איזה כיף חבר´ה!!!!!!! ירד לי החום!!

טוניה

New member
איזה כיף חבר´ה!!!!!!! ירד לי החום!!

אין לי כבר חום...נה נה בננה...
לא לשים
אני קצת משתגעת!! אני שמחה מאוד שהבראתי! זה כ"כ כיף... מלא זמן לא הייתי פה ועכשיו יהיה לי את כל הזמן שבעולם כדי להיות,ולאהוב כמו תמיד!
אז מה שלומכם? מה חדש בזמן שלא הייתי? משהו השתנה? אשמח לשמוע... שלכם,בבריאות ובשמחה והכי הכי חשוב ב
אני

טטנוס

New member
../images/Emo42.gif בוקר טוב יפתי! ../images/Emo39.gif

אני כל כך שמחה לשמוע שכבר אין לך חום!
אז...מה שלומך יפתי?! אצלי כלום לא השתנה מאז...אתמול הלכתי לקנות בגדים...
, היה מזה כיף!!! קניתי 3 סריגים מהממים!!!
ואני גם קונה מעיל מקסטרו שהזמנתי! הוא מעיל שחור ארוך! מדהים!
&
השה

טוניה

New member
../images/Emo20.gif בוקר טוב לשה הקטן שלי! ../images/Emo20.gif

קודם כל...ת-ת-ח-ד-ש-י! מגיע לך!
! דבר שני...את באה היום עם אחד הסריגים?! אם לא...אוי לראשך!
דבר שלישי...אני מרגישה די טוב...חוץ מזה שאני קצת קצת מצוננת...אבל חפיפ נעבור את זה...
על הדאגה יפיופה... דבר רביעי... (((((
נסיכה שלי,בוקר טוב!
))))) מה עם מיצושקה? תאחלי לה בשמי...
חג שמיייח ומילל!!
סכנה!
מיצי בשטח!
חחחחחחחח...
-הרב-

טטנוס

New member
חיוכים../images/Emo13.gif../images/Emo9.gif../images/Emo6.gif../images/Emo8.gif

חיוכים/חווה אלברשטיין
אם עולה השמש ובכל בוקר חדשה היא אם הפרחים סתם מחייכים אל העולם אם מתגלגל אדם מצחוק עד השמיים אז למה גם אנחנו לא נצחק עם כולם אם יש עוד קרקסים וליצנים ולא בית ספר אם צחוק הילדים נשמע צלול ולא רחוק צוחק השוק, הים, הפעמון של בית הספר אז למה גם אנחנו לא נלמד לצחוק איתם כדאי, כדאי ללמוד מן הפרחים לא לקמץ בחיוכים והעולם , תראו יהיה פתאום כה טוב כדאי לחלום ולקוות נסו רק פעם כדאי לצחוק כדאי לחיות כדאי לאהוב כדאי גם לחייך, מותר לכעוס רק בזהירות לא להרוס אפשר לרקום חלום נפלא ביום סגריר הכל יהיה עוד טוב יותר אבל בינתיים אפשר לבכות ללא סיבה , אפשר גם לשיר אדם הולך בעיר והיא שלו והיא זרה לו והוא שותק והעולם כולו שותק לפתע בדיוק ממול תינוקת התחייכה לו והאדם צוחק והעולם כולו צוחק ושוב נושקת שמש אל העיר המאוהבת גל שובב וקל נושק לסלע שוב ושוב האור נושק לצל ולפסים של הרכבת רק אנחנו שוכחים מה שכל כך חשוב כדאי, כדאי ללמוד מן הפרחים לא לקמץ בחיוכים והעולם , תראו יהיה פתאום כה טוב כדאי לחלום ולקוות נסו רק פעם כדאי לצחוק כדאי לחיות כדאי לאהוב
הרב מקסימונצ´יק שלי!!!
יש לך את החיוך הכי הכי מדהים שיש בעולם!
יש לך צחוק כזה מתגלגל, שלא משאיר אותי אף פעם שקטה מבלי להתפקע גם!
הלוואי ותחייכי כל חייך!
...
רבה על איחולי ההתחדשות
...הם בהחלט סריגים מדהימים, ואני בהחלט אבוא עם אחד מהם היום!
אני ממש מאושרת שאת באה היום לפסטיבל הסרטים!
...אני בטוחה בכל האחוזים שיהיה כיף!
יש לך מושג אם זה מתחיל ב-22:00 או 00:00? כי אני לא בטוחה...אני רק יודעת שזה יהיה עד 05:00 בבוקר...
אל תשכחי לישון בצהריים טופ טופ
....
אוהבת מיליון
הרב שהתחפש לצפרדע

טוניה

New member
אויש טטו´ש... ../images/Emo26.gif ../images/Emo9.gif

אם החיוך שלי מדהים,אז את...את הילדה הכי יפה בעולם כולו!
הילדה הכי יפה בגן, יש לה עינים הכי יפות בגן, וצמה הכי יפה בגן, ופה הכי יפה בגן...! וכמה שמביטים בה יותר, יודעים שאין מה לדבר, כי היא הילדה,הכי יפה,יפה בגן. וכשהיא מחייכת, גם אני מחייכת, וכשהיא עצובה אני לא מבינה, איך אפשר להיות עצובה?! כשאת הילדה ה-כ-י יפה בגן...! לה לה לה לה לה לה לה לה לה לה...
מצטערת,לא מצאתי שיר שיתאים לך יותר מזה. יש לך יופי.כל כך מיוחד.מיוחד במינו.לא מוצאים אותו אצל אף אחד.רק אצלך! אצלך ב-ל-ב-ד! ואל תשכחי זאת לעולם!!
היום הפסטיבל מתחיל בשעה 22:00 אכן כן...אבל אני לא נשארת עד הסוף ואסביר לך גם למה...אבל לא עכשיו!
אם תואילי בטובך לומר לי מאיפה השירים האלה...אשמח מאוד! כי הם כל כך יפים!! ומיוחדים! בדיוק כמוך...
-אחת שכ"כ
את השה שלה-

לקרינושקה! ../images/Emo6.gif

איזה כיף שאת מרגישה יותר טוב! עכשיו - בזכותך - רק מעצם העובדה שאני יודעת שאת מרגישה טוב, גם אני מרגישה טוב! ולא סתם טוב, כי אם מצויין!!!
וטטנוס!!! טטי שלי...
איזה שיר מקסים זה "אם עולה השמש ובכל בוקר חדשה היא"... שרנו אותו במקהלה, כשעוד הייתי ביסודי!
אחחחחחחחח, הנוסטלגיה תקפה אותי...
בכל מקרה, כבר אמרתי לך את זה לא פעם ולא פעמיים, אבל
לך על זה שאת כזאת מקסימה! ותתחדשי על המעיל...
וקרינוש, אל תשכחי גם את כמה אני אוהבת אותך...
וכמה שמחה אני שהבראת!!! אוהבת המון :) עדי

טוניה

New member
דידוששששששש שליייייייייי!!!!!!!!

כמה שהתגגתי...אין לך מושג...
את כזאת מתוקית!
גם אני מאושרת עד הגג (
) שהבראתי ואני מאוד שמחה על כך שחזרתי לכאן ובמהירות המירבית! יפה שלי,לא שכחתי אותך,ואני תמיד תמיד
אותך. מה שלומך? משהו חדש? דיאטה? חברים? משהו...? ספרי לי...מ-ת-ה לשמוע! ובנוסף מ-ת-ה עלייך!! (((((
כמה שהתגעגעתי אלייך!!!!!
))))) התגעגעתי לכוווולם!!
אוהבת המון המון
אני

טטנוס

New member
עדידי מקסימונת....../images/Emo28.gif

תודה לך על הכל...
חיחיחי
גם אני הייתי במקהלה כשהייתי ביסודי...
אבל מאז ומתמיד הייתי זייפנית אחת גדולה!
לא נורא...בהזדמנות אני אחריש את אוזנייך...
אוהבת מלאאאא
ט.

למעלה