איזו מוזיקה לא רציתם?

noacohen10

New member
יוונית

אנחנו ממש לא אוהבים, אז לא רצינו שום דבר בלחן יווני או עם מילים ביוונית :) וכמובן שאסרנו על לטינוס המאוס, למרות שקשה להאמין אבל המון אנשים עןד רוקדים ואוהבים אותו

csomag

New member
אז ככה...

אנחנו נגביל שלא יהיה לטינוס, raning man שכבר יצאו לי מכל ה... ושלא יהיה צביקה פיק (סתם כי אני לא אוהבת אותו).. בן הזוג הגביל אותי למקסימום שני מזרחית לייט (הוא רצה בלי בכלל אבל מה לעשות מתחתן עם בת ימית...)

FantaCriz

New member
הלא שלנו..

1. מזרחית כבדה 2. אומצה אומצה 3. הכי חשוב מבחינתי: בריטני ספירס (לא סובלת אותה ואת השירים שלה)

marousia

New member
אני כל הזמן חושבת על מה "לאסור"

מזרחית בריטני, ג'ניפר לופס ושירי MTV למיניהם שירים בעברית וברוסית

תגובה שונה בהחלט

התגובה הזאת הולכת להיות שונה מאוד מכל שאר התגובות בשירשור הזה, אז ככה: גם אצלי לא יהיה לטינו אבל וזה אבל גדול מאוד, אצלי יהיה הרבה מזרחית ברובה לייט כגון: שרית חדד, אייל גולן, קובי פרץ, אורן וסטלוס חן וכו'. בנוסף אנחנו מאוד אוהבים מוזיקת טרנס, אז גם זה יהיה. מה שלא יהיה בנוסף ללטינו זה מוזיקה שחורה והאוס.

ט ו ש ה

New member
שירי אומצה אומצה...

זה כל השירים האלה, שזה כל מה שיש בהם.. "אומצה, אומצה, אומצה" או בקיצור - טראנסים דופקים בראש...

../images/Emo20.gifתודה על ההסבר

שחכתי בכלל ששאלתי את זה

YA 280507

New member
זו רשימת האיסור שלנו:

שירים ספציפיים: אהוד בנאי - היום (לא אהבתי את המשמעות) וארקדי דוכין - מי אוהב אותך יותר ממני (בלתי נסבל לשנינו). וככלי: כל כוכבי "כוכב נולד" לדורותיהם !!!!!!!! בריטני ספירס, ג'ניפר לופז, ג'סטין טימברלייק, מירי מסיקה, קרן פלס, איה כורם והלטינוס כמובן....

אנחנו נאסור על...

באופן עקרוני יש יד חופשית לדיג'י אנחנו סומכים עליו אבל (אין מה לעשות תמיד יש אבל): אני שונאת את השיר לטינוס, תמיד ששמים אותו אני בורחת הצידה שיר מעצבן (אני באופן עקרוני שונאת שירי שורות). דבר נוסף זה שלמרות שאמא שלי טוענת שאם אני לא אשים מזרחית אנשים לא ירקדו ואני מסבירה שמי שלא רוצה לרקוד שלא יעשה טובות הגענו לפשרה של מעט מוזיקה מזרחית וגם זה לייט לייט. ואני לא רוצה את כל שירי ההאוס המעצבנים. חוץ מהרשימה הנ"ל שהדיג'י ישים מה שהוא רוצה.

בלונד23

New member
מוסיקה שרצינו ולא רצינו

קודם כל בחרנו דיג'יי מעולה שסמכנו עליו בעיניים עצומות מוסיקה שרצינו: שירים ספציפיים שבחרנו ונתנו לו בדיסק ושירים טורקיים (למשפחת החתן) שהיו שוס לטינוס!! "יש חתונה" שרית חדד - שיר גאוני בעיניי, סאטירה שנונה. ג'אז פרוגרסיב לקבלת הפנים שירים שלא רצינו: לא נקבנו בשמות זה היה ברור לדיג'יי מעצם הסגנון שלנו.

מזרחית כבדה ושירים בערבית...

מזרחית לייט כמו אייל גולן ושות' באים בחשבון אבל כאן זה נגמר! כל השאר - בא בחשבון ובכייף, במיוחד מוזיקה ישראלית.

shal0mshal0m

New member
אה, וריקודי שורות

פשוט אמא שלי ואני היינו נאלצות לעזוב את החתונה...

אחרי שהוא שמע את רשימת האיסורים

הדי ג'יי שאל אותנו בייאוש "יש איזו מוסיקה ישראלית שאתם אוהבים?". מה לעשות, אנחנו לא אוהבים: שום דבר שיש בגלגלצ שום מוסיקה מזרחית שום שירי להקות צבאיות שום זמרים מזרחיים שרים שירי להקות צבאיות

arielucha

New member
latinos.... אפילו שאני "לטינה"

שונאת ת' ריקוד הזה ובכלל "שורות"

ר פ ה

New member
לא מגבילים בכלל

מבחינתי, אין שירים ששמעתי בחתונה שאני לא אוהבת. אני סומכת על התקליטן שיקרא את הקהל וישים מה שמקפיץ אותו. אני והחצי מתים על חתונות, ויודעים שיש שירים ששומעים רק בחתונות ומאוד אוהבים ונהנים מזה. מחר יש לנו פגישה עם התקליטן, וחוץ משירי חופה וסלואו ראשון אני אומר לו שאם יש דרישה בקהל למוזיקה חסידית, ערבית, תימנית, אתיופית, אומצה, רוסית וכל דבר שיגרום להם לרקוד- טוב מבחינתי. יש לי ראש פתוח ואני אוהבת כמעט כל סוג של מוזיקה. מה שכן החתונה לא תסתיים אם לא יהיו: לטינו (אני מבינה שפה לא אוהבים את זה, אבל אנחנו רוקדים וצוחקים בשיר הזה- שלא לדבר על לטעות בצעדים המפגרים שכל ילד יודע :), sandstorm- בכל חתונה, אנחנו לא הולכים עד שמשמיעים את זה. מזרחית- שרית חדד, אייל גולן, מרגול (מתים עליה) שלומי שבת וברור שיהיה "הופה הופה" ההורים שלו רוקדים ריקודי זוגות כל שבוע, ואמרנו להם שאם הם רוצים משהן- טנגו, פסדובלה, וולס או כל מה שהם אוהבים- יהיה. להורים שלי מוקדש שיר של צביקה פיק- שזה השיר שלהם (אבא שר לאמא כשהכירו )- כי לאהבה אין מדינה. חוץ מזה, יהיה עברית, שנות ה 80 והרבה כיף. בקיצור, כמו שהבנתן- הכל הולך.

lula

New member
אנחנו נותנים לתקליטן יד חופשית

איסור על לטינו, מזרחית כבדה יהיה שיר ברומנית (חתן וכלה רומנים) וביקשנו את עופר ניסים שכן רבים מהמוזמנים ואנחנו מאנשי המסיבות- אבל זה יהיה ממש לקראת הסוף...

שרית חדד על כל צורותיה....

ממש ממש לא יכולה לשמוע את הקול שלה!!! מזרחית - 2-3 שירים רצינו בעיקר שנות ה 80 ושירים מוכרים ושמחים... אה כן, וכמה שירים של דפש....

למעלה