*איך אתם יודעים שאתם מכורים לאליסה?

always be me mc

New member
*איך אתם יודעים שאתם מכורים לאליסה?

זוכרים את זה שעשו על הסידרה? וכתבתם איך אתם יודעים שאתם מכורים לסידרה?
אבל הפעם כיוון שזה פורום אליסה עליכם לנסות למצוא כמה שיותר סימנים לזה שאתם מכורים לאליסה ולכתוב אותם פה
(חשבתי שזה יהיה נחמד לעשות בתור התחלה) ואם אתם באמת מכורים אז תאמינו לי שיהיה לכם מה לכתוב פה שיהיה בהצלחה
אה כן וזה כמובן מצריך שיתוף פעולה שלכם

spelling

New member
שלי!

*שבכל פעם שיש בסדרה פיבי (כמו בחברים) אז חושבים "אין כמו פיבי האליוואל" *בכל פעם שהמילה מילאנו מוזכרת תמיד עולה ההקשר של אליסה *שיודעים עליה כל פרט בצורה מפחידה! *שחורשים את האינטרנט לכל פיסת אתר\פורום\תמונות עליה! *שמנסים לחפש כל סרט או סדרה שבהם היא השתתפה *שאתם קוראים לתוכים שלכם בשמות אליסה ומילאנו *שיש לכם מלא תמונות עליה *שבפנטזיה שלכם היא תבוא לבקר בישראל *שבכל פעם שרואים שחקנית אחרת ממכושפות איפשהו מחכים שידברו על אליסה או פתאום היא תופיעה *שהיא נמצאת בשולחן עבודה כל היום.. *שחורשים את כל הסרטונים עליה *שבאמצע השיעור אתם רושמים על המחברות "אליסה מילאנו" בכל מיני צורות *שבטעות אתם קוראים למישהו אליסה.. *שתמיד רואים איזה שחקנית שקוראים לה אליסה אומרים "חח היא לא מתקרבת אפילו לאליסה מילאנו" *שמתרגזים על מישהו שלא מכיר אותה וכעונש מספרים לו על כל הקורות חיים שלה...

always be me mc

New member
יש לי גם כמה:

כשאתם חושבים לעשות קעקועים רק בגלל שלאליסה יש כאלו
כשאתם מדמיינים את אליסה בכל מקום שאליו אתם הולכים
כשאתם חושבים על אליסה כל הזמן!!!!!!!!
כשטעות קטנה(נגיד מילאנו בלי א) או גדולה(אליסיה, אלישיה) בשם של אליסה מטריפה אתכם וספלינג ואחלה דברים העלית והם גם מאוד נכונים

FRIENDSforever

New member
טובבבב..

ננסה, אני לא ממש מכורה לאליסה. אני כן חושבת שהיא היצור הכי סקסי בעולם...והיא, טוב אין מה להתווכח, הדבר אולי ההכי יפה ביוניברס..חחח אממ יש אנשים שאני מכורה אליהם...אני מתה על אליסה כי היא עוזרת, היא נשארה נורמלית למרות הפרסום, היא מוכשרת, ואני מאוד מאוד מעריכה אותה, היא אולי הבנאדם שאני הכי מעריכה...היא שינתה אותי, לטובה, כמובן. ואני רוצה להודות לה, אבל אין לי איך

Restlesss

New member
יש לי עוד כמה:

-כשאתם רוצים לראות כל סרט שהיא השתתפה בו כמה פעמים,אפילו אם אתם יודעים שזה סרט נורא משעמם. -כשאתם לפעמים רוצים לקרוא לבת שלכם אליסה. -כשאתם שומעים את המילים "צדקה" ו"תרומה",אליסה ישר עולה לכם לראש. ואגב,כמעט כל מה שרשמתם נכון!

always be me mc

New member
עוד כמה:

כשאתם חושבים לשנות את השם שלכם בעצם לאליסה
כאשר אתם מסוגלים להסתכל על תמונה של אליסה במשך כמה שעות טובות
כשאתם כל הזמן אומרים את המשפט הבא: It´s nice to be important, but it´s important to always be nice
כשאתם מוכנים לעבור לגור בהודו או באנגולה במקרה שאליסה תבקר שם שוב
כאתם שומעים את המילה אליסה בטלוויזיה אתם מיד אבל מיד מסובבים את הראש לראות אם זו היא!
כאשר הלב שלכם קופץ משימחה כאשר אתם רואים את אליסה בתפקיד אורח באיזו סידרה

shirkan21

New member
מוסיפה אחד:]

כשיושבים 4 שעות על המחשב וגולשים בכל אתר אפשרי כדי להוריד עוד ועוד תמונות של אליסה

XPWPC

New member
אוקיי למה אני מכורה לאליסה..

אהבתי את אליסה עוד מ"מי הבוס" שהיא שיחקה שם, והיא הייתה כ"כ חמודה!!! אחרי זה שראיתי שהיא משחקת במכושפות פשוט ה-ת-א-ה-ב-ת-י בה!!
היא שחקנית פשוט מדהימה, והאישיות שלה מקסימה!! וזהו, בעקרון בגלל המשחק הנהדר שלה!

XPWPC

New member
אופס...

לא הבנתי שלזה הכוונה... אוקיי אז יש לי אחד בתור התחלה: אם אתם הולכים לבית קפה שקוראים לו "מילאנו" ,אתם מתרגשים, ואפילו שואלים את המלצרית למה קוראים למדעה "מילאנו" -אז אתם בוודאות מכורים לאליסה..חחח

ronensl

New member
דחוף -עזרה- הקליקו ונעזור לתושבי הצ

חבר'ה שלום לכולם, עליתי לגמר של תחרות הקניות המטורפת של בורגר ראנץ בעזריאלי. זו תחרות שהזוכה יכול לאסוף מתנות בשווי 250,000 ₪. הבטחתי שאם יזכה יתרום כ- 20% מהסכום לתושבי הצפון – כלומר עד 50,000 ₪ - סכום שלא הולך ברגל... אז ממש חשוב שתכנסו לאתר ותקליקו עבורי- רונן סלמי. http://trof.nana.co.il / שימו לב: הזמן עומד כנגדנו, ניתן להירשם עד יום ראשון בצהריים. אז חשוב להפיץ לכל מי שאתם מכירים. מחשב אחד קול אחד! אז יאללה אל תצאו נקניקים, זו רק שנייה של הקלקה, כנסו ותצביעו לשיטת הסלמי!!!! http://trof.nana.co.il / תודה, אין עליכם רונן

always be me mc

New member
אוקי הפעם נסלח כי זה לתושבי הצפון

אך פעם הבאה בבקשה לחפש הודעות של תפוז בדף ולנצל"ש אליהם
ומקווה מאוד שאתה לא עובד עלינו עכשיו.

The Black Moon

New member
מוסיפה...../images/Emo221.gif

כשאתן מסתכלות על הבגדים שהיא לובשת בכל פרק/פרימרייה/אירוע זה גורם לכן לרצות לקנות את הבגד?? או לחילופין, הייתן מתות להיות כמו אליסה כי אז כל בגד היה נראה עליכן מדהים!!

The Black Moon

New member
עוד כמה../images/Emo3.gif

כשאתם מתים להרביץ לכל הכתבים שמוצאים עליה שמועות מרושעות... כשפתאום יוצאת איזו שמועה שאליסה מילאנו קמצנית הדם עולה לכם למוח!!!! כשיש לכם כמעט בכל עמוד ביומן ציטוטים של אליסה או פיבי.... כשהיומולדת שלה מכסה דף שלם וזה שבא אחריו כי לא הספיק המקום לבלונים
כשאתם בוכים יחד עם אליסה בכל סצינה של בכי כשאתם קונים כל עיתון בכל שפה רק בגלל שהיא על השער

The Black Moon

New member
עוד אחד../images/Emo54.gif

כשאתם ממש ממש משועממים אז כל שנייה אתם חוזרים לפורום לראות מה השתנה מהדקה האחרונה שהייתם בו (לי אישית זה קורה
)

always be me mc

New member
עוד כמה../images/Emo9.gif

כשאתם מתווכחים עם חבריכם ומנסים להוכיח להם שאליסה הכי יפה והכי שווה
כי זה מטריד אתכם שהם עיוורים ליופי שלה חח(וחושבים שרוז יותר יפה המ.. המ או אפילו שאנן)
כשאתם קופצים מרוב אושר או ממש מתרגשים בתאריך 19.12 כאילו זה היה יומהולדת שלכם. רק בגלל שזה התאריך לידה של אליסה!(לי אישית זה קורה
וביום הזה בא לי להודיע לכל העולם שיש לה יום הולדת חח)
כשאתם נרשמים לכל הפורומים על אליסה שקיימים. או כשכל פעם שיש פורום חדש אתם דואגים לפינה של אליסה שתהיה פעילה
כשאתם מקליטים כל תוכנית שהיא מופיעה בה אפילו שזה לכמה שניות/דקות/שעות ולוקח לכם מקום בחדר(יש לי שתי קלטות עם אליסה עליהם נכון לעכשיו. אם גם היו משדרים פה סרטים שלה תאמינו לי שהייתי מקליטה
)
כשאתם זוכרים את כל השמות של הדמויות שהיא גילמה במהלך השנים בטלוויזיה ובקולנוע
כשאתם מתאהבים בסצינות של אליסה בתור פיבי(או בתור דמות אחרת)
ורואים שוב ושוב פרקים רק כדי לראות אותה כל כך יפה ומשחקת כל כך מושלם!
כשאתם מבזבזים כסף על עיתונים אפילו ברוסית ושפות שאתם לא מכירים חח רק בגלל שאתם יודעים שיש שם פוסטר של אליסה!(וכך יש לי את הפוסטר של אליסה מעונה 5 עם השם שלה ברוסית
)
כשאליסה מצליחה להגיע גם לחלומות שלכם

The Black Moon

New member
עוד שניים../images/Emo9.gif

כשאתם מתפלאים כל פעם מחדש שבארה"ב לדיסקים של אליסה הייתה הצלחה בינונית...למרות שהייתה להם הצלחה ענקית ביפן...
כשאתם מתעצבנים שאין את הדיסקים שלה בארץ...

dandi221

New member
לי יש כמה../images/Emo9.gif

למרות שאמרו כבר את הרוב חחח...
כשאתם מתחילים להוריד שירים של הלהקה REMY ZERO רק בגלל שהיא הייתה נשואה לסולן שלהם ועוד מתאהבים בלהקה הזאת
כשאתם פותחים חקירה שלמה על כל אחד מהחברים שלה
שאתם מתאבים את סקוט וולף למרות שפעם אהבתם אותו רק בגלל שגיליתם שהוא שבר לאליסה את הלב
שאתם חושבים בכל מצב מה אליסה הייתה עושה
כשאני אזכר בעוד אני אכתוב

למעלה