איזו התקנה קשה...

NightElf

New member
איזו התקנה קשה... ../images/Emo122.gif

אתמול קניתי את המשחק המקורי בשעה טובה
חמישה דיסקים היו בקופסא! לקח לי בערך 40 דקות להתקין הכל. ואם חשבתי שכאן זה נגמר, אז טעות, מכיוון שאז נאמר לי שצריך להוריד עדכון ששוקל 689 מגה בייט, אז השארתי אותו כל הלילה, ולמחרת בבוקר נאמר לי שאני צריך עוד עדכון של כד 275 מגה, אז השארתי שיירד במהלך היום שאני בעבודה. ואז בערב חזרתי, ואז שוב עדכון, הפעם "קל", של 5 מגה בערך, אז השארתי, ועכשיו כשחזרתי עוד עדכון של 18 מגה. אני מפחד לחשוב מה יהיה העדכון הבא
וחבל שנרשמתי אתמול כי התחילו לחשב לי את החודש חינם, אולי שווה לבקש מבליזארד זיכוי של יום אחד בגלל כל העדכונים האלה, ואני אגיד להם שהם בעצם יכולים לבדוק ביוזר מתי התחלתי לשחק עם דמות

יש לך מזל שאתה מקבל את זה עכשיו

תחשוב מזה להוריד את כל הפאצ'ים של המאות מגה כשעוד כמה מאות אנשים מורידים את זה כשזה יצא.

NightElf

New member
אמא'לה ../images/Emo122.gif

אבל היום זה סיים סוף, ולאחר חרישה של כמה שעות אני Rogue שלב 8

Sheli Sade

New member
../images/Emo49.gif ברוך הבא לעולם המכורים

חסרי החיים....
סתם.... לא אצל כולם זה כך... עובדה יש לי זמן לכתוב לפורום!

Sheli Sade

New member
הממ.. ואם היה אפשר אז למה בכלל לבוא

??
אז כבר הייתי נשארת בבית... מזל שאי אפשר!!! ככה אין ברירה וחייבים לחיות את החיים האמיתיים.

NightElf

New member
../images/Emo99.gif

אתמול מצאתי דרומית לעיר דאראנוס(?) מעיין פטריה ענקית וזוהרת, אי אפשר היה לעשות איתה כלום אלא רק לקרוא משהו קצר עליה, אבל אני אוהב את הדברים האלה במשחק שחבויים במקומות שונים והזוים וככה מגלים אותם, גם אם הם לא עושים כלום

דווקא יש מה לעשות איתה

אם אני זוכר נכון את הפטריה הזו. או שאני מתבלבל עם איזה עץ זוהר שיש שם?

NightElf

New member
בעיקרון זאת פטריה ענקית

שלידה פטריה קטנה, והיא זוהרת כאילו זה פורטל ליבשת אחרת. כשלוחצים עליה אפשר לקרוא עליה מידע, אבל אי אפשר לעשות איתה כלום. אולי היא חלק ממשימה כלשהי.

רוקי

New member
לרוב הדברים יש שימוש

אם רוצים לדעת למה זה משמש מחפשים ב-thottbot (בלינקים) את שם החפץ וישר יודעים למה הוא קשור.

I3lackM

New member
www.thottbot.com

ובשורת חיפוש הקלד כל דבר שקשור למשחק שאתה רוצה עליו מידע. אם לא תמצא שם, היכנס ל... www.wowwiki.com שזה כמו וויקיפדיה לוורקראפט, כבר יצא לי המון פעמים לשקוע שם בחלק של ה LORE לכמה שעות :]

NightElf

New member
נכנסתי שם ללינק שמראה

איזה שדרוגים יש ל - Rogue, זה נראה כל כך כיף

idos2

New member
זה הולך הרבה יותר מהר

כי ההורדה של בליזארד מבוססת גם על P2P

זה אכן מתסכל.

אמנם כמות הפאצ'ים שיורדים/מתחילים לעבוד כשמתקינים את The Burning Crusade היא קטנה יותר באופן משמעותי, זה עדיין כאב ראש
מה שכן, יש אתרים שונים שיש אצלם את הפאצ'ים השונים, ולוקח פחות זמן להוריד.

למעלה