אילן פלד

icy tear drop

New member
לא רק מהתקשורת,

הוא גם סירב לתפקידים רציניים שהוצעו לו כולל תכנית משלו. היו דברים שהוא הסכים לעשות ובסוף התחרט. הוא מחפש את התפקידים הכפיים והקלילים, בלי לעבוד קשה מידי, ומאוד אוהב את הפרטיות שלו. לא מחפש פרסום. לא מחפש הערצה. לדעתי הוא פועל הכי נכון והכי חכם. בתקשורת, כמה שפחות זה יותר, כי לקהל הישראלי נמאס מהר וכל כוכב מאבד מהזוהר שלו מאוד מהר, אלא אם הוא לא נמרח על כל המסך עד מיאוס. ההמנעות מפרסום יתר דווקא מוסיף לקסם של אילן ונותן עוד סיבה להעריץ אותו (חח לצערו הרב).

בדיוק!

הסלידה שלו מפרסום,תקשורת, ראיונות וכו` רק גורמת לי לאהוב אותו יותר... הוא פשוט מדהים.

roaic

New member
ואני שואל,מה יש לו להסתיר לעזאזל?

זה לא אנושי שבן אדם חותם על חוזה עם זכיין רק בתנאי שהוא לא אמור לתת שום ראיון,שום כתבה,שום תמונה,שום כלום, לפני עליית התוכנית ובמהלכה. אין לזה תקדים בכל העולם. משהו פה לא הגיוני בכל הסרבנות הזו שלו. ואני תוהה,מה הוא מסתיר, שהוא מפחד כ"כ שהתקשורת תעסוק בו. זה כאילו הוא מעדיף להיעלם מעין התקשורת,מעין האנשים. זה לא שזה קורה רק עם התקשורת. אפילו אלה שעובדים איתו מספרים שמדובר בבן אדם,שמעבר לשעות העבודה לא ממש "מדבר". אז יש לנו כבר אחד בשם "אריק איינשטיין" שידוע כסרבן הופעות--והוא לפחות מודה שיש לו פחד מלהופיע!!! ופחד להיות מול "אנשים". (חבל שהוא לא מטפל בזה) אבל סיבה כמו זו שטוענים ,לגבי אילן פלד ("הוא פשוט לא אוהב את כל הבלגן הזה מסביב) נשמעת לי ממש הזויה. ואני לא קונה את זה. טוב,כל אחד יישאר עם הספקולציות שלו והניחושים שלו. כנראה יש בן אדם אחד שיודע את הסיבה האמיתית--וזה אילן פלד. שיהיה בהצלחה

מה שחשבתי ועדין חושב

זה שיש לו בבטן נגד התקשורת. אולי לא פירגנו לו מספיק, אולי אמנון אברמוביץ' הציע לו סוכריה+מקלט, השד יודע מה...

eranmc

New member
אני גם תהיתי ואז מישהו אמר לי...

שתקשורת מרימה ותקשורת מורידה. תחשבו על זה. אני מסכים עם אילן, העיקר הוא מספק את העבודה.

icy tear drop

New member
אולי הוא לא אוהב שחופרים לו בחיים

אולי יש לו נטיה מינית שהוא מעדיף שלא תעלה לדיון - מה שהגיוני עקב כך שהוא עושה רק דמויות נשיות). בכלל אמרו עליו עוד מהתיכון שהוא קנאי לפרטיות שלו כי זה באופיו.

itaikadosi

New member
אני חושב שהוא עושה בשכל.. גם שראיינו את ענת מגן שבו היא אמרה שהוא לא אוהב את זה וזה לא עושה לו טוב... אז לא צריך.. רק שימשיך להצחיק אותנו...

icy tear drop

New member
אני מסכימה.

הוא אוהב להיות שחקן אבל לא רוצה להיות כוכב. גם אני לא הייתי רוצה להתפרסם תמורת שום הון. לא נעים לי להיות חשופה ושידברו על כל דבר קטן, כמו מה לבשתי, עם מי התחתנתי, מה אכלתי..... הוא חכם. בניגוד לכוכבים אחרים שלוקחים את הפרסום שלהם באופן קיצוני ועושים פרסומות, שמים את הפרצוף שלהם על כל מוצר אפשרי ודוחפים את עצמם בכוח עד שלקהל נמאס מהם. והקהל הישראלי הוא אינטלגנטי, נמאס לנו מהר. אנחנו לא אוהבים זונות פרסום ואנשים שעושים מעצמם צחוק בשביל להתפרסם.

למעלה