איך בחרתם את הניק ניים שלכם

צוקה

New member
טוב זה קל - צ'וקה זה שם החיבה שלי

בבית (אמירי קורא לי כך
) - וכמובן שיש לו וריאציות שונות, כמו: צ'וקתי (כפל משמעות: תשוקתי - שאותו אני אוהבת במיוחד), צ'וקס (הרעיון מהשם ג'ולס, אשתו של השף הערום ששנינו נורא אוהבים), צ'וקיסטה פלוקהרט (על לשון: קליסטה םלוקהרט - הלוא היא אלי מקביל) נכנסתי בהתחלה בטעות בלי הצ'ופצ'יק ונשארתי צוקה.

אלפית

New member
גם אצלי, אלף הוא אחד משמות החיבה

שלי בפי בנהזוג. ורציתי שיהיה ברור שאני
ולא
אז זה הפך לאלפית.

צוקה... לא נעים לי לספר לך אבל

אצלינו צ'וקה זה שם החיבה של בעלולי ל... כלבה
(כן כן! גם אני כבר התלוננתי שזה צריך להיות השם חיבה שלי!... מה לעשות...)

nikit1

New member
לא מתוחכם במיוחד...../images/Emo107.gif

כשהגעתי לפורום חתונות היתה לי כלבה בשם ניקיטה וכיוון שהניק הזה היה תפוס הפכתי לניקיט1...

מספרית

New member
היה לי ניק בעבר, באנגלית

ורציתי למצוא ניק חדש בעברית וחשבתי מללא וגם מלא שמות היו כבר תפוסים, ובסוף עלה לי השם הזה, שאבא שלי קורא לי. הוא כל הזמן צוחק כשאני או אחד מאחיי עושים איזה משהו מצחיק, או שובבי, או אפילו מעצבן אז אבא שלי אומר: "איזה מספרית את..." או לאחי: "איזה מספר אתה..." וזה חמוד לדעתי, אז ככה קראתי לעצמי...

צילולה

New member
אז ככה....

כעיקרון צ'ילולה היה אחד ממליוני שמות החיבה שלנו לכלבה שלנו... היום, בגלל שזה הכינוי שלי, קורה שניר קורה לי גם בשם הזה... אבל למה בחרתי דווקא בכינוי הזה מתוך כל שמות החיבה שיש לנו זה לזו ומתוך כל שמות החיבה לכלבה? אם אני לא טועה, ההודעה הראשונה שכתבתי בפורום חתונות היתה מיועדת לשמופית, ובה שאלתי אותה איך היא היתה מציעה לי לספר לחברים הקרובים על זה שאנחנו מתחתנים (ועד היום לא קיבלתי ממנה תשובה...
), הרעיון היה שהיא תיתן לי רעיונות ואנחנו ניישם את הרעיונות האלו בדיוק על שמופית ותמיר. ככה שחיפשתי ניק שהיא לא תזהה אותי בו.. במקור יש לי ניק,שהוא שם חיבה שאהוב עלי מאד,ופעם הייתי משתמשת בו, אבל כאמור, הייתי חייבת משהו שלא מזוהה איתי...

מאי26

New member
ובשבילי זה בדיוק היום המתאים לשאול

מאיפה הניק... תאריך החתונה שלי הוא 26 במאי, וכך נולד הניק, עוד כשנכנסתי לפורום חתונות שממנו עברתי לכאן. זה גם הסתדר לי עם העובדה שבאותו זמן הייתי בת 26, ועם זה ששמי האמיתי הוא מאיה... הניק הוא כמעט אבל לא בדיוק.

שמופית

New member
הניק שלי.....

הוא פשוט אחד משמות החיבה שלי
תמיר ואני הכרנו במקום העבודה וכמה שניסינו להסתיר ולהתנהג כרגיל, עדיין אנחנו מהסוג המתמרח והדביק ויצא שבעבודה רק חברה שלנו שהיתה איתנו בחדר, ידעה על מערכת היחסים ולידה הרשנו לעצמנו להתחבק, והיא התחילה לקרוא לנו "שמופים" (שזה לקוח מאיזה פרק של סיינפלד ומתאר זוג מתמרח כמונו
) ומאז התחלנו לקרוא אחד לשני שמופית ושמופי (או שמופסי-פו)

פעם בחתונות הייתי רויטל של לירון

ואחרי החתונה החלפתי לרויטל ולירון . לא יודעת למה סתם ניק.

נופר30

New member
לפני שלוש שנים כהתחלתי עם נושא

הפורומים והצ'אט היינו חבורה בשלושים + ( שהיה הרבה יותר טוב ומגובש מזה שיש עכשוו ) וקראתי לעצמי נופר על שם האחיינית שלי ואז נכנסה מתחזה והוספתי את ה 30 שהיה קרוב ליום הולדת שלי ומאז אני נופר 30

רחלילי

New member
אני חייבת לשאול אותך משהו לגבי זה

לנפור כבר פעם זכרת את חבורה הזו ואני תוהה אם זו חבורה של הצאט של שלושים פלוס שאיתה העברתי ימים או יותר נכון לילות ארוכים בצאט כשעוד הייתי סטודנטית...זה מה שהיה הצאט של התמונות?

נופר30

New member
גם וגם

היינו חבורה של הפורום שלאט לאט עברה לצ'אט והעברנו ימים ולילות יחד

רחלילי

New member
וואלה?

הצאט של התמונות???? גדול! זה הצאט של יואל, כן? שקראו לו שלושים ומשהו? איזה קטע גדול. ואז הוא נסגר במפתיע, עבר למיקום סודי וגם משם בבת אחת כולם נעלמו יום אחד.

היום ממש החלפתי ניק ניים ../images/Emo99.gif

היות ומכירים אותי מפורומים אחרים והשם הקודם די חושף אותי (התוודענו לצד הלא נעים של אנשים רעים וצבועים ברשת) החלפתי את השם. השם החדש די משקף אותי, עם הרבה אנרגיות טובות ולדעתי מעלה ישירות חיוך....

daldan

New member
ניסיתי כל מיני שמות

ובסוף כוון שנכנסתי לפורום חתונות, עשיתי שילוב של שמי ושל שם בעלי וזה מה שיצא (ואני יודעת שהרעיון הוא לא ממש מקורי)

אני בהתחלה הייתי KISSES למי שזוכר

ואז החלטתי שנימאס לי ורציתי את שמי האמיתי אבל בגלל שליאת היה כבר תפוס אז כבר אמרתי יאללה כבר נוסיף מאיפה אני וככה נולד ליאת מלונדון

למעלה