הניילוניית שאמרתם?! יש אלבום שהוא בלי ניילונים, בביג דיל יש אלבומים כאלה, תודה רבה ויום מקסים

ניצנץ1

New member
בטח שיש אלבומים בלי ניילונים,

הרוב מה שיש בארץ זה בלי. אבל אנחנו אוהבתות עם, אני לפחות אוהבת את אלה עם ניילונים. כי ניתן לעצב בלי סדר כרונולוגי, לסדר את הדפים בסדר שונה, להחליט על דף אחד ואז להוסיף את התואם לידו, כי פתאום מתאים לי עוד דף באותו נושא, אפשר להוסיף דפים ורק צריך לפעמים להחליף בורג, אפשר לשים דברים תלת מימדיים והם לא נופלים כי ניילון מגן עליהם. אפשר גם לתת לילדים עם פיתה ושוקולד לפני לדפדף וזה לא מתלכלך. אז למה לוותר על כל היתרונות האלה לטובת אלבום שאולי יותר זול ולפעמים גם לא זול יותר ? רק המחיר קובע? ואיפה נוחות. בבגיל דיל יש אלבומים אמריקאיים גם, רק ממה שאני ראיתי שם זה צבע לבן בוהק עם סרט וסגול בוהק- מתאים לחתונה בעיקר וגם סיכוי ללכלוך אחרי כמה פתיחות.

בכלל לא עיניין של מחיר

אין לי מושג בכלל כמה כל אחד מהם עולה אבל אם רוצים לעשות משהו תלת מימדי (תמונה בכמה שכבות) או כל מני אלמנטים כמו סרטים וכו' זה יותר יפה בלי שאיזה נילון מגן עליהם לא?! את האמת לא ראיתי עדיין אלבום עם נילון אז אני ראיתי רק אלבומים שהם בלי... והאמריקאי הוא עם?

האמריקאי הוא עם הניילון.......ודווקא

אפשר לעשות תלת מימדי וזה רק שומר יותר......... הנה צילמתי לך דוגמא עם אמבלישמנטים תלת מימדיים וניילון

orlyg2

New member
נתנאלה, הדפים מקסימים!!!

צבעוניים ובכל זאת שומרים על קו נקי. אהבתי!

h i l a d i

New member
תקשיבי,

גם אני הייתי בדילמה שלך, בעצם לא בדיוק... מבחינתי אלבום בלי ניילון הוא בכלל לא אופציה! את אומרת תלת מימד? לא חבל שהתלד מימד יתחכך בדף שמולו ויהרוס אותו? לא חבל שמישהו עם ידיים שומניות או לא עדינות יגע באלבום ויהרוס אותו? שלא לדבר על אבק והתיישנות... הניילון שומר על הדפים... אנחנו מוציאות כל כך הרבה כסף על חומרים ומשקיעות כל כך הרבה זמן ואהבה בעמודים האלו - חבל שזה מה שיהרוס אותם... ואם את שואלת אותי - הניילון נותן לעיצוב גימור מבריק ומעניין.... אני דווקא התלבטתי בין אלבום עם ניילון נצמד (ויש לי 2 כאלו בבית - שעלו לי מלא כסף...) - ואחרי ששמעתי כל כך הרבה קטילות שהאלבומים האלה אחרי פחות מ10 שנים מתחילים לאבד מיופיים (בלשון המעטה). אז אחרי שהכנתי כבר כמה עמודים באחד מהם החלטתי לוותר על התענוג ואני עוברת לאלבומים האמריקאיים... זה לפחות מה שאני חושבת...

או קיי למדתי מס' דברים

נתנאלה הדף שלך מהמם ובאמת נראה לי יפה שהוא בנילון אבל אלבון אמריקאי הוא רק 30X30 נכון? פשוט לי אין את כל הדפים היפיפים שלכם, (גם אין לי כל כך תקציב כרגע לקנות) וכמה עולים בערך אלבומים אמריקאים, ואיפה ניתן להשיג תודה רבה!

ניצנץ1

New member
יש 30*30 ויש 20*20 ויש 15*15

ויש בארהב" גם 9אינצ' עם 9 ועוד גודל אחד, אבל כאלה אין בארץ.. והמחיר לא בשמיים- במיוחד אלא של 20*20 או 15*/15, אבל גם 30*30 לא בשמיים..כשמקעים בכל דף שעה והמון אהבה- מוסיפים גם עלות אלבום לאהבה זו.

למעלה