איך, למען השם, מעבירים את הזמן עד ספטמבר?!

דנה1982

New member
איך, למען השם, מעבירים את הזמן עד ספטמבר?!

שלושה חודשים עד העונה החדשה, וחוץ מ"24" אין אף סדרה אחרת שמעבירה את הזמן (וגם "24" תיגמר בעוד חודש לצערי).

המלצות לסדרות אחרות בינתיים? משהו שיעביר את הזמן חוץ מטניס (ולמי שזה ממש מעניין אותו - מונדיאל)??

יסמין@

New member
כמה סדרות

עד עצם היום הזה
סקנדל
נקמה
המלכה הלבנה (עוד לא ראיתי, אבל הבנתי שכדאי)
אלמנטרי
הוחלפו בלידתן
בVOD: טלנובלה בע"מ, האלופה, הבורר

וזה רק על קצה המזלג, ככה מהשרוול :)

דנה1982

New member
נקמה ראיתי

סדרה טובה, אבל עם יותר מידי ups ו-downs בתוך שלוש עונות (בעיקר בעונות 2-3, הראשונה הייתה טובה לאורך כל הדרך).

ישראליות אני כבר פחות רואה, מודה (למעט "מצב האומה" וכאלה)

על סקנדל שמעתי מלא, נראה לי שבאמת אתחיל ממנה! תודה!

דנה1982

New member
כן

סוף העונה היה מצוין, רק שבעיניי היו צריכים לסיים את הסדרה בלי הסצינה האחרונה. טוויסט אחד יותר מידי. אראה את עונה 4, אבל אני מפחדת שהטוויסט ההזוי הזה יהרוס הכל.

הסצנה האחרונה של ויקטוריה ואמילי?! כי זה היה מעולהההה
ותיארתי לעצמי שהוא חי עוד כשלידיה חזרה.. אף אחד לא באמת מת אם לא רואים את הגופה
אני מקווה אבל שקונרד ימות, כמה כבר אפשר למרוח את כל הסיפור הזה?!

האמת שאין זמן/כח לראות סדרות חדשות

וגם את מה שהפסקתי אין לי כח להשלים במחשב, אז את ״על-טבעי״ ו״המטורפים״ אני רואה ביס..
אני רוצה לראות שוב את ״זהות בדויה״ שיס העלו לvod אבל שוב אין לי כח.. ואם לא ראית אז מומלץ!!!

דנה1982

New member
אני מזדהה

הסדרה היחידה שאני רואה כיום היא "24" שחיכיתי לה 4 שנים, וחוץ מזה כלום.

אבל שמעתי המון על "סקנדל" אז אני מקווה לאגור כוחות (ולמצוא זמן) בשבילה.

ותמיד יש זמן וכוח לטניס!

24 לא ראיתי בגלל ערוץ 10

יותר מדי פרסומות, ועכשיו גם אין לי כח לראות/להשלים.. אם אני מתמכר לסדרה, אין לי חיים..

את ״סקנדל״ אני לא רוצה לראות בגלל שונדה, אני בחיים לא אסלח לה על מה שהיא עשתה וממשיכה לעשות לאנטומיה!

את משחקת או רק רואה?!

דנה1982

New member
24 היא סדרה ששווה לחלוטין להשלים

אפשר בעיקרון לראות את עונה 9 בלי לראות את הקודמות, אבל הרבה מהדינמיקות של עונה 9 עשויות להתפספס (הקשר של ג'ק עם אחת הדמויות הנשיות ועם הנשיא, איך ג'ק הגיע למקום שבו הוא נמצא כרגע וכו'). גם בלי זה אפשר כמובן ליהנות ממנה - אקשן משובח, שאין כמותו בשום סדרה אחרת.

"סקנדל" זה של שונדה??

טניס אני גם משחקת וגם רואה, כבר 5 שנים של התמכרות קשה ביותר, כולל השכמה ב-3 בלילה אם יש משחק שמצדיק את זה

אני אראה בהזדמנות!

עוד סדרה שאני צריך לראות ולא יודע מתי..

כן, של שונדה.. היא הזניחה את האנטומיה בשבילה..

איזה מגנייייב, אני לא מתעניין בספורט בכלל, אני יותר בקטע של סוני..

דנה1982

New member
ועוד דבר קטן לגבי 24

היתרון של הסדרה הוא שאין קשר ישיר בין העונות. כלומר בכל עונה יש סיפור, ובסוף העונה הסיפור נגמר. היו רק 2 עונות שנגמרו עם קצה פתוח לעונה הבאה (עונות 2 ו-5). זה מצוין כי אין מצב שגומרים עונה וחייבים מיד לראות את הבאה כדי לראות מה קרה (אבל כן, אין מצב שרואים פרק ולא חייבים מיד לראות את הפרק הבא... אפקט התמכרות חזק ביותר).

אז בכלל צריך חופש בשביל לראות

אני אחכה שהסדרות שאני רואה ביס יסתיימו ואז אחרוש על זה בשבתות..

Serf SaN

New member
אה עונה שישית מתוכננת לספטמבר?

מצויין, זה לא עד כדי כך הרבה זמן כמו שחשבתי.
אל תשכחו שהם עשו הפסקה מפגרת באמצע העונה החמישית של איזה 3 חודשים. זה דיי אותו דבר.

דנה1982

New member
ההפסקה הזו

היא הפסקה שעשו בכל הסדרות, והיה בה היגיון...
עד השנה *כל* הסדרות פשוט עשו הרבה פגרות קטנות של שבוע-שבועיים, וזה היה מעיק כי לא ידענו מתי יהיה פרק, וזה היה קוטע רצף. אז עכשיו כביכול מפצלים סדרות ל-2 חצאי עונות, ומי שמספיק חכם דואג שהחצי הראשון ייגמר עם טיזר שיגרום לך לחכות שהסדרה תחזור לחצי השני של העונה (ואז תשודר ברצף).

אגב, עוד סיבה להערצה שלי ל-24... הם קלטו כמה הקטיעות האלה מציקות, ובמקרה של 24 זה בכלל היה דרמטי (הקטיעות האלה גרמו לצופים קצת לאבד את רצף האירועים) אז הם פשוט לא התחילו בספטמבר, אלא חיכו לינואר, ואז שידרו את כל העונה ברצף (4 פרקים ראשונים ביומיים רצופים, פרק כפול באמצע העונה ופרק סיום כפול, ובדרך אין פגרות).

למעלה