איך החדר שלכם נראה?

sweet shir

New member
../images/Emo45.gif גם אני קניתי את המחשב שלי... ^^

(ואנלא מקבלת דמי כיס). אבל אני גם אוהבת את החדר שלי.

PerfectSP

New member
חחח../images/Emo6.gif ../images/Emo190.gif

לדעתי החדר שלי הוא חמוד וקומפקטי
והעיקר יש בו מחשב כוסון ופוסטר של סימפלD:

פלאפאל

New member
קנית את המחשב מכספך האישי ואת לא טחונה? ._.

אני בקושי יכולה לקנות גלידה!
ואם אתם ירושלמים ואתם מכירים את קרים אנד דרים אתם מבינים כזה זה נוראי.

PerfectSP

New member
אני ירושלמית D: ../images/Emo190.gif

אממ אבא אמא היו צריכים להשלים לי 500 שקל><' זה היה כזה בדוחק ליומולדת><' את יודעת.. אנשים חוסכים[מסבתות,כפרעליה כבר רוששנו אותה] מעבודות מזדמנות, מבת מצוות, וכדומה D: הוא עלה..עשיתי מפרט כזה ואז מרכיבים לפי מה שאתה רוצה,וניסיתי להוציא את המיטב בכמה שפחות, והוצאתי מחשב תותח ב-2000 שקלD: 1500 שקל שלי><' ובקיץ הרווחתי 500 שקל!!@#$ ובזבזתי אותם ישר
[חולצות ופוסטרים ודיסקים!@#$] וקיבלתי 1000 שקל בבת מצווה מסבא הנחמד!!D: [והרוב יצא על האמפי] ובשביתה הרווחתי 1300 שקל..><' [שאני מחפשת חשמלית ימנית ב1300 שקל,שתהיה גם יפה להתחלה,כי אני שונאת אקוסטית
] ו..קצת עובדים,קצת תרומות והכל עובד D: חחח גם אני בקושי יכולה לקנות גלידה!!@#$ אלא אם אני מצליחה לקבץ נדבותD: בדר"כ ביום ממוצע[בעיר או בת"א] אני מקבצת לפחות 10 שקל מחברים שלי><' או סתם ישראיים חמודים
התרגלתי לחיות על הקצבאות שלהם
[כי את מבינה,אני חוסכת לדברים גדוליםD:]

PerfectSP

New member
חחח../images/Emo6.gif ../images/Emo190.gif

לא..בדר"כ אני לא מקבלת מתנות.. אבל כזה היה חסר לי 500 שקל למחשב.. אז כזה אמא ואבא אמרו נו טוב הם ישלימו><' כי זה גם כמו הוצאה שלא קשורה כזה ליומולדתD: זה היה בכלל הרבה לפני היומלדת שלי,אבל אז הם כזה השלימו ובעצם לא קנו לי מתנה ליומלדת
בכלל הם אמרו לי את זה אחרי שהזמנתי את המחשב
הם לא נותנים כסף ליומולדת
סבתא נותנת את המתנות הגדולות יותר

פלאפאל

New member
נכון קרים אנד דרים זה הכי טעים בעולם? ../images/Emo99.gif

אם את לא יודעת איפה זה כי זו כזאת חנות קטנה בתוך חור - זה במדרחוב במשולש (שכבר הפסיקו לקרוא לו משולש ברמודה, הוא כבר לא מסוכן!), אם פונים ימינה אחרי קצפת הגדול והולכים לביג אפל. וזה כל כך טעים! כמעט כמו הגלידה בעמק רפאים בחנות של מקס ברנר! והם כאלה יקרנים
14 שקל לכדורים הקטנטנים שלהם, והם כל כך מתקמצנים! שעה הם מוציאים לך כדור אחד כדי שיצא הכי קטן שהם רק יכולים. זבלים

Billy Shirs

New member
מעניין מאוד

גם בקריון יש קרים אנד דרים. אני בדרך כלל אוכלת שם רק פרוזן כי הוא כהההה מעולה, אבל לפעמים אני טועמת מהגלידות רק בשביל הכיף

פלאפאל

New member
אז זה לא אותו דבר

אצלנו אין שם פרוזן, הם רק גלידה
ממלכת הפרוזן נמצאת שלושה מטר משם ואפילו כתוב לה על השלט בגדול "פרוזן יוגורט דל קלוריות", אז כולם הולכים לשם. וגם יש שם קצפת, שוקולד וריבת חלב חופשי
קרים אנד דרים לא כאלה שווים, הם רק טעימים ממש.

sweet shir

New member
../images/Emo45.gif אני מהבת מצווה. וההורים קנו את האיבזרים

הנלווים (מסך, מקלדת, עכבר, רמקולים). שילמתי איזה 3000-4000 שקל. <: אבל אנלא מתלוננת שנה אחרי זה הם קנו לי אייפודXD (ללא כל תוספת מימון מצידי
, אבל אני קניתי כל השנה נעליים ובגדים לבד. XD) ולי דווקא ממש לא לחוץ בכסף כי הביאו לי מלא כסף בחנוכה+יומולדת (היה לי 2000) ועכשיו נשאר לי איזה 900. וואי, בזבזתי 1000 שקל ב-4 חודשים XDDDD איך פאקינג הצלחתי?! אז עשיתי שופינג בת"א... עדיין! O: (אני ברצינות לא מבינה לאן הכסף נעלם.
)

mulon1984

New member
אני יכול לספק הצצה

במקרה, היום עלתה לאתר בימו תמונה של פינת העבודה בחדר שלי. בעיקרון, התמונה מלאה ברמזים לגבי זהותה של דמות חדשה בבימו שתגיע ביום חמישי (התמונה מצורפת כאן). יש לי גם מחשב, שקניתי מכספי האישי. טלוויזיה. המון שטויות על הקירות. ארונות מלאים בקומיקס וריצפה מלאה בבגדים. אה, וגופה מתחת למיטה. אני קורא לה צ'ארלי. יש לו יומולדת היום.

PerfectSP

New member
XDDD ../images/Emo190.gif

בתור מישהי שמנסה לכתוב בגרמנית את צריכה לדעת^^ זה..אמ.. אם הייתי יכולה לצייר פה הייתי עושה!@#$ ~מחפשת דרך~ ציירתי בצייר
אז לאותיות A\U\O לפעמים מתווסף השתי נקודות האלה למעלה וזה נקרא אומלאוטD: זה משנה טיפה את הצליל של האות

mulon1984

New member
אני בן!!!

יש לי פין!!! אני המין השולט בעולם הזה!!!!! ולגבי שיעורי הגרמנית (המרתקים עליי לציין): חשבתי שאומלט זו חביתה :/

למעלה