אייי שמעו איזה באסה

אייי שמעו איזה באסה

הייתי עם ראיה וצבי בסשן של רוק בצהריים בצוללת הצהובה בירושלים. בחוץ היו מלא דוכנים מגניבים,דוכן אחד היה של כל מיני דיסקים מוזרים,רובם יד שנייה,רובם אלטרניבים,וכולם ב25. לא מצאתי שם כמעט שום דבר ראוי לקנייה(אלא אם כן ווליום 19 עם בריטני ספירס ואן סינק זה ראוי) ופתאום חבר שלי(מארק) מצא את תתנהגי יפה של שילה. הסתכלתי על רשימת השירים והתלהבתי אמרתי לעצמי או,הנה דיסק שבהחלט ראוי לקנות ב25 שקלים. אחרי שאני צוחק קצת על צבי שהולך להיות לי דיסק של שילה שלו אין... שמח וטוב לב אני משלם למוכר הכל טוב ויפה אלא ש...המוכר פותח את הקופסא של הדיסק והופס,אין דיסק בפנים
קיצור ממש התבאסתי. בתו השמיני אם אני לא טועה זה עולה 40 או 50(אם בכלל עדיין יש אותו),טיפה יקר לי :\ אני די מתלבט מה לעשות...

או שאתה משקר עכשיו או ששיקרת לי

לא הבאת את זה לי בסוף בשביל שאני אקנה? חשבתי שאני קונה את זה בשבילי.. בילבלת אותי עכשיו. בכל מקרה- מה זה קשור לפה? ואל תללבט, אמרתי לך- אתה לא צריך לשמוע שילה! זה כמו שבנאדם שאין לו טעם בפה, יאכל בשר ולא אפיפיות, זה ביזבוז של בשר, לא? סתם, נו, מה כפת לי.

אתה משקר לי,וגרוע מזה אתה משקר לעצמך...

למה שאני אביא לך שתקנה? אתה לא חייב לי מספיק כסף בשביל שאני אקנה לך גם דיסק?
וחוץ מזה כל הקטע שצחקנו על זה שלי יהיה דיסק של שילה שלך אין זה בגלל שהתכוונתי לקנות אותו. וגם אמרתי לראיה שראיתי שיש שם אחלה שירים שאני אוהב,והיא אמרה לי ללכת על זה. בכל מקרה,זה קשור לפה כי זה פורום שילה,וזה מקרה שקרה עם דיסק של שילה,אז למה לא? ודבר אחרון. אמרתי לך שאני לא שומע שום מוסיקה בכח. אם אני שומע כנראה שאני אוהב. את זה שנהנתי בהופעה אתה זוכר? את זה שממש התלהבתי מהשירים במייספייס שלה אתה זוכר? חוץ מזה חסרים מקרים של אמנים שלא התלהבתי מהם בהתחלה ואחר כך התאהבתי בהם? (אהם מאור כהן אהם) כן לא נפלתי משילה בהשמעות בבית של ראיה או כל מיני כאלה,היו כמה שירים שחיבבתי אבל לא מעבר. ועכשיו יש הרבה שירים שאני אוהב ואני רוצה לנסות דיסק. אין בזה פסול. חוץ מהאגו שלך שלא רוצה שעוד מישהו יאהב שילה ויקרב אותה למיינסטרים כהגדרתך...

חוסר הבנה כפולה, ועוד.

חוסר הבנה ראשון הוא, שבאמת הייתי בטוח שאתה נותן לי לקנות את הדיסק. מוזר. מאוד מוזר. אמרתי לעצמי- בואנה, הוא ממש אציל נפש, הוא רצה את זה אבל הוא מוותר לי עליו, כל הכבוד... חוסר הבנה שני הוא, שלא כפת לי שתאהב את שילה, באמת, אתה סתם לוקח אותי ברצינות, בצורה מאוד מוטעית. אין לי שום בעלות עליה. וברור שלא חסרים מקרים כאלה. אני בעצמי לא אהבתי את שילה אחרי ששמעתי כמה שירים באינטרנט, אבל אז נקלעתי במקרה(כי גם לא אהבתי יותר מדי את דניאל סלומון) להופעה שדניאל סלומון אירח אותה והתאהבתי בה בין רגע. אני סתם חושב שהשרשור הזה בכל פורום נורמלי היה כנראה נמחק, אבל פה, זה טוב,זה נותן לתפוז רושם שיש פה אנשים...

reiya

New member
חברים

אתם חייבים להירגע. אתםנשמעיםכאילואתםמתחריםאחדבשני

reiya

New member
מה לא היה דיסק בפנים?!

חחח גדול!! איך פספסתי את זה?! אגב,היה לי את הטרמפ הכי טוב שהיה לי בחיים.

הם סיממו אותך?

כי היה לי כבר טרמפ כזה :) אגב, מצאתי עוד משפט יפה על מוזיקה, מאת מילן קונדרה, סופר ואיש רוח צ'כי- המוסיקה- משאבה לניפוח הנפש. במילים אחרות- המוזיקה חשובה לא פחות מהלב. ואף יותר, כי הלב אחראי על הגוף, 'הצד הבהמי', ואילו המוזיקה אחראית על 'הצד הרוחני', או לפחות הנפשי, או בלה בלה.

reiya

New member
וואי יפה..

לא,לא סיממו אותי.. הם פשוט היו שיכורים ונחמדים. אנשים כאלה של תנוחת שמח"ה:p

עדיין יש אותו , מתוק שחור זה הבעייתי

40 שקל בדיסק סנטר אח , תתנהגי יפה..אחד הדיסקים שאני קניתי בעצמי עם כסף שלי, בשלהי כיתה ח ביחד עם הקלטות אחרונות...

למעלה