איך מגהצים?

איך מגהצים?

ככה שהחולצה תישאר מגוהצת. כיום, אנחנו מגהצים בערב ובבוקר החולצה שחיכתה כל הלילה על הקולב נראית שוב מקומטת לגמרי למרות שטרם נלבשה בכלל. האם עמילן יעזור? ואם כן - איזה עמילן? איך משתמשים? תודה על כל טיפ גיהוץ שיעזור

יש תכשירי גיהוץ יעילים

לא חובה עמילן במצב שבבקר זה מקומט יש אופציה שהיה עלייך לגהץ בטמ"פ קצת יותר גבוהה אך עדיין בזהירות על סוג הבד. יש בשוק יופי של מרססי גיהוץ לי יש של יעקובי- אני מרוצה יש גם מריטו שהוא הכי יקר.

ויקי65

New member
נמרוד

לגיבוץ צריך קצת סבלנות יש באמת את התכשירים שמקצרים את הדרך באופן משמעותי כגון אלו שהמליצה תפו. זבנג וגמרנו ואכן יעיל. התכשירים כמובן עניין של עלות, אני מחזיקה מריטו אחד לגיהוץ מהיר כשאין לי זמן להתברבר יתר על המידה. שיטה נוספת: חמם את המגהץ כ-3- 4 דקות בטמפרטורה בנוני גבוהה. תעביר את המגץ בעדינות ובזהירות על קצה השרוול. אם הטמפרטורה מספיקה התחל לגהץ תוך שאתה לוחץ עם היד על האיזורים שאותם אתה מגהץ. לאט לאט יש לשים
טוב טוב שלא ישרף חלילה. חזור על הקטעים המתגהצים פעמיים שלוש. שים לב לקטעים כמו התפר בשרוולים למעלה ולמטה הדק את פרק ידך על התפרים בחולצה או במכנסיים לגיהוץ איכותי יותר. גיהוץ כמו כל דבר אחר זה קצת להשתפשף בנושא. לא כולנו יודעת כבר מהרגע הראשון שאנחנו תופסות מגהץ לגהץ נכון. אז אתה בדרך הנכונה. לאט לאט זה יעבוד. בהצלחה

נועם@בת

New member
ממה עויה החולצה

הרבה פעמים חולצות כותנה נראות נהדר אחרי הגיהוץ, אבל הקמטים לא באמת התגהצו, רק התחפשו לכאלה. אם מדובר בכותנה או פשתן מומלץ לגהץ עם מגהץ קיטור. לגהץ לאט לאט ולוודא שהקמטים אכן התגהצו. במקרה כזה החולצה תחזיק מעמד מגוהצת אפילו בארון. בתיה

תודה על העצות

נתחיל ליישם ונראה מה עובד החולצות עשויות מכותנה ברובן ואולי יש כמה שעשויות מכותנה מעורבת כולן עמידות בגיהוץ - לא קונה חולצות כפתורים שלא ניתן לגהץ

למעלה