איך עשיתי את זה?

Sefy

New member
12 שעות או 32 שעות ?

12 שעות יכול להיות נורמאלי למחשב שלך, תוודא שאין אף דבר אחר פתוח והתוכנה עובדת בפוקוס! וזה לא קשור לכרטיס מסך.

התכוונתי שיש שיפור של

32 שעות ביחס ל 44 שעות.... כלומר הקידוד ימשך 12 שעות, אבל זה לא עדיין מוגזם יחסית ל Normal ?? ואין שום תוכנה שעובדת ברקע.... ועוד משהו קטנטן: באמת לא מרגישים הבדל בין הNORMAL ל- Highest??

Sefy

New member
זה שיפור משמעותי הייתי אומר לא ?

ובקשר לאיכות, אני לא שמתי לב, גם ncoder כרגע אמר שלא
תנסה, תראה

Ncoder

New member
"קצת" שיקרתי ... ../images/Emo6.gif

אם אני מסתכל מקרוב אני רואה הבדלים זעירים אך במרחק 5 מטר שום הבדל... אני מניח שרוב האנשים צופים בטלוויזיה במרחק של 5 מטר פלוס מינוס
... 44 זה לא נורמלי, אם 12 זה NORMAL אז ה-Highest צריך לקחת כמעט כפול, אך גם 12 זה לא כל כך נורמלי זה צריך לקחת לפחות 4 שעות - ככה זה אצלי על ה-850 .

לא נורא.... 12 שעות זה

לפחות לילה....אין לי כוח אפילו לחשב כמה זה 44 שעות.... ועוד הבאסה שזה בסוף גם לא טוב, לא היה ניתן לצרוב...

Sefy

New member
../images/Emo6.gif !That reminds me

Back in my old work place, I had this idiot freak, that no matter which monitor we ordered, he send it back as defective, and I mean ANY company!, now to give more light on the situation, he has glasses, and he was sticking his nose to the monitor to look for "defects" in the picture
Trust me, if I stick my nose to the monitor, I can find LOADS of bad defects in DVD Quality as well

Ncoder

New member
לא קרוב עד כדי כך ...

וזה רק מוכיח שאכן יש הבדלים .

Sefy

New member
I Saw no difference in Encoding

In Normal to Highest Settings, absolutly not a single different​

אוקיי....דבר ראשון

תודה! אז פתרנו את בעיית הזמן.... עכשיו, גם שאני מפסיק לקודד באמצע, כדי לראות איך זה יוצא, לא מצליח לראות את זה בשום נגן....וכן, יש לי את כל המקודדים שצריך כולל MPEG-2. ניסיתי למשל ב BSPlayer ומה שהוא עושה זה מנגן 2 שניות בלי תמונה ואז הזמן ממשיך לרוץ, המסך שחור, הקול מפסיק ואם אני לוחץ למשל על סטופ, נתקע! יש לכם מושג למה זה קורה? שוב תודה...

טוב....שאלונת אחרונה

הפסקתי את ההמרה באמצע, ואני לא יכול לראות במחשב. עכשיו, אם התוכנה VCDeasy סרקה את הקובץ ואפשר לצרוב, זה אומר שהוא יעבוד טוב בדי וי די? למרות שלא הצלחתי לראות המחשב?

Ncoder

New member
שתי הצעות ...

1. הסר את MPEG 2 Codec שברשותך והתקן את הקודק המצורף במקומו. 2. ייתכן שה-TMPGEnc שלך פגום איכשהוא.. ניסיתי להוריד את תוכנה מחדש ולהתקינה ?

בקשר להצעה

השנייה, כן ניסיתי להסיר ולהתקין, וגם ניסיתי מספר גירסאות. בקשר לראשונה, אני אנסה להתקין יותר מאוחר כשאני אחזור מהתגבור בפיזיקה...
תודה!

Ncoder

New member
זה לוקח 9 שעות כי היא סימנה על....

Highest Quality - very slow. ואם מדובר בסרט במסך מלא אז זה לוקח אפילו יותר זמן כי הקידוד לוקח יותר זמן בהשוואה לקידוד של סרט במסך רחב. וחוץ מזה זה לא רק המחשב קובע את המהירות ! יכול להיות שגם תוכניות שרצות ברקע מאיטות את המהירות ועוד דברים אחרים....

Sefy

New member
ובשביל מה להשתמש בזה ?? ../images/Emo12.gif

עוד לא ראיתי אחד שהצליח להבדיל בין זה ל Normal זה פשוט בזבוז זמן! אני מציע לאלו שמקודדים שקודם ישתמשו ב Normal יבדקו איכות, ואז יעשו כמה דקות על ה Highest Quality ולהשוות. אם על המחשב שלי אני עושה 1.5 שעות לסרט 90 דקות, היא ממש לא צריכה להגיע לבצועים אומללים כאלו על 2.4 גיגהרץ

Ncoder

New member
אני לא "ציוויתי" להשתמש בזה ...

יש אנשים שמבחינים בהבדל ויש שלא, לא כולם כמוך, את האמת אני לא מבחין בהבדלים אך ציינתי את העקרון - קידוד איטי יותר נותן יותר איכות, ובמאמר שלי הבהרתי שאפשר לקודד גם על Normal ושאני בטוח שלא יבחינו בהבדל, הבהרתי גם שאם לא לחוצים בזמן אז אפשר לקודד על NORMAL שכן אם המחשב שלכם דלוק כל הלילה גם ככה אז בוא ניתן לו Highest Quality - very slow. כמו שאמרתי קודם המהירות של מגהרצים לא קובעת פה, יש עוד דברים שבהם צריך להתחשב אך יחסית לזה המצב שלה מעולה, היא יכולה לבחור Normal ולקודד סרט שלם בשעתיים או פחות, אני מעדיף שנפנה את התותחים הכבדים לזאתי שמקודדת ב-44 שעות .

למעלה