איכסה

איכסה

למרות שזה מגעיל אותי כבר הצלחתי לקבל הומואים אבל זה רק בגלל שאם מסכנים. אני בכלל לא מבין אל מה אתם כל כך גאים, אני במכומכם לא הייתי מוציא את האף שלי מהבית בכלל! אני לא מבין מה אתם צרכים להחזיק בדגלים!!!!!!!!! יש הומואים שהם בסדר עושים את הכל בשקט וצניאות כי הם חייבים אבל אתם צריכים להראות לכל העולם את הסטיה שלךם דייי כבר זה מגעיל!

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifמזל טוב../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

הומופוב ראשון בפורום
ברוך הבא לצבעים שלנו נוער גאה למען שוויון ומיעוטים!

איכסה פיכסה

למרות שזה מגעיל אותי כבר הצלחתי לקבל הומופובים אבל זה רק בגלל שהם מסכנים. אני בכלל לא מבין אל מה אתם כל כך מתגאים, אני במכומכם לא הייתי מוציא את האף שלי מהבית בכלל! אני לא מבין מה אתם צרכים להחזיק בדגלים ולצעוק צעקות!!!!!!!!! יש הומופובים שהם בסדר עושים את *הכל* בשקט וצניאות כי הם חייבים אבל אתם צריכים להראות לכל העולם את הסטיה שלכם דייי כבר זה מגעיל!

G u a n o

New member
../images/Emo2.gif

הומופובים מחזיקים בדגלים וצועקים צעקות?! זה חדש לי

חחחח

כן, אני יודע שזה קשה, כל הסוטים האלה שיוצאים לרחובות ממש נוראי, המצב שהגענו עליו ממש ממש נוראי
לילה טוב רמה"ש!!!!

גם אני לא זז מהגולן!

ואני כ"כ מסכים איתך! מוות להומואים האוהבי ערבים האלו! הם כ"כ מגעילים! שהם מתנשקים ברחוב ושוכבים ביח"ד!

hot loli

New member
אני במקומך...

אני במקומך הייתי לומדת לכתוב לפני שאני כותבת בפורום...

G u a n o

New member
אני לא מאמינה שאני מגנה עליו אבל,

דיי לשפוט אנשים ע"פ שגיאות כתיב זה באמת לא מצביע על טיפשות או שאר סטריאוטיפים אחרים. יש אנשים עם דיסלקציה ושאר ירקות.

???

הני לו מווין מא רא בקמה שגיעות קטיוו?
אם תבינו את זה אין צורך בכל מיני מבחנים של המדינה
לילה טוב הרצליה!!!!!

LOLOL

זה מזכיר לי את סקר האייקיו שכל השמאלנים קיבלו יותר מהימנים וכו' =) לא שזה מפתיע. אה, כן שכחתי אין סוטים - אין פיגועים

Pagra Baleben

New member
אני אהבתי את המבחן הזה..../images/Emo45.gif

זה הוכיח שכל הסטיגמות. כל הסטיגמות. כולן נכונות
שהשרירנים והדוגמניות ישארו כוסיות ושריריים. הם לא צריכים להיות חכמים>< מס הכנסה בני זונות. התלמידים יותר חכמים מהמורים-ולפי כך לא צריך לימודים. זה לא עוזר בכלום. ורמי ורד לא מצחיק

G u a n o

New member
זה היה אידיוטי אבל,

70 שאלות, עם הפסקות של פרסומות באמצע על מסך שבקושי רואים מה רוצים ממך. בקיצור, אתם יכולים לקרוא לי עובדיה אם הדבר הזה שווה ערך למבחן אייקיו אמיתי.

למעלה