איתן 47 ואהוד 55

איתן 47 ואהוד 55

תגידו, מה נסגר אתכם? נותנים לכם שרות בחינם ועוד יש לכם תלונות? איתן 47, אז יש קצת הודעות שלא קשורות לדוכנים, נו אז מה? מה בדיוק לא בסדר עם זה? בקומונה הקודמת של חיה, הייתה תקופה שחיה לא הכניסה הודעות שלא קשורות ישירות לדוכנים ואז נכנסו הודעות אחת לשבוע או יותר, אז היה משעמם. ההודעות ה"לא קשורות" לא באות במקום, ולעיתים קרובות מאוד עוזרות. אני ממש לא מבינה איפה הבעיה. חוץ מזה הבדיחות שחיה מכניסה מידי פעם גדולות, חבל שהן מעטות ולא לעיתים קרובות. חיה, לתשומת לבך, יותר בדיחות בבקשה.
אהוד, אתה מאשים וכועס, הבנת מה כתוב אחרי שקראת? אני הבנתי מצויין ולכן אני מוכנה לפרש לך את מה שחיה כתבה. השבוע התקיים יריד במקום שחיה הייתה מארגנת בו יריד עד לא מזמן. אני יודעת על איזה מקום מדובר ועל איזו חברת הפקות מדובר, כי פניתי אליהם. כן, הם דרשו 1,000 ש"ח + מע"מ. בחרתי לא ללכת. החברה שמפיקה את היריד הזה יושבת במשרדים מפוארים. מה שחיה לא יודעת שמקום נוסף, שאני עובדת בו מדי פעם ואינו גובה שכירות על דוכן, אותה חברה מדוברת הפיקה יריד לקראת פסח שם ודרשה 1,000 ש"ח + מע"מ גם כן. כמובן שסירבתי. לא ברור לי למה אתם באים בטענות לחיה. איתן 47, אף אחד לא מכריח אותך לקרוא מה שלא חשוב לך. ואם הטענה שחיה בעצם לא מספקת לך מידע חיוני, אז יש אימרה כזו שאומרת שגם "אלוהים עוזר למי שעוזר לעצמו". אנחנו מקבלים פה שירות חינם אין כסף, אין לנו זכות לבוא בתלונות. לגבי אם חיה יודעת לקבל ביקורת או לא, באופן אישי לא העמדתי את זה במבחן המציאות אבל... 1) יש ביקורת בונה וביקורת הורסת. הביקורת שלכם (אם בכלל אפשר לקרוא לזה ביקורת) היא הרסנית. פשוט תלונות חסרות בסיס. 2) אתם יודעים לקבל ביקורת? כשבא לקוח לדוכן שלכם ואומר שהעבודה שלכם מגעילה או שהוא "גם יודע לעשות כזה", איך בדיוק אתם מגיבים? ואקדים תרופה למכה, אין לי שום קשר אישי לחיה, לא קרובת משפחה שלה או חברה בחוג ידידיה. אני בדיוק כמוכם. אבל דבר אחד אני כן אגיד, אם אני שומעת על יריד כזה או אחר ואני לא בטוחה לגביו אני מתקשרת לחיה ושואלת מה ידוע לה על היריד הזה. פעמיים שלא עשיתי כך נכוויתי ובפעמים האחרות שכן הקשבתי לה, התברר לי שהרווחתי. המתנה הגדולה ביותר שאנחנו מקבלים ביום לידתנו היא אפשרות הבחירה. רבים מקבלים אותה כמובן מאליו וחלק מתעלמים ממנה לחלוטין. לכל אחד ואחד מאיתנו ברי המזל קיימת אפשרות הבחירה, אם ללכת ליריד כזה או אחר, אם לשלם מחיר כזה או אחר, ואם לקרוא הודעה כזו או אחרת. אפשרות בחירה נוספת חשובה ביותר שקיימת לנו היא האפשרות להאשים את האחר בכל הדברים הרעים שקורים לנו או לקחת אחריות, להפיק לקחים ולדאוג שהם לא ישובו ויקרו. שבת שלום

E i t a n 47

New member
מותר להביע דעות שונות, מה העליהום הזה???

לדעתי המינון הופך את הפורום לפורום כללי, זה לא קצת הודעות שלא קשורות,זה מבול הודעות ,מותר לי להביע את דעתי בעניין ומותר לחיה לא לקבל את דעתי, אבל מה שאת עושה כאן החורזת הקטנה ,זו סתימת פיות שבת שלום

למעלה