איתי פנקס

איתי פנקס

ריציתי לשאול את נוער הנוער הגאה, למען השווין והמיעוטים של מרצ מה דעתה על שחיתות. אני מניחה, או לפחות מקווה, שכולכם פה בתנועה דורשים את התפטרות ראש הממשלה אריאל שרון. אם כך. נאה דורש נאה מקיים, לא? מה בדבר חבר מועצת העיר שלכם, הגאה, איתי פנקס, שהוזמן לשימוע בעירייה בדבר בנייה לא חוקית ? זה לא הזמן לדרוש ממנו התפטרות?

Alexco

New member
השוואה מגוחכת..

ההשוואה בין ראש ממשלה שלוקח שוחד של מיליוני שקלים לבין בניית מחיצה ללא אישור במרתף מטעם חבר מועצת עיר, גורמת לי להתלבט אם לצחוק או לבכות. אחרי שפקחי העירייה ביקרו במרתף, הוחלט שלא להגיש כתב אישום אלא פשוט לערוך לו שימוע בעירייה. איתי פנקס, בניגוד לשרון, משתף פעולה באופן מלא עם הרשויות, בניגוד לשרון ובניו אשר שומרים על זכות השתיקה, מתחמקים ולא משתפים פעולה. אם יימצא אשם בעבירה פלילית שנושאת עימה קלון, אני אהיה הראשון לקרוא לו להתפטר, אבל בינתיים, כפי שזה נראה, מרצ תמשיך להיות אבירת שלטון החוק של הפוליטיקה הישראלית.

Alexco

New member
ותוספת חשובה

מה הקשר לשחיתות? המחיצה נבנתה עוד לפני שאיתי נבחר למועצת עיר. הבנייה לא דרשה ניצול לרעה של כוחו השלטוני. כנראה שעלייך לרענן את ההגדרה שלך לשחיתות, או שכל אדם שבונה קיר ללא היתר בתל-אביב הוא מושחת (כמובן שאני לא ממהר "לחרוץ את דינו" של איתי, ואני סומך על העירייה שתערוך לו שימוע הוגן).

למעלה