איפה יש הוראות לדרוג ב-3 צבעים?

milat1

New member
איפה יש הוראות לדרוג ב-3 צבעים?

זוכרת שראיתי אבל לא זוכרת איפה. בתודה מראש.

זה עובד בעקרון כמו 2 צבעים

לא מכירה קישור אבל ככה זה הולך: אם בשני צבעים את עובדת עם משולש נגדי מכל צבע - שיוצר לך מלבן אז תדמייני שני מעברים כאלה צמודים זה לזה - כשהמשולש הצמוד הוא אותו צבע בשני המעברים. למשל לבן-טורקיז+ טורקיז - כחול אצת מקבלת באמצע משולש או מקבילית (לא משנה) של הטורקיז ועבדת באותה שיטה. רידוד-קיפול -רידוד... וכן הלאה..

milat1

New member
ז'תומרת בעצם 2 משולשים ופס באמצע

ביניהם של הצבע הנוסף?

סינית. זה מה שזה: סינית...../images/Emo153.gif

אולי תעשו סדנאות ותזרקו עצם לאלו שלא מבינות כלום ורוצות? ואל תגידו לי ללמוד דרך הקישורים, כי אין זמןןןןןןן! דרך אגב, התכוונתי לסדנאות ב צ פ ו ן.

שרונירוני...

לא מעט מאיתנו מעבירות סדנאות בתשלום, כן...גם בצפון. את מוזמנת לפנות למי שסגנון העבודה שלה מוצא חן בעינייך ואני בטוחה שתקבלי פרטים ותוכלי לתאם. מעבר לכך, אכן יש כאן כל כך הרבה קישורים לפרוייקטים של חברי הפורום, בעברית ומלווים בתמונות, כך שלהתחלה זו בהחלט דרך נפלאה להתנסות ולהכיר.

סדנא לוקחת הרבה יותר זמן מאשר

ללמוד דרך האינטרנט. מצטערת שזה סינית בשבילך. אנסה למצוא קישור אבל זה לא ממש עוזר למי שלא רוצה להתאמץ.

מי שלא רוצה להתאמץ????

זה לא קשור רק לנושא של מאמץ. לפעמים החיים שלנו עמוסים בכל כך הרבה דברים, שסדנא (כן, כן) מכריחה אותך להתנתק מכל השאר ולהפנות אנרגיה רק לאותו נושא. ואז יש סיכוי סביר לראות תוצאות... ואני לא בקטע של לקטר על חיים עמוסים.

תמי שבט

New member
שרונירוני - רציתי להעביר סדנה

בהתנדבות (ב-Ynet) אבל נרשמו רק שתיים. והיות ואין ביקוש ירדתי מזה. אבל את מוזמנת אלי באיזה בוקר שמתאים לך ולי ובכיף אלמד אותך כמה דברים שיעזרו לך בהמשך. אם תרצי תחזרי אלי במסרים.

בנות הביטו בשרשור של רונית גולן ביקשתי ממנה שתעלה את הקישור שלא מצאתי אתמול שבו יש מעבר צבעים של 3 צבעים . . .

הנה עוד קישור

האתר שלי עדיין הוא אתר הבית ויש בו מלא פרויקטים וקישורים - את יכולה להעזר בזה..

milat1

New member
זכרתי שראיתי אך חיפשתי תחת "דרוג"

ולא תחת "גליל".. ולכן לא מצאתי

נעמה -דווקא חיפשתי באתר שלך ולא מצאתי . . . צריכה "ללמוד" מחדש את שבילי האתר שלך . . .

למעלה